RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png

 

Rozpočet údržby úměrný stáří vašeho vozu!

Alternativa navržená speciálně pro vozy starší než 5 let za účelem snížení vašich nákladů na údržbu aniž byste ztratili výhody kvality servisu Renault. Buďte bez starostí se servisem Renault!

servis_5_cz.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

 

Akční nabídka pneumatik a disků

 

KUP VÍCE, ZÍSKEJ VÍCE

Výhodná nabídka kompletních kol, zimních pneumatik a hliníkových disků za atraktivní ceny

Akce platí do 31. 12. 2018.

RENAULT SERVIS. Stále v pohybu. Stále plni života.

1536x864_nokian-tires-v2.png.ximg.l_4_m.smart.png

Kupte 4 ks zimních kompletních kol s pneumatikami Nokian a získejte montáž, výměnu kol, středové krytky a rozšířenou garanci na 1 rok v ceně.*

 

Kupte 4 ks zimních pneumatik Nokian a přezutí máte v ceně.*

 

* Uvedená cena pro koncového zákazníka zahrnuje DPH, rozšířenou garanci na 1 rok, montáž a výměnu kol a je za 1 kus kompletního kola s hliníkovým diskem, pneumatikou Nokian a středovou krytkou. Rozšířená garance se vztahuje na neúmyslná neopravitelná poškození pneumatiky (např. propíchnutí či průraz pneumatiky). Více informací v autorizovaných servisech Renault.

** Při zakoupení 4 ks pneumatik Nokian je v ceně zahrnuto přezutí u participujících partnerů Renault.

Nabídka platí do 31. prosince 2018 nebo do vyprodání zásob u participujících partnerů Renault. Tato nabídka nemůže být kombinována s žádnými dalšími akcemi nebo slevami. Uvedené doporučené zákaznické ceny zahrnují DPH. Montáž zahrnuje práci a drobný materiál (ventilky, závaží) kromě případných nákladů spojených s nutností použití čidla pro systém stálé kontroly tlaku v pneumatikách (SSPP). Dostupnost pneumatik a disků se může lišit dle modelu a motorizace vašeho vozidla. Renault Česká republika, a.s., si vyhrazuje právo na změnu uvedených cen a technických parametrů bez předchozího upozornění. Nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Použité obrázky jsou ilustrativní. Tisková chyba vyhrazena.

Renault Servis Servis 5+
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios