RRG Evropa

Distribuční síť prodeje automobilů Renault Retail Group, která je součástí koncernu Renault otevřela v listopadu 2004 své první prodejní místo Renault Retail Group v České republice.

mapa_ren.png

Skupina Renault Retail Group (dříve Renault Europe Automobiles) vznikla v roce 1997 z bývalých filiálek a poboček RENAULT ve Francii a od roku 2001 se rozšířila do dalších evropských zemí. Je stoprocentní dceřinou společností skupiny RENAULT a je evropským leadrem v prodeji nových vozů značek Renault a Dacia, s tím spojenými službami, stejně jako v poprodejní péči.

V současnosti má Renault Retail Group zastoupení ve 14ti evropských státech (Německo, Rakousko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Belgie, Lucembursko, Švýcarsko, Francie, Španělsko, Portugalsko, Itálie, Velká Británie, Irsko). Přičemž zajišťuje nejlepší kvalitu služeb a spokojenost zákazníka v každém ze svých zastoupení.

Posláním Renault Retail Group je přímá a výhodná distribuce produktů a služeb Aliance (Renault, Dacia, Nissan).

Nabídka produktů je zaměřena na nové vozy, ojeté vozy, které jsou okamžitě k dispozici na našich pobočkách, a náhradní díly. Stejně tak je k dispozici další nabídka služeb, která zahrnuje:

  • Pravidelné prohlídky
  • Služby mechanické dílny
  • Služby karosárny
  • Služby rychloservisu (Renault Minute Service)
  • Půjčovnu vozů (Renault Rent)
  • Financování

Renault Retail Group se zavazuje poskytnout maximální kvalitu v každé z našich provozoven v Evropě.

Cílem Renault Retail Group je zcela naplnit očekávání zákazníků, nabízet služby přizpůsobené jejich potřebám a zajišťovat jejich nejvyšší možnou kvalitu.

Inovace, kvalitní služby a spokojený zákazník – to jsou priority Renault Retail Group.

4.74

2235
4.74
5
Společnost

hodnocení dealera

4.74 Již hodnotili(2235)
Prodáváme vozy značek
×