RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
_ _

TRAFIC

Spolehlivě pomáhá Vašemu úspěchu

hero_vs_pl_traficvu_f82ph1_desktop.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
box-image-trafic-1.jpg

Ukažte svou profesionalitu

Hledáte vůz, který dokáže plnit vaše každodenní úkoly? Spolehněte se na vůz Renault TRAFIC. Jeho dynamické robustní linie odráží jeho silné stránky.

OBDIVUJTE JEHO VZHLED

box-image-trafic-2.jpg

Pohodlí navržené podle vás

S nastavitelným sedadlem a volantem, mnoha úložným prostorám a vybavení, jsme mysleli na vše, abychom vám poskytli optimální pohodlí. 

CESTUJTE V NEJLEPŠÍM MOŽNÉM POHODLÍ

box-image-trafic-3.jpg

Prvky šité na míru

Využijte na maximum prostor ve vašem voze Renault TRAFIC. Nabízíme vám nejlepší řešení nákladového prostoru, která by splňovala požadavky vašich podnikatelských aktivit.

OBJEVTE MOŽNOSTI USPOŘÁDÁNÍ

box-image-trafic-4.jpg

Vaše bezpečnost je naší prioritou!

Užijte si pohodovou jízdu! Vůz Renault TRAFIC je vybaven nejnovějšími bezpečnostními systémy. Kromě jiných systémů, ESP nové generace zajišťuje stabilitu vozu a pomáhá mu udržet správný směr.

RENAULT TRAFIC VÁS CHRÁNÍ


TRAFIC – spolehlivě pomáhá Vašemu úspěchu

Moderní multifunkční vůz bude vašim dokonalým pomocníkem i vizitkou. Renault Trafic v sobě spojuje vysoce funkční prvky pro ukotvení a převoz nákladu, pohodlí pro řidiče i spolujezdce a díky moderním technologiím vysoce zvyšuje bezpečnost v náročném provozu ve městě. Renault Trafic vám dopřeje maximální pohodlí. Palubní deska je uspořádána přehledně, veškeré ovládací prvky jsou na dosah řidiče. Řada zabudovaných technologií za vás monitoruje bezpečné couvání i parkování, pracuje i s elektronickou kontrolou stability vozu na silnici. Za každého počasí a s jakýmkoli nákladem vás nový Trafic dostane včas a v pohodlí na určené místo. Dopřejte si mimořádný výkon a úsporný provoz společně s pohodovou jízdou.

TRAFIC?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios