RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
_ _

MASTER

Navržen pro potřeby každé profese

hero_vs_pl_masterfourgon_f62_desktop.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
box-image-master-1.jpg

Obdivujte jeho dynamické linie

Nechte se unést novým stylem vozu Renault MASTER. Naši designéři modernizovali jeho linie a dali mu ještě dynamičtější vzhled.

OBJEVTE JEHO DESIGN

box-image-master-2.jpg

Vytvořte si perfektní uspořádání

Vyberte si konfiguraci vozu Renault MASTER dle svých potřeb. S více než 350 verzemi máte úžasné možnosti, jak si vybrat vůz přesně dle svých potřeb.

VYBERTE SI USPOŘÁDÁNÍ INTERIÉRU DLE SVÝCH POTŘEB

box-image-master-3.jpg

Buďte ve spojení, kdekoliv jste

Pro vaše pohodlí se kabina vozu Renault MASTER stala skutečným pracovním prostorem. Váš chytrý telefon, tablet a laptop jsou hladce integrovány.

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ 

box-image-master-5.jpg

Řiďte s klidnou myslí

Nejnovější generace elektronické kontroly stability (ESP), Extended Grip pro optimalizovanou trakci atd. Vůz Renault MASTER je vybaven pro vaši bezpečnost.

JEZDĚTE V NAPROSTÉ BEZPEČNOSTI


MASTER – navržen pro potřeby každé profese

Elegantní linie neprovází jen řadu osobních vozů. Renault Master zaujme dynamickým tvarem, řadou efektních světel a designových prvků. Nový Renault Master si můžete dokonale přizpůsobit pro jakoukoli profesi. Interiér nabízí velkorysý prostor pro přepravu nákladu i materiálu včetně mnoha kotvících a fixačních prvků. Pohodlné místo, výhled z ideální výšky a ergonomicky uzpůsobené ovládací prvky pomáhají řidiči dokonale zvládat provoz na silnici. Bezpečnou jízdu podporuje řada technologií od elektronické kontroly stability až po monitorování couvání a asistenta parkování. Využijte jedinečnou příležitost a vybavte se vozem s vynikajícími jízdními vlastnostmi. Upravte si interiér i nákladový prostor, dopřejte si pohodlí, které má styl.

MASTER?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios