RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
resizer-range-wide.png resizer-range-mobile.png

CLIO R.S.

Závodním jezdcem každý den

renault-clio-rs-ph2-desktop.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg
nouvelle-clio-rs-reveal-002.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Vychutnejte si zážitky za volantem

Díky zkušenostem divize Renault Sport vám technologie Renault CLIO R.S. poskytnou výjimečné zážitky za volantem. 6stupňová dvouspojková převodovka EDC s řazením pádly pod volantem, vysoce výkonné motory, systém Launch Control pro nejrychlejší pevný start, komplexní palubní telemetrie R.S. Monitor 2.0 zajišťují skutečné potěšení z jízdy.

Porovnat motory

nouvelle-clio-rs-reveal-003.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Obdivujte jeho sportovní geny

Připravte se upoutat pozornost. Renault CLIO R.S. vystupuje z davu. Specifické přídavné Full LED světlomety R.S. Vision ispirované světem soutěžních vozů ještě lépe podtrhnou jeho typický vzhled. Uvnitř vozu najdete volant potažený perforovanou kůží s vyznačenou středovou pozicí. Sportovní sedadla s výrazným bočním vedením a nové čalounění vás budou doprovázet a poskytovat oporu na vaší cestě.

Obdivujte jeho vzhled


CLIO R.S. – závodním jezdcem každý den

Nový Renault Clio R.S. s vámi prožije skutečnou jízdu. Staňte se vládcem silnic, ovládněte obrovskou sílu výkonného motoru a nasměrujte váš vůz k novým obzorům. Renault Clio R.S. v sobě spojuje nespoutanou touhu po sportovních výkonech s pohodlným interiérem. Tento vůz bude vaší dokonalou vizitkou a vhodným společníkem pro každou příležitost. Při jízdě městem vám budou skvěle asistovat systémy pro snadné parkování, přesné couvání, moderní navigace vás provede každým prostředím. O vaše bezpečí bude dbát integrovaný system elektronické kontroly stability vozu s řadou dalších funkcí. Vůz za vás bude předvídat možné nebezpečí, vyhne se střetu a vám dopřeje maximální prožitek z jízdy v příjemném a prostorném interiéru.

CLIO R.S.?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios