RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
box-image-twingo-1.jpg

Objevte jeho úchvatný design!

Se svým inovativním designem čelní masky a úchvatným vzhledem působí Renault TWINGO působivě moderně a optimisticky! Nechte se unést!

JSTE PŘIPRAVENI NECHAT SE OKOUZLIT?

box-image-twingo-2.jpg

Zažijte jeho technologie

Vždy připojen? S Renault TWINGO a jeho multimediálním systémem R-LINK Evolution nebo aplikací R&GO zažijete jízdu v moderním stylu.

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ 

 

box-image-twingo-3.jpg

Silou vpřed

Objevte znovu potěšení z jízdy s Renault TWINGO. S úspornými motory, přizpůsobenými všem vašim potřebám a přáním, je nadšení zaručeno.

VYBERTE SI SVŮJ MOTOR

 


Renault TWINGO – dokonale mrštný

Vyberte si vaše TWINGO

Renault TWINGO vás bude bavit. Moderním designem, sytými barvami, dokonalým pohodlím interiéru. V kombinaci s lehkým ovládáním a úsporným provozem je perfektním společníkem pro život ve městě. Pětidvéřová karoserie vám uvolní snadný nástup i manipulaci s uloženými věcmi. Ložná délka 2,2m efektivně poslouží i při přepravě větších předmětů.

Moderní design Renault TWINGO, nechte se unést

Renault TWINGO představuje zcela nový design, který ocení i nejnáročnější uživatelé. Nejen, že model existuje ve čtyřech barvách – v šedé, v červené, žluté a ve světle modré. Připravili jsme pro vás vskutku inspirativní řešení. Můžete si sami navrhnout, jak má vaše auto vypadat. Máte možnost nakonfigurovat si vůz přesně podle vašich představ. Přidejte si ozdobné lišty u dveří, lišty na přední masce nebo kryty vnějších zpětných zrcátek. Vyberte si unikátní polepy karoserie. S námi budete rozhodovat i o vzhledu vašich kol – disky máme v dvoubarevném provedení a s diamantovým vzhledem.

Unikátní design interiéru vozu

Navrhnout se dá i vnitřek vozu. Chcete si přidat ozdobné prvky na koženém volantu? Určit, jak má vypadat palubní deska či orámovaní výduchů ventilace?  S tímto vozem bude každé svezení zážitkem. Sníte o skutečném pocitu svobody během jízdy? Stačí stisknout tlačítko, otevře se vám střecha a můžete si užívat čerstvého vánku.

R-LINK Evolution a systém R&GO Renault TWINGO

Při řízení jistě oceníte systém R-Link Evolution. Hands free modul, ovládání multimediální stanice, a zejména profesionální navigace TomTom.  Do cíle díky ní dorazíte s předstihem. Online systém vám vždy vybere nejkratší a nejúspornější cestu, pracuje s informacemi o dopravě v reálném čase. Koncept Driving ECO2 vám umí vybrat nejlevnější cestu.

Moderní interiér Renaultu Twingo
Pohodlí v Twingu během jízdy

Maximální pohodlí během jízdy

Je vám horko, či zima? Nastavte si klimatizaci s přesností jednoho stupně. Nechcete myslet na zapnutí světel? Při setmění se zapnou automaticky světlomety. Otravuje vás neustálé kontrolování rychlosti? Nastavte si tempomat upravující rychlost. Pokud se obtížně rozjíždíte v kopci, vůz zůstává dvě vteřiny stát, když dáte nohu z brzdy. Renault TWINGO má úložný prostor v objemu 52 litrů a díky sklopnému opěradlu můžete vézt náklad dlouhý až 2,2 metrů.

TWINGO vás usadí do pohodlných sedaček, nabídne komfortní jízdu vám i vašim spolujezdcům a zásadně ušetří vaše náklady. Bezpečně vás proveze nejen rušným městem, ale spolehlivě vás doprovodí i při letních toulkách na dovolené.

Špičková ochrana

Opravdu zásadní je pro nás bezpečnost vaše i vašich dětí. Automobil je vybaven předními i bočními airbagy. Vůz vás upozorní, když vybočíte z jízdního pruhu. Na kluzké vozovce vám koncept elektronické stability (ESC) pomůže udržet kontrolu nad řízením. Pokud náhle zabrzdíte, systém ABS zabrání zablokování kol a funkce nouzového brzdění EBA zkrátí vaši brzdnou dráhu.

Úsporné motory Renault TWINGO, volba do města

S Renaultem TWINGO si můžete vybrat ze dvou typů motorů. Máte rádi pohodlnou automatickou převodovku, nebo si raději zpestříte jízdu manuálem? Nechcete zbytečně utrácet za palivo? Zvolte si, co vám vyhovuje.

Motor SCE70

Benzinový motor o výkonu 70 k je ideální do města. Zajišťuje hladkou i elegantní jízdu. Má manuální pětistupňovou převodovku s maximálním točivým momentem již od nízkých otáček. Navíc je se svou spotřebou pouhých 4,7 l na 100 km ideální pro spořivé řidiče a díky minimálním 105 g emisí CO2 na kilometr omezí dopad na životní prostředí.

Motor Tce 90 EDC

Máte rádi pocit síly a pohodlí? Tento motor vás potěší. Se svou šestistupňovou automatickou převodovkou EDC vám zajistí maximální komfort. Díky turbodmychadlu motor nabízí okamžité zrychlení. Přitom je velmi efektivní, co se týká paliva a emisí. Na 100 kilometrů má spotřebu 4,8 l a produkuje jen 107 g emisí C02 na kilometr.

motory Renault Twingo

TWINGO?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios