RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
_ _

TRAFIC Passenger

Nejpohodlnější minibus

hero_vs_pl_traficvp_j82ph1_desktop.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
box-image-trafficpass-1.jpg

Spojte business s potěšením

Vůz Renault TRAFIC Passenger byl přepracován, aby se lépe přizpůsobil vašim potřebám než kdykoliv předtím. 

OBJEVTE JEHO NOVÝ DESIGN

box-image-trafficpass-2.jpg

Cestujte v nejlepším možném pohodlí

Pro vaše pohodlí přináší vůz Renault TRAFIC Passenger inovativní řešení.

VOLTE POHODLÍ

box-image-trafficpass-3.jpg

Vyberte si pohodlí, které oceníte

Užijte si prostor interiéru, který vám poskytuje vůz Renault TRAFIC Passenger. Tento univerzální vůz splňuje všechny vaše potřeby.

VYBERTE SI VÝBAVU, JAKOU POTŘEBUJTE

box-image-trafficpass-4.jpg

Řiďte s klidnou myslí.

Pro vaši ochranu je Renault TRAFIC Passenger vybaven nejnovějšími bezpečnostními systémy. Kromě jiných systémů, ESP nové generace zajišťuje stabilitu vozu a pomáhá mu udržet správný směr.

RENAULT TRAFIC VÁS CHRÁNÍ


TRAFIC Passenger- Nejpohodlnější minibus

TRAFIC Passenger je splněným snem velkých rodin. Cestujte v klidu, pohodě a bez kompromisů. Všichni cestující mají dostatečný prostor po odpočinek, mohou se aktivně bavit i odpočívat. Řidič má dokonalý prostor a kontrolu nad situací na silnici. Řízení není ovlivněno stísněnou atmosférou a hlukem spolucestujících.

I při přepravě velkého nákladu nebo zavazadel můžete interiér libovolně přizpůsobit. Čtyřpolohový kryt zavazadlového prostoru, možnost modulace a změny interiéru. To vše vám zajistí bezpečné uložení zavazadel, ale třeba i sportovního vybavení.

V prostoru řidiče jsou veškeré ovladače. Neruší od řízení, jejich ovládání je velmi intuitivní. Navíc do palubního systému můžete připojit váš chytrý telefon či tablet. Využijte veškeré funkce a možnosti multimediální stanice. Můžete telefonovat, poslouchat hudbu, využít navigaci nebo sledovat stav spotřeby vozidla a přizpůsobit jízdu aktuální situaci.

S TRAFIC Passengerem budete mít dokonalou kontrolu nad řízením. A řada efektivních systémů vám pomůže zajistit pohodlnou a bezpečnou jízdu i v neznámém prostředí. Elektronická kontrola stability udrží vůz bezpečně ve stopě. Senzory pohlídají slepý úhel. Bezpečnou vzdálenost s možností automatického přibrzdění garantuje další z jednotek.

O bezpečí vaší rodiny se TRAFIC Passenger postará i díky konstrukci vozu. Zesílené rámy, přední airbagy, boční, hlavové a hrudní airbagy, bezpečnostními pásy s předepínači vás ochrání v případě vážné nehody.

Užijte si cestování! Vydejte se na daleké cesty s jistotou a klidem. O vaše děti i o vás bude postaráno. Soustřeďte se na objevování nových světů a veškeré starosti svěřte moderním technologiím.

TRAFIC Passenger?

Renault Nové vozy Osobní vozy TRAFIC Passenger
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios