Renault TALISMAN

Prémiové vozy značky Renault

_ _
_

Renault TALISMAN INITIALE PARIS

Vyberte si exkluzivní model INITIALE PARIS


Zažijte novou úroveň stylu a pohodlí. Oceníte ticho a pozornost věnovanou detailům. Kvalita zpracování interiéru
vozu Renault TALISMAN Initiale Paris se širokou středovou konzolí se odráží v použití těch nejlepších materiálů.
Vyhřívaná, ventilovaná a masážní přední sedadla poskytují špičkové pohodlí, které ještě zvyšuje pocit luxusu
tvořený čalouněním jemnou kůží Nappa. Když dojde na jízdu, získáváte to nejlepší: přizpůsobitelný zážitek z jízdy
díky systému Multi-Sense®, 4Control, elektronické regulaci tlumičů Electronic Dumper Control, automatické
převodovce EDC atd.
1537945161860.jpg

Vybavení

Objevte inovativní vybavení


Přizpůsobte si zážitky z jízdy s vozem Renault TALISMAN a užijte si vybavení přizpůsobené vašemu životnímu stylu.

1537945165693.jpg

Absolutní pohodlí


Užijte si nové zážitky z jízdy v zimě i v létě s vyhřívanými koženými sedadly s masážní funkcí a ventilací.

1537945162291.jpg

Audiosystém Bose Surround


Oživte své cestování s audiosystémem Bose Surround. Jeho 13 vysokovýkonných reproduktorů vám nabízí výjimečný zvuk.

Renault TALISMAN – vystupte z řady

Upoutejte na sebe pozornost. Talisman je vůz nové generace, který představuje elegantní design, luxusní interiér, maximální pohodlí a nejvyšší míru bezpečnosti. Vzhled auta vzbuzuje pocit noblesní elegance, model, který vzbudí pozornost ve městě i na dálnici, se stane vaším spolehlivým partnerem.

Pohled na něj vás dostane

Automobil si jednoznačně získá vaši pozornost hned, jak se dostane do vašeho zorného pole. Karosérie je navržena s citem pro detail a luxusní vzhled. Čelní maska naznačuje, že se designéři vyšperkovali vůz do posledního detailu. Jeho nádherný profil pak ještě více zvýrazňují chromované prvky a originální světelný podpis s full LED světlomety.

Váš pohodlný kamarád

Renault Talisman vás přivítá hned, jak vás pozná. V momentě, kdy se k němu přiblížíte, rozsvítí světla pro denní svícení a také světla v kabině vozu. Současně se odklopí vnější zpětná zrcátka a osvětlí zem. Jakmile otevřete dveře, boční ukazatele směru zablikají, sedadla se nastaví podle posledního nastavení - vy budete pozdraveni zvukovou nebo vizuální animací na dotykové obrazovce. Ve chvíli, kdy se rozhodnete z vozu vystoupit, se dveře automaticky zamknou a znovu se aktivuje světelný podpis.

Smyslná relaxace během jízdy

Vaše cesta se může stát zároveň dobou relaxace. V interiéru máte dostatek prostoru nad hlavou v přední i zadní části, také si můžete pohodlně umístit nohy. Pečlivě vybraná sedadla, která poskytují dokonalou oporu páteře, jsou vyhřívaná a za dlouhé jízdy vám zpříjemní řízení jemnou masáží. Budete hýčkáni.

S úložným prostorem je život snadnější

Vůz nabízí celou řadu praktických řešení úložných prostor. Například své nápoje můžete uchovávat v chlazené schránce pod loketní opěrkou. Celkem je v kabině k dispozici 25 litrů úložného prostoru. S přepravou věcí nebudete mít absolutně žádný problém, v zavazadlovém prostoru na vás čeká dostatek místa pro vaše využití.

Moderní technologie na míru vašim potřebám

Víte, že si můžete vybrat mezi několika jízdními režimy? Automobil je vybaven špičkovým systémem Multi-Sense, který jich nabízí hned pět:

  • Komfortní režim představuje klidný jízdní styl s aktivací masážní funkce.
  • Sportovní je určen pro pevnější řízení vozu
  • Eko upraví odezvu motoru a sníží spotřebu.
  • Neutrální se vyznačuje maximální stabilitou, ovladatelností a pohodlím
  • Individuální je pak nastaven pro záznam vašich vlastní nastavení Multi-Sence.

Kromě jízdních režimů zpříjemní vaši cestu audiosystém Bose Surround, který díky třinácti vysoce výkonným reproduktorům promění vaši jízdu v hudební zážitek. Aby byla vaše spokojenost ideální, multimediální systém R-LINK 2 měří a reguluje úroveň vlhkosti vzduchu v kabině.

Bezpečnost na prvním místě

Prvořadým úkolem každého vozu je dovézt své pasažéry bezpečně na místo. Renault Talisman platí za špičku v oblasti bezpečnosti, a to např. díky systému Visio, který za pomoci kamery rozpoznává dopravní značky, varuje před opuštěním jízdního pruhu a přizpůsobuje světlomety vozu podle situace.

Parkovací asistent Easy Park Assist rád převezme kontrolu nad vaším vozem, změří vhodné parkovací místo, a to vám následně doporučí. Systémy Safe Distance Warning aActive Emergency Braking se zase postarají o dodržování bezpečné vzdálenosti vašeho vozu od potencionálních překážek. K dispozici je taktéž systém na sledování mrtvého úhlu či systém uchycení dětské sedačky ISOFIX.

 

 

Prodáváme vozy značek
×