RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
_ _

Renault TALISMAN

Prémiové vozy značky Renault

hero_vs_pl_talisman_lfd_desktop.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
box-image-talisman-1.jpg

Stvořen k upoutání pozornosti

Dynamický profil podtržený chromovanými prvky, asertivně vyhlížející čelní maska, jedinečný světelný podpis s full LED světlomety... Renault TALISMAN vystupuje z davu díky svým stylovým liniím.

NECHTE SE UCHVÁTIT JEHO DESIGNEM

box-image-talisman-2.jpg

Nastupte do jeho uklidňujícího elegantního prostředí

Posaďte se a udělejte si pohodlí. Kabinu vozu Renault TALISMAN jsme navrhli pro pohodlí vás i vašich spolucestujících.

VOLTE POHODLÍ

box-image-talisman-3.jpg

Užijte si jízdu naplno

Přizpůsobené zážitky z jízdy s Multi-Sense®. Vyberte si ten správný režim, se kterým zažijete zbrusu novou úroveň požitku z jízdy.

OBJEVTE MULTI-SENSE®

box-image-talisman-4.jpg

Jezděte v klidu

Active Emergency Breaking Systém (AEBS), Safe Distance Warning, systém sledování mrtvého úhlu a další. Užijte si množství pokročilých asistenčních systémů ve voze Renault TALISMAN.

USNADNĚTE SI ŘÍZENÍ


Renault TALISMAN – vystupte z řady

Upoutejte na sebe pozornost. Talisman je vůz nové generace, který představuje elegantní design, luxusní interiér, maximální pohodlí a nejvyšší míru bezpečnosti. Vzhled auta vzbuzuje pocit noblesní elegance, model, který vzbudí pozornost ve městě i na dálnici, se stane vaším spolehlivým partnerem.

Pohled na něj vás dostane

Automobil si jednoznačně získá vaši pozornost hned, jak se dostane do vašeho zorného pole. Karosérie je navržena s citem pro detail a luxusní vzhled. Čelní maska naznačuje, že se designéři vyšperkovali vůz do posledního detailu. Jeho nádherný profil pak ještě více zvýrazňují chromované prvky a originální světelný podpis s full LED světlomety.

Váš pohodlný kamarád

Renault Talisman vás přivítá hned, jak vás pozná. V momentě, kdy se k němu přiblížíte, rozsvítí světla pro denní svícení a také světla v kabině vozu. Současně se odklopí vnější zpětná zrcátka a osvětlí zem. Jakmile otevřete dveře, boční ukazatele směru zablikají, sedadla se nastaví podle posledního nastavení - vy budete pozdraveni zvukovou nebo vizuální animací na dotykové obrazovce. Ve chvíli, kdy se rozhodnete z vozu vystoupit, se dveře automaticky zamknou a znovu se aktivuje světelný podpis.

Smyslná relaxace během jízdy

Vaše cesta se může stát zároveň dobou relaxace. V interiéru máte dostatek prostoru nad hlavou v přední i zadní části, také si můžete pohodlně umístit nohy. Pečlivě vybraná sedadla, která poskytují dokonalou oporu páteře, jsou vyhřívaná a za dlouhé jízdy vám zpříjemní řízení jemnou masáží. Budete hýčkáni.

S úložným prostorem je život snadnější

Vůz nabízí celou řadu praktických řešení úložných prostor. Například své nápoje můžete uchovávat v chlazené schránce pod loketní opěrkou. Celkem je v kabině k dispozici 25 litrů úložného prostoru. S přepravou věcí nebudete mít absolutně žádný problém, v zavazadlovém prostoru na vás čeká plných 608 litrů místa pro vaše využití.

Moderní technologie na míru vašim potřebám

Víte, že si můžete vybrat mezi několika jízdními režimy? Automobil je vybaven špičkovým systémem Multi-Sense, který jich nabízí hned pět:

  • Komfortní režim představuje klidný jízdní styl s aktivací masážní funkce.
  • Sportovní je určen pro pevnější řízení vozu
  • Eko upraví odezvu motoru a sníží spotřebu.
  • Neutrální se vyznačuje maximální stabilitou, ovladatelností a pohodlím
  • Individuální je pak nastaven pro záznam vašich vlastní nastavení Multi-Sence.

Kromě jízdních režimů zpříjemní vaši cestu audiosystém Bose Surround, který díky třinácti vysoce výkonným reproduktorům promění vaši jízdu v hudební zážitek. Aby byla vaše spokojenost ideální, multimediální systém R-LINK 2 měří a reguluje úroveň vlhkosti vzduchu v kabině.

Bezpečnost na prvním místě

Prvořadým úkolem každého vozu je dovézt své pasažéry bezpečně na místo. Renault Talisman platí za špičku v oblasti bezpečnosti, a to např. díky systému Visio, který za pomoci kamery rozpoznává dopravní značky, varuje před opuštěním jízdního pruhu a přizpůsobuje světlomety vozu podle situace.

Parkovací asistent Easy Park Assist rád převezme kontrolu nad vaším vozem, změří vhodné parkovací místo, a to vám následně doporučí. Systémy Safe Distance Warning aActive Emergency Braking se zase postarají o dodržování bezpečné vzdálenosti vašeho vozu od potencionálních překážek. K dispozici je taktéž systém na sledování mrtvého úhlu či systém uchycení dětské sedačky ISOFIX.

Chcete plynuleji překonávat zatáčky a cítit se bezpečněji? Díky unikátní funkci 4CONTROL v kombinaci s aplikací Electronic Damper Control (elektronické řízení tuhosti tlumičů) je automobil v zatáčkách dokonale stabilní.

 

TALISMAN?

Prodáváme vozy značek
Renault Dacia