_ _

Renault TALISMAN Grandtour

Prémiové vozy značky Renault

renault-talisman-estate-kfd-ph1-beauty-shots-desktop.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg
box-image-talismangrt-1.jpg

Zvolte eleganci

Dynamický a štíhlý profil vozu Renault TALISMAN Grandtour váz zve k nasednutí.

OBJEVTE JEHO DESIGN

box-image-talismangrt-2.jpg

Objevte skutečné pohodlí

Prostor pro cestující vozu Renault TALISMAN Grandtour nabízí nesrovnatelnou svobodu pohybu. Užijte si jeho optimální pohodlí.

OCEŇTE JEHO PROSTORNOST

box-image-talismangrt-3.jpg

Řízen technologiemi

Špičkové inovační technologie MULTI-SENSE a 4CONTROL vám umožňují přizpůsobit si zážitek z jízdy podle svých představ.

VSTUPTE DO SVĚTA PROŽITKŮ


TALISMAN Grandtour – Take Control

Velký a nápadný vůz s manévrovací schopností malého městského vozu? TALISMAN Grandtour se elegantně protáhne dopravní zácpou a naplno se rozjede otevřenou krajinou.

Synchronizovaná souhra čtyř kol (systém  4CONTROL)   řízená systémem Electronic Damper Control dodává vozu výjimečnou směrovou stabilitu a přilnavost. Vůz vybavený systémem Multi-Sense® se přizpůsobí jakémukoli stylu jízdy i povrchu.

Interiér vozu je luxusně vybaven. Řidiče obejme prostorná široká sedačka a nabídne výhled ke všem ovládacím prvkům. Veškeré systémy byly navrženy pro intuitivní a rychlé ovládání. Můžete se plně soustředit na jízdu. Ovládáním pomocí 8,7" dotykového tabletu R-Link 2 dosáhnete k navigaci, hands free telefonu, ale můžete ovládat i poslech hudby, čtení e-mailů a řadu dalších funkcí.

Vůz vám zprostředkuje dokonalý zážitek z jízdy a postará se i o vaši bezpečnost. Systém prvků zajistí snadné parkování, zvýší váš přehled o dění na silnici hlídáním mrtvého úhlu a postará se i kontrolu dostatečné bezpečné vzdálenosti.

Prostor nabízí i při přepravě zavazadel nebo velkých předmětů. Sklápěním zadních sedaček včetně sedačky spolujezdce můžete variabilně přizpůsobit vnitřní prostor pro přepravu i nezvykle velkého nákladu.

Grandtour je velký vůz s velkými přednostmi. Perfektně naladěné motory  vám garantují skvělé jízdní vlastnosti, dynamickou jízdu a minimální spotřebu. Nabízejí úsporu paliva zapojením systému Stop&Start či funkci rekuperace brzdné energie.

TALISMAN Grandtour před vámi otevře město a bezpečně vás provede i na velkých dálkách. Nasedněte a připravte se na dokonalý zážitek.

TALISMAN Grandtour?

Prodáváme vozy značek
Renault Dacia
×