RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
_ _

SCENIC

Rodinný vůz nové generace

renault_nouveau_scenic_desktop.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg
sc-box-1.jpg

Nadchněte se pro jeho design

Kdo řekl, že velkoprostorový vůz nemůže být smyslný? Velká 20" kola, skloněné čelní sklo, nevídané linie karoserie a exkluzivní typické světlomety – všechny tyto prvky dokazují, že se Renault SCENIC opět zaměřil na styl.

Přijměte jeho vzhled

sc-box-2.jpg

Modulárnost, kterou si zamilujete

Posuvná středová konzole, schránka v přední části, sklopné stolky pro druhou řadu sedadel, úložné prostory Easy Life, Renault SCENIC vám usnadní život. Vytvořte v mžiku rovnou podlahu díky ovládání One-Touch.

Posaďte se

sc-box-3.jpg

Zažijte inovace

Využívejte technologie běžné ve vyšší třídě. Pro vaši bezpečnost jsou vůbec poprvé u značky Renault společně použity následující systémy: varování před opuštěním jízdního pruhu, systém aktivního nouzového brzdění s detekcí chodců a detekce únavy řidiče. Další prvky výbavy jako systém MULTI-SENSE nebo barevný head-up displej zajišťují ještě vyšší úroveň pohodlí.

Objevte technologie


Renault SCÉNIC – elegance a bezpečí

Do rodinného vozu nové generace se zamilujete na první pohled. Kromě originálního designu se můžete těšit na velmi prostorný, pohodlný interiér. Zažijete bezpečnou a krásnou jízdu, kterou zajišťují pokročilé technologie.

Přitažlivý design

Automobil vás jistě dostane svým moderním designem. Nakloněné čelní sklo se elegantně pojí s krátkou kapotou a dokonalý estetický zážitek umocní rovněž specifické umístění předních i zadních světlometů. Komfortní výšku při nastupování a lepší přehled o dopravním provozu vám pak zajistí vysoká 20palcová kola.

Přizpůsobte si vnitřní prostor

Nový Renault Scénic nabízí pohodlný vnitřní prostor, kam se snadno vejde celá rodina. Sedadla poskytují dostatek prostoru pro nohy, dostatečná je i výška vnitřní kabiny. Pohodlí nachází souhru s bezpečným usazením. Můžete se stát architektem celého interiéru, záleží pouze na vás. Přáli byste si nastavit v jediném okamžiku rovnou podlahu a zvětšit objem zavazadlového prostoru? Žádný problém! Interiér je vybavem systémem One-Touch na sklápění sedadel.K dispozici je také posuvná centrální konzole, zásuvka Easy Life nebo skládací stolek Easy Life.

Užijte si cestování s maximálním pohodlím.

Seznamte se s pokročilými technologiemi pro vaše pohodlí

Renault Scénic je obdařen multimediálním systémem, který obsahuje celou řadu technologických prvků. Navigace či funkce Easy Park Assist usnadňující parkování bude vašim věrným pomocníkem při jízdě rušným městem a taktéž se na ni můžete spolehnout při dalekých cestách do světa. Starostí našich automobilových inženýrů je váš komfort. Proto vám jsou k dispozici nejnovější technologie, jako například systém MULTI-SENSE nebo displej Head-Up umožňující velmi pohodlné řízení.

Moderní funkce vás chrání ve městě i při dlouhých cestách

Aby byla vaše jízda ještě bezpečnější, je automobil vybaven aktivním systémem napomáhajícím při nečekaném zabrzdění s funkcí rozpoznání chodců. Připravena je pro vás také aplikace, která detekuje únavu řidiče. Riziko mikrospánku je tak velmi výrazně sníženo. Tyto systémy se u značky Renault objevují vůbec poprvé - provedou vás rušným městem a přispějí ke komfortní jízdě i při dlouhých jízdách daleko od domova.

SCENIC?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios