Renault GRAND SCENIC

Rodinný vůz nové generace

_ _
_

Vybavení

Modulární a online osobní dodávka


S vozem Renault Grand SCENIC si užijete výjimečné pohodlí a ty nejlepší technologie pro pohodovou jízdu.

1537439660655.jpg

Dotykový tablet R-LINK 2


Ovládejte všechny technologie vozu Renault Grand SCENIC pouhými několika kliknutími. Díky jeho dotykové obrazovce naleznete trasu do každého cílového místa, vyřídíte telefonní hovor nebo odešlete e-mail jednoduchým hlasovým povelem.

1537525882862.jpg

Okamžitá One-Touch modularita


Máte dlouhá nebo objemná zavazadla? S vozem Renault Grand SCENIC to nepředstavuje žádný problém! Sklopením sedadel jediným dotykem tlačítka vytvoříte rovnou podlahu a nepřekonatelnou délku pro náklad.

GRAND SCÉNIC

Renault Grand SCÉNIC vám otevře svůj prostor a poskytne maximální pohodlí i velké rodině. Sedadla jsou vybavena systémem One Touch a umožní vám kdykoli variabilně měnit objem zadního prostoru. Plynulým pohybem můžete srovnat sedadla do rovné podlahy a převážet jakýkoli náklad. Postaráno je o dostatek místa i o vaše bezpečí.

Palubní deska včetně všech ovladačů je upravena řidiči tak, aby neodváděla pozornost od řízení a umožnila rychle ovládat potřebné aplikace. Head Up displej vám zajistí okamžitou kontrolu nad stavem vozu. Snadné parkování, plynule upravovaný pohon kol pro perfektní stabilitu na vozovce, řada prvků pro zvládnutí náročné jízdy vám přinese potěšení z řízení každý den.

 

Prodáváme vozy značek
×