_ _

Renault GRAND SCENIC

Rodinný vůz nové generace

grand-scenic_at-3000.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg
gsc-box-1.jpg

Revoluční design

Renault GRAND SCENIC nabízí moderní a svěží design, protože i velké rodiny chtějí cestovat stylově. Nechte se unést aerodynamickými a elegantními křivkami Renault GRAND SCENIC.

Nechte se unést

gsc-box-2.jpg

Variabilní a praktický prostor pro rodinu

Renault GRAND SCENIC je k dispozici v 5 nebo 7místné verzi. V obou verzích nabízí velikou dávku pohodlí a velkorysý, vzdušný interiér.

Oceňte jeho prostornost

gsc-box-3.jpg

Špičková technologie

Objevte znovu pohodu a klid. Renault GRAND SCENIC disponuje našimi nejnovějšími inovacemi z oblasti pokročilých bezpečnostních systémů. 

Objevte technologie


GRAND SCÉNIC

Renault Grand SCÉNIC vám otevře svůj prostor a poskytne maximální pohodlí i velké rodině. Sedadla jsou vybavena systémem One Touch a umožní vám kdykoli variabilně měnit objem zadního prostoru. Plynulým pohybem můžete srovnat sedadla do rovné podlahy a převážet jakýkoli náklad. Postaráno je o dostatek místa i o vaše bezpečí.

Palubní deska včetně všech ovladačů je upravena řidiči tak, aby neodváděla pozornost od řízení a umožnila rychle ovládat potřebné aplikace. Head Up displej vám zajistí okamžitou kontrolu nad stavem vozu. Snadné parkování, plynule upravovaný pohon kol pro perfektní stabilitu na vozovce, řada prvků pro zvládnutí náročné jízdy vám přinese potěšení z řízení každý den.

 

GRAND SCENIC?

Prodáváme vozy značek
Renault Dacia
×