RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
box-image-megane-1.jpg

Vystupte z davu!

Nechte se unést dynamickým stylem Renault MEGANE. Nezaměnitelné světlomety s LED denním svícením vpředu i vzadu přitahují pozornost.

OBJEVTE JEHO DESIGN

box-image-megane-2.jpg

Využijte výhod těch nejlepších technologií

Ponořte se do světa jeho intuitivního interiéru. Užijte si výhod barevného head-up displeje, multimediálního systému R-LINK 2 s dotykovým displejem 8,7", digitálního přístrojového štítu se 7" TFT displejem a systému MULTI-SENSE.

NASTUPTE SI

box-image-megane-3.jpg

Užijte si to

Díky kompletní řadě motorů pro Renault MEGANE si můžete užít nejnovější inovace a docenit odbornost našich inženýrů vyvíjejících motory.

VYBERTE SI SVŮJ MOTOR


Renault MEGANE – divoký mustang ve městě

Probuďte vášeň s novým vozem. Model vypadá jako závodní automobil – probouzí adrenalin a touhu ho zkrotit. Moderní hi-tech vzhled spojuje technologickou dokonalost a designovou vybroušenost do posledního odlesku karoserie. Navíc máte na výběr hned z několika motorů, které jsou vybrány dle vašich potřeb.

Vystupte z davu, vybízí neopakovatelný desing

Megane v sobě snoubí sportovní a zároveň elegantní design. Představte si automobil v modré barvě s výrazně tvarovanými zadními blatníky a nezapomenutelný oranžový světelný podpis LED denního svícení. Auto vypadá jako závodní model, probouzí adrenalin i silné emoce.

Vůz je k dispozici v několika dalších barvách, v červené, béžové, titanové, bílé, či hnědé.

Hi-tech kabina vás dostane do jiné dimenze prožitku

Když nastoupíte dovnitř, váš zážitek se ještě umocní neobvyklým interiérem černé barvy se světle fialovými nasvícenými pruhy. Celá kabina je ve stylu hi-tech. Přímo ve vašem zorném poli nad volantem je výsuvný průsvitný head-up displej, díky kterému máte důležité informace vždy na očích. Nad vámi je panoramatické střešní okno otvírající výhled na hvězdnou oblohu.

Během jízdy máte dojem, jako byste řídili formuli 1

Když usednete, připadáte si skutečně jako v závodním kokpitu. Sedadla jsou dosti široká a tvarovaná tak, abyste měli největší pohodlí. Pro dokonalost vašeho zážitku z jízdy myslíme na ty největší podrobnosti. Dokonce i pedály mají hliníkové kryty zjemňující plynulost jízdy.

Jste připraveni vystřelit?

 

Multimediální systémy nového milénia

Užijte si dotykový systém R-LINK 2 s více než 30 aplikacemi, který vás udržuje on-line. Rádi vám také představíme unikátní průsvitný head-up displej, který se vysouvá v prostoru nad volantem. Poskytne vám důležité informace přímo ve vašem zorném úhlu. Celý systém R-LINK 2 ovládáte hlasem, nemusíte tak již vůbec spustit oči z vozovky.

Automobil sám nabídne jízdní režim podle vašich potřeb

Součástí R-LINK 2 je také funkce MULTI-SENSE. Vybere vám pět jízdních režimů podle vaší aktuální nálady a požadavků. Každý režim má specifické nastavení motoru, reakci automatické převodovky a zařizuje i masáž sedadla řidiče.

Vydupané technologie, o kterých jste možná ještě neslyšeli

Chcete si pustit hudbu? Zvukový systém má sedm reproduktorů a zařídí vám malou diskotéku. Nevšimli jste si dopravní značky? V pořádku. Aplikace Visio automaticky rozpoznává značky a upozorní vás. Visio také zařídí přepnutí na dálková světla, či aktivní nouzové řízení.  Vůz disponuje adaptivním tempomatem, který upravuje při rychlosti od 50 do 140 km/hod rychlost brzdění, nebo zrychlování. Velmi důležitým doplňkem je systém 4CONTROL, který zajišťuje stabilitu vozu, řízení je tak plynulejší a přesnější. Samozřejmostí je funkce „Easy Park Assist“, s jejíž pomocí snadno zaparkujete v problémových místech.

Renault Megane obdržel 5 hvězdiček ve srovnávacím testu EURONCAP, který vyhodnocuje bezpečnost vozu.

 

Užijte si požitek z jízdy díky novým motorům

Pohybujte se městem i po dálnici s jistotou a grácií. Nový vůz vám zajistí vše, po čem toužít, navíc vám dává na výběr hned několik variant motorů.

Užijte si jízdu městem bez stresu. Vydejte se na daleké cesty obklopeni luxusem a pohodlím.

Motor ENERGY TCe 130

Benzínový model ENERGY TCe 130 vám zajistí v každé situaci spolehlivý výkon dvoulitrového atmosférického motoru. Přímé vstřikování a zabudovaný turbokompresor zabezpečí flexibilitu, efektivnost a rychlou reakci. Dali jsme si práci s odhlučněním, máte tak klid během jízdy. Můžete se bavit, nebo poslouchat hudbu.

Motor ENERGY dCi 110

Naftový motor ENERGY dCi 110 je trochu z jiného soudku. Zabezpečí vám nejnižší emise C02, pouhých 86 g na km. Použití ocelových pístů, nebo technologie Stop&Start ale také zaručí velmi nízkou spotřebu paliva, která je ve svém segmentu minimální. Pouhých 3,3 l na 100 km. Jste tak šetrní k životnímu prostředí a ještě ušetříte.

Motor ENERGY dCi 130

Naftový vzor ENERGY dCI 130 je dostupný s manuální šestistupňovou převodovkou. Nabízí rychlý start a okamžité zrychlení i na nižším převodovém stupni. Jedinečná spotřeba pouze 4 l na 100 km. Rozvodový řetěz nevyžaduje žádnou údržbu, snižuje tak provozní náklady. Motor je flexibilní, tichý a zabezpečí vám výjimečnou jízdu s Renaultem Megane.

MEGANE?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios