_ _

Renault MEGANE Grandtour

Technologií k úspěchu

nouvelle-megane-estate-desktop.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg
box-new-grt-1.jpg

Volte výjimečnost

Silnější postoj, smyslné linie a dynamické křivky, Renault MEGANE Grandtour má vše potřebné, aby vás zaujal!

Objevte jeho design

box-new-grt-2.jpg

Využijte naplno jeho modulární uspořádání

Renault MEGANE Grandtour má nejen úžasný styl, poskytuje také výjimečnou modularitu s mimořádně dlouhou ložnou plochou.

Oceňte jeho prostornost

box-new-grt-3.jpg

Zažijte moderní technologie

V interiéru Renault MEGANE Grandtour se budete cítit podobně jako v kokpitu letadla. Ponořeni do ultramoderního a světa plného moderních technologií, které byly vytvořeny pro vaše potěšení z jízdy.

Vstupte do světa prožitků


MEGANE Grandtour – technologií k úspěchu

MEGANE Grandtour si vás s jistotou získá. Spojuje a dokonale využívá veškeré moderní technologie a luxusní design. Tento vůz bude vaší perfektní vizitkou. Spolehlivě vás provede rušným dnem ve městě, ale s jistotou vás dopraví i na dlouhé vzdálenosti. Dopřejte si komfortní cestu, nedělejte kompromisy.

MEGANE Grandtour vám dává k dispozici nejen maximální prostor interiéru pro cestující. Zadní opěradla, včetně opěradla spolujezdce, můžete podle dělení 2/3 – 1/3 skládat. Získáte rovnou podlahu, boční úložné prostory a nepřekonatelnou délku 2,7m.

Nicméně, MEGANE Grandtour nenabízí pouze velký prostor. Je to vůz, který zajistí vaše bezpečí na jakékoli trase. Systém 4CONROL automaticky ovládá jednotlivá kola, vždy tak, aby vůz bezpečně a stabilně „seděl“ na jakémkoli povrchu. Systém Visio vám bude asistovat při cestě rozpoznáváním dopravních značek, varováním o překročení rychlosti nebo před vybočením z jízdního pruhu, sleduje mrtvý úhel. Vůz vyhodnotí situaci s předstihem a v případě hrozící kolize automaticky uvede do provozu brzdy. Veškeré systémy jsou vyvinuty pro vás a vaši bezpečnost.

Dvojspojková převodovka EDC, účinné posilovače řízení, osvětlení interiéru, řada automatizovaných funkcí. Veškeré parametry můžete naladit přesně podle svého stylu jízdy.

Díky kompletní řadě motorů pro Renault MEGANE si můžete užít nejnovější inovace a docenit odbornost našich inženýrů vyvíjejících motory.

MÉGANE Grandtour vás bude provázet na každém kilometru - se stylem a dravostí.

 

MEGANE Grandtour?

Prodáváme vozy značek
Renault Dacia
×