Renault MEGANE GRANDTOUR

technologií k úspěchu

Prostor a modulárnost

Upravte si svůj prostor na palubě vozu


S modulárním zavazadlovým prostorem a řadou úložných prostor vám Nový MEGANE Grandtour nabízí kombinaci komfortu, stylu a pohodlí. Jsme na vaší straně každý den!

a0ebf00884.jpg

Nakonfigurujte si svůj prostor podle svých potřeb


Máte při cestování hodně zavazadel? Díky zadním sedadlům Easy Break sklopným do roviny si s sebou můžete vzít vše, co potřebujete, aniž byste obětovali pohodlí na palubě vozu Nový MEGANE Grandtour. Chcete jej? Máte jej mít!

b4147edd6a.jpg

Využijte výhod přizpůsobitelného zavazadlového prostoru


Díky velkému zavazadlovému prostoru (až 521 l), rekordní délce pro náklad (2,7 m) a chytrým řešením úložných prostor se Nový MEGANE Grandtour přizpůsobí vašim potřebám tak, aby splnil i ta nejvyšší očekávání!

Hybridní vůz

E-TECH PLUG-IN HYBRID


Užijte si nepřekonatelné potěšení z jízdy. Všechny výhody elektromobilu v kombinaci s univerzálností hybridu, které vám zajistí nová plug-in pohonná jednotka E-TECH.

4e9f3a92de.jpg

Nový MEGANE Grandtour je ztělesněním univerzálnosti zajištěné technologií dobíjecího hybridního pohonu E-TECH kombinující benzinový motor 1,6 l a dva elektromotory. Pro každodenní jízdu můžete naplno využít elektrický režim při rozjezdu a užít si tichou a pohodlnou jízdu s nesrovnatelnou odezvou motoru (až 65 km (1)v režimu jízdy na čistě elektrický pohon ve městě). Plánujete vyrazit na dovolenou? Vydejte se na dlouhé jízdy, aniž byste museli mít obavy ohledně dojezdu (až 50 km(2) jízdy na elektrický pohon v kombinovaném režimu).

 

Objevte verzi

Zjistěte více o vozu E-TECH PLUG-IN HYBRID

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

 

ZVÝHODNĚNÍ AŽ 45 000 Kč*

 

VÝKUPNÍ BONUS AŽ 20 000 Kč 1)

 

již od 6 470 kč měsíčně s financováním

Renault Easy 1)

SLEVA AŽ 4 000 Kč NA NÁKUP PŘÍSLUŠENSTVÍ**

 

 

úsporný a přizpůsobivý společník pro všechny vaše cesty Renault Megane Grandtour

 

sportovní a dynamický R.S. Line

Megane Grandtour R.S. Line nabízí designové, sportovní prvky interiéru jako je červeně a bíle prošívané čalounění sportovních sedadel alcantara/kůže s integrovanou hlavovou opěrkou nebo sportovní volant R.S. Line potažený kůží. I exteriér R.S. Line dodává vozu dynamický vzhled díky sportovnímu přednímu a zadnímu nárazníku, zadnímu difuzoru a chromované koncovce výfuku.

úsporně, pohodlně, E-Tech plug-in 160

Toužíte po elektrickém výkonu, úspornosti a zároveň chcete cestovat bez omezení? Megane E-Tech plug-in 160 nabízí spojení všech těchto vlastností. Vůz můžete snadno nabíjet i u vás doma z 230V zásuvky. Dojezd 50 km (kombinovaný cyklus WLTP) na elektřinu vám umožní významně uspořit náklady například na cestování do práce. V případě delších cest se však zároveň nemusíte omezovat, E-Tech plug-in 160 se umí po vybití akumulátoru sám přepnout do hybridního režimu.

inovativní, efektivní

Renault E-Tech je inovativní a exkluzivní technologie, která je chráněna 150 patenty a byla vyvinuta ve spolupráci s týmem Renault F1 na základě našich zkušeností v oblasti elektromobilů. E-Tech plug-in 160 je vybaven multimódovou automatickou převodovkou, která zajistí efektivní a bezstarostnou jízdu. Převodovka navíc disponuje režimem B, díky kterému můžete jezdit téměř bez brzdového pedálu. Při jízdě v režimu B totiž elektromotor výrazně brzdí při uvolnění plynového pedálu a ukládá elektrickou energii, aby ji následně mohl využít a snížil spotřebu.

 

banner_megane_grandtour_etech.webp

Prodáváme vozy značek
×