Renault MEGANE Grandtour

Technologií k úspěchu

_ _
_

prostor interiéru a modulární uspořádání

Upravte si svůj prostor na palubě vozu


Renault MEGANE Grandtour se stane vaším dobrým společníkem. Jeho rekordní délka pro náklad,
mnoho úložných prostor a úžasné modulární uspořádání z něj činí vyhledávaného partnera pro každodenní život.

1539008348128.jpg

Upravitelný zavazadlový prostor


S konfigurovatelným a důmyslně vybaveným zavazadlovým prostorem nabízí vůz Renault MEGANE Grandtour více než jen běžnou modulárnost. 
Systémy pro zavazadlový prostor, nízká nákladová hrana, síť do zavazadlového prostoru, úchyty a boční úložné prostory... vaše zavazadla budou perfektně uložena.

1539008328182.jpg

Rekordní délka pro náklad


Nakládejte a přepravujte vše, co chcete, bez překážek. Po sklopení opěradel zadních
sedadel a opěradla předního sedadla spolujezdce dostanete rekordní délku 2,7 metru.

MEGANE Grandtour – technologií k úspěchu

MEGANE Grandtour si vás s jistotou získá. Spojuje a dokonale využívá veškeré moderní technologie a luxusní design. Tento vůz bude vaší perfektní vizitkou. Spolehlivě vás provede rušným dnem ve městě, ale s jistotou vás dopraví i na dlouhé vzdálenosti. Dopřejte si komfortní cestu, nedělejte kompromisy.

MEGANE Grandtour vám dává k dispozici nejen maximální prostor interiéru pro cestující. Zadní opěradla, včetně opěradla spolujezdce, můžete podle dělení 2/3 – 1/3 skládat. Získáte rovnou podlahu, boční úložné prostory a nepřekonatelnou délku 2,7m.

Nicméně, MEGANE Grandtour nenabízí pouze velký prostor. Je to vůz, který zajistí vaše bezpečí na jakékoli trase. Systém 4CONROL automaticky ovládá jednotlivá kola, vždy tak, aby vůz bezpečně a stabilně „seděl“ na jakémkoli povrchu. Systém Visio vám bude asistovat při cestě rozpoznáváním dopravních značek, varováním o překročení rychlosti nebo před vybočením z jízdního pruhu, sleduje mrtvý úhel. Vůz vyhodnotí situaci s předstihem a v případě hrozící kolize automaticky uvede do provozu brzdy. Veškeré systémy jsou vyvinuty pro vás a vaši bezpečnost.

Dvojspojková převodovka EDC, účinné posilovače řízení, osvětlení interiéru, řada automatizovaných funkcí. Veškeré parametry můžete naladit přesně podle svého stylu jízdy.

Díky kompletní řadě motorů pro Renault MEGANE si můžete užít nejnovější inovace a docenit odbornost našich inženýrů vyvíjejících motory.

MÉGANE Grandtour vás bude provázet na každém kilometru - se stylem a dravostí.

 

Prodáváme vozy značek
×