_ _

Renault MEGANE GrandCoupé

Technologií k úspěchu

renault-megane-sedan-lff-ph1-beauty-shot-desktop.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
box-grt-cp-1.jpg

Obdivujte jeho proporce

Charismatický Renault MEGANE GrandCoupé skutečně dokáže upoutat pozornost. S karoserií typu sedan, dynamickými liniemi a velkorysými rozměry vytváří svůj vlastní styl, který je živý i elegantní.

Zamilujte si jeho svůdný design

box-grt-cp-2.jpg

Využijte výhod těch nejlepších technologií

Užijte si výhod barevného head-up displeje, multimediálního systému R-LINK 2 s dotykovým displejem 8,7“, digitálního přístrojového štítu se 7“ TFT displejem a systému MULTI-SENSE.

Nastupte si

box-grt-cp-3.jpg

Užijte si to

Díky kompletní řadě motorů pro Renault MEGANE GrandCoupé si můžete užít nejnovější inovace a docenit odbornost našich inženýrů vyvíjejících motory.

Vyberte si svůj motor


MEGANE GrandCoupé – Technologií k úspěchu

MEGANE GrandCoupé vám nabízí obrovský prostor, maximální pohodlí a nejnovější technologie pro vaši bezpečnou jízdu.

GrandCoupé zaujme svou velikostí a prostorem, nepatří však mezi těžkopádné vozy. Karosérie typu sedan s dynamickými liniemi a velkým střešním oknem se proplétá rušným městem a velmi svižně ujíždí otevřenou krajinou. Vůz je prostorný a působí svěžím otevřeným dojmem.

MEGANE GrandCoupé je dodáván s paletou výkonných a efektivních motorizací. Motory mohou být vybaveny i dvouspojkovou převodovkou EDC. Ta zvyšuje dynamiku, dále optimalizuje spotřebu paliva a dokonale se přizpůsobí jakémukoli stylu jízdy.

O vaše pohodlí se postará velmi komfortní výbava vozu, široké sedačky i dostatek úložného prostoru. Řidič má ve svém zorném poli veškeré vybavení. Doprovodné systémy fungují v rámci dotykového intuitivního ovládání. I to si můžete zcela přizpůsobit.

Barevný head-up displej vás nebude rušit od soustředění při řízení. Pomůže naopak optimalizovat vaši bezpečnou jízdu. Asistenční systémy pomohou jednoduše zvládnout parkování, hlídají mrtvý úhel, v případě potřeby aktivují systém nouzového brzdění. Visio systém zajistí rozpoznávání dopravních značek, varuje před opuštěním jízdního pruhu. Samozřejmostí je TomTom profesionální navigace, která vás provede rušným městem, navíc s okamžitou aktualizací stavu dopravy.

GrandCoupé myslí na každý detail. Velký prostor pro řidiče, maximální přehlednost nad stavem vozidla, místo pro spolujezdce i objemný zavazadlový prostor. Dává vám k dispozici základních 550 litrů se širokým přístupem. Příjemnou maličkostí je i bezdotykové ovládání víka zavazadlového prostoru.

Dopřejte si to nejlepší. Moderní technologie vás zbaví starostí a otevřou před vámi krajinu dokonalých zážitků.

 

MEGANE GrandCoupé?

Prodáváme vozy značek
Renault Dacia
×