Renault MEGANE GrandCoupé

Technologií k úspěchu

_ _
_

Vybavení

Styl bez snížení pohody


1563199127043.jpg

Dotykový tablet R-LINK 2


Multimediální systém R-LINK 2 je vestavěný v palubní desce a poskytuje vám přístup ke všem funkcím vozu MEGANE GrandCoupé..

1563199125436.jpg

Široké střešní okno


Široké střešní okno vozu MEGANE GrandCoupé se otevírá ve 3 polohách, které vám poskytnou výjimečné přirozené světlo. 

MEGANE GrandCoupé – Technologií k úspěchu

MEGANE GrandCoupé vám nabízí obrovský prostor, maximální pohodlí a nejnovější technologie pro vaši bezpečnou jízdu.

GrandCoupé zaujme svou velikostí a prostorem, nepatří však mezi těžkopádné vozy. Karosérie typu sedan s dynamickými liniemi a velkým střešním oknem se proplétá rušným městem a velmi svižně ujíždí otevřenou krajinou. Vůz je prostorný a působí svěžím otevřeným dojmem.

MEGANE GrandCoupé je dodáván s paletou výkonných a efektivních motorizací. Motory mohou být vybaveny i dvouspojkovou převodovkou EDC. Ta zvyšuje dynamiku, dále optimalizuje spotřebu paliva a dokonale se přizpůsobí jakémukoli stylu jízdy.

O vaše pohodlí se postará velmi komfortní výbava vozu, široké sedačky i dostatek úložného prostoru. Řidič má ve svém zorném poli veškeré vybavení. Doprovodné systémy fungují v rámci dotykového intuitivního ovládání. I to si můžete zcela přizpůsobit.

Barevný head-up displej vás nebude rušit od soustředění při řízení. Pomůže naopak optimalizovat vaši bezpečnou jízdu. Asistenční systémy pomohou jednoduše zvládnout parkování, hlídají mrtvý úhel, v případě potřeby aktivují systém nouzového brzdění. Visio systém zajistí rozpoznávání dopravních značek, varuje před opuštěním jízdního pruhu. Samozřejmostí je TomTom profesionální navigace, která vás provede rušným městem, navíc s okamžitou aktualizací stavu dopravy.

GrandCoupé myslí na každý detail. Velký prostor pro řidiče, maximální přehlednost nad stavem vozidla, místo pro spolujezdce i objemný zavazadlový prostor. Dává vám k dispozici základních 550 litrů se širokým přístupem. Příjemnou maličkostí je i bezdotykové ovládání víka zavazadlového prostoru.

Dopřejte si to nejlepší. Moderní technologie vás zbaví starostí a otevřou před vámi krajinu dokonalých zážitků.

 

Prodáváme vozy značek
×