RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
koleos-box-0.jpg

Nechte se strhnout jeho silným vzhledem

Atletický profil, robustní přední část, typické světlomety LED Pure Vision, pevné linie podtržené chromovanými prvky... Renault KOLEOS přitáhne pozornost všech okolo. Užijte si svou cestu s jistotou.  

PŘIPRAVTE SE NA POŘÁDNÝ ROZJEZD

OBJEVTE VERZI INITIALE PARIS

 

koleos-box-3.jpg

Cestujte první třídou

Prostorná kabina, řada úložných prostor, vyhřívaná sedadla vp všechny cestující, ambientní osvětlení interiéru, panoramatické střešní okno... Renault KOLEOS je pozvánkou do světa pohody.

UŽIJTE SI PROSTOR INTERIÉRU

 


Renault KOLEOS posouvá hranici požadavků

Automobil vám jednoznačně rozšíří obzory. O jeho síle svědčí již výrazný a odvážný design, který budí respekt díky atletickému profilu, robustní přední části, typickým světlometům LED Pure Vision a pevným liniím podtrženým chromovanými prvky.

Objevte nový Renault Koleos
Dostatek prostoru a pohodlí na zadních sedadlech

Vzhled, který si zasloužíte

Z interiéru vozu se vám rozzáří oči. Aby také ne, vždyť jsou zde použity ty nejlepší materiály a celé provedení je více než precizní. K dispozici je tu pro vás přizpůsobitelné osvětlení interiéru, panoramatická střecha, velký 8,7“ dotykový displej, 7“ TFT sdružený přístrojový štít a také audiosystém Bose Surround. Výrazně podběhy kol a linie karosérie, široká kola a vysoká světlá výška dodávají tomuto SUV vzhled vozu, který je připraven se chopit každé výzvy. Samozřejmostí jsou potom pohodlná a prostorná sedadla.

Kabina vozu vás nadchne hned od prvního okamžiku, jelikož se na vás „usmějí“ široké dveře, které umožňují snadný přístup do velkého prostoru. Pobyt zde si vychutnáte také díky vyhřívaným a odvětrávaným předním sedadlům. Nemusíte se vůbec bát o místo pro vaše věci. Automobil nabízí mnoho úložných prostor a také posuvnou loketní opěrku, takže každý cestující si pohodlně může odložit to, co potřebuje.

Přizpůsobte si zavazadlový prostor

Systém Easy Breake snadno nabídne několik konfigurací a vy si rázem přizpůsobíte svůj zavazadlový prostor dle vašich potřeb. Sklopná sedadla a rovná podlaha splní vaše přání jediným pohybem. Model zkrátka vylučuje jakékoliv problémy s přepravou věcí.

Víko zavazadlového prostoru se dá navíc díky senzoru umístěnému pod nárazníkem ovládat bezdotykově. Stačí jen udělat jednoduchý pohyb nohou a je otevřeno.

Špičkové technologie

Renault Koleos se může pyšnit intuitivně integrovanými technologiemi asistenčních systémů řidiče a rád se podřídí vašemu stylu jízdy. Příjemné barvy interiéru společně s doplňujícími funkcemi vám pomohou užít si dokonalý zážitek. Vaše řízení tak bude mnohem snadnější a jízdu si tím pádem užijete o to více. Spolehnout se můžete rovněž na automatické přepínání světel a nouzové brzdění. Budete se cítit jako bavlnce.

S novým Renaultem se můžete klidně vydat i na rozbité silnice, technologie ALL MODE 4x4 zajišťuje přepínání mezi režimy 2WD, Auto a Lock. Zabezpečeno je tím pádem ideální rozdělení točivého momentu mezi předními i zadními koly. Vaše auto tak bude mít vždy a všude dokonalý záběr.

Intuitivní ovládání přes dotykovou obrazovku

Všechny funkce vozu můžete snadno ovládat použitím jednoduchého rozhraní. Právě k tomu je určen multimediální systém R-Link 2 s velkou svislou 8,7“ dotykovou obrazovkou. Hravě tedy budete ovládat navigaci, multimédia, telefonování, asistenční systémy řidiče a další služby.

Moderní technologie ve výbavě
Pohodlí a bezpečí Renaultu Koleos
Automatická převodovka X-Tronik

Důmyslné systémy vás chrání

Nejdůležitějším faktorem každého vozu je bezpečnost. Konstruktéři si dali maximálně záležet na tom, abyste vždy bezpečně a s jistotou dojeli tam, kam potřebujete.

O vaši ochranu se postará Visio System, kterému se právem přezdívá kopilot nové generace. Má 3 hlavní funkce:

  • rozpoznává dopravní značky s varováním při překročení povolené rychlosti;
  • varuje před opuštěním jízdního pruhu;
  • automaticky přepíná dálková světla

         Chcete bezpečně a přesně zaparkovat? Svěřte své auto parkovacímu asistentovi Easy Park Assist, který změří dostupné parkovací místo a doporučí vám, kam máte zajet. Jediným vaším úkolem je ovládat pedál, brzdy a řazení.

Pro bezproblémovost vaší jízdy jsou tu ale i další systémy, které se stanou věrným pomocníkem na cestách. Připraven je systém aktivního nouzového brzdění AEBS, dále pak asistent rozjezdu do kopce, funkce, která varuje před vozidlem v mrtvém úhlu a v neposlední řadě také detekce únavy řidiče.

Propracovaný motor

Nový Renault KOLEOS nabízí jedinečné jízdní prožitky také díky tomu, že naši konstruktéři propojili dynamiku dvoulitrového motoru s komfortem nové bezstupňové převodovky X-Tronic. Toto výjimečné spojení je zárukou opravdového potěšení z řízení.

S novým modelem se dostanete ještě dál, bez ohledu na to, jakou cestu zvolíte a za jakým dobrodružstvím se vydáte.

KOLEOS?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios