KANGOO

_ _
_

Vybavení

Spojte business s potěšením


Ať už cestujete sami nebo s rodinou, Renault KANGOO je vaším partnerem pro každý den!

1536519522067.jpg

Usnadněte si život


Díky velkému zavazadlovému prostoru, řadě úložných prostor a chytře uspořádané kabině vám interiér vozu Renault KANGOO nabízí funkční zázemí pro všechny vaše cesty!

1536519521123.jpg

Vaše bezpečnost je naší prioritou


Renault KANGOO je vybaven kompletní sadou airbagů s možností odpojení airbagu předního spolujezdce pro umístění dětské sedačky. Vše, co potřebujete chránit, ať jste sami nebo máte doprovod!  

KANGOO – minidodávka pro náročné

Představujeme vám oblíbený vůz v novém designu. KANGOO je spolehlivý a prostorný vůz s řadou funkčních systémů. Postará se kdykoli o bezpečný převoz vás, vašich dětí, ale i většího nákladu.

Prostorný interiér nadchne velké rodiny, ale perfektně poslouží i pro účely drobných podnikatelů. Zadní sedadla nabízí variabilní možnost sklápění. Rovná podlaha pak usnadní nakládku i vykládku. Nákladovou délku je možné posunout až na 2,85m.

Řidiči je dopřáno maximální pohodlí a především přehled nad děním na vozovce. Veškeré ovladače jsou umístěny v rámci bezpečného dosahu. Dotykové obrazovky pracují s intuitivním ovládáním. Předinstalované aplikace R-LINK spravují E-mail, Renault R-LINK Tweet, Počasí a Renault Assistance. Samozřejmě nechybí zabudované hands free ovládání telefonu a špičková navigace.

Po celou cestu budou systémy kontrolovat styl jízdy i možná omezení. Do nich je zapojená elektronická kontrola stability, v případě menšího záběru některého z kol jej vůz automaticky upraví a udrží se v ideální stopě. Vítaným doplňkem je i sledování slepého úhlu, asistence při parkování či kontrola bezpečné vzdálenosti.

Pro vyšší bezpečnost převážených dětí jsou sedadla spolujezdců vybavena systémem ISOFIX pro pevné zaklesnutí dětské sedačky.

KANGOO je jasnou volbou velkých rodin. Zajistěte své rodině naprosté bezpečí, pohodlí a zábavu i na dlouhých cestách.

 

 

Prodáváme vozy značek
×