RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
renault-kangoo-k61ph2-overview-001.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Objevte jeho nový design

Renault KANGOO dostal nový kabát!

NECHTE SE UNÉST

box-image-kangoo-2.jpg

Usnadněte si život

Renault KANGOO se přizpůsobí vašim potřebám.

OBJEVTE JEHO MODULÁRNÍ USPOŘÁDÁNÍ

box-image-kangoo-3.jpg

Vyberte si účinnost

Renault KANGOO je kombinací výkonu a úspornosti paliva.

VÍCE O MOTORECH


KANGOO – minidodávka pro náročné

Představujeme vám oblíbený vůz v novém designu. KANGOO je spolehlivý a prostorný vůz s řadou funkčních systémů. Postará se kdykoli o bezpečný převoz vás, vašich dětí, ale i většího nákladu.

Prostorný interiér nadchne velké rodiny, ale perfektně poslouží i pro účely drobných podnikatelů. Zadní sedadla nabízí variabilní možnost sklápění. Rovná podlaha pak usnadní nakládku i vykládku. Nákladovou délku je možné posunout až na 2,85m.

Řidiči je dopřáno maximální pohodlí a především přehled nad děním na vozovce. Veškeré ovladače jsou umístěny v rámci bezpečného dosahu. Dotykové obrazovky pracují s intuitivním ovládáním. Předinstalované aplikace R-LINK spravují E-mail, Renault R-LINK Tweet, Počasí a Renault Assistance. Samozřejmě nechybí zabudované hands free ovládání telefonu a špičková navigace.

Po celou cestu budou systémy kontrolovat styl jízdy i možná omezení. Do nich je zapojená elektronická kontrola stability, v případě menšího záběru některého z kol jej vůz automaticky upraví a udrží se v ideální stopě. Vítaným doplňkem je i sledování slepého úhlu, asistence při parkování či kontrola bezpečné vzdálenosti.

Pro vyšší bezpečnost převážených dětí jsou sedadla spolujezdců vybavena systémem ISOFIX pro pevné zaklesnutí dětské sedačky.

Za úspěchem a dokonalými jízdními vlastnostmi samozřejmě stojí kvalitní motorové vybavení. Motory Energy DCi 110 75 a DCi 90 spojují efektivní provoz s vynikajícím výkonem. Spotřeba paliva i emisí byli oproti předchozí řadě sníženy o 13%, do práce motorů se zapojil systém dále snižující spotřebu Stop & Start.

KANGOO je jasnou volbou velkých rodin. Zajistěte své rodině naprosté bezpečí, pohodlí a zábavu i na dlouhých cestách.

KANGOO?

Prodáváme vozy značek
Renault Dacia