RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
resizer-range.png resizer-range-mobile.png

KADJAR

Přestaňte se dívat, začněte žít

hero_3d_pl_kadjar_hfe_tennp_desktop.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Chtějte účinnost

Vstupte do světa výkonu, úspornosti a potěšení. Motory určené pro Renault KADJAR jsou vybaveny souborem technologií umožňujícím dosáhnout nepřekonatelné úrovně výkonu a spotřeby paliva.

VYBERTE SI SVŮJ MOTOR

Odvažte se toulat

Máte odvahu objevovat nejúžasnější silnice na světě? Připravte se naskočit do Renault KADJAR a vydat se vstříc skutečnému dobrodružství!

KLIKNĚTE A STISKNĚTE ZDE A VYDEJTE SE NA JÍZDU

Odvažte se ke změně

Máte odvahu změnit svůj pohled na svět? Připravte se naskočit do nového crossoveru Renault KADJAR s pohonem všech čtyř kol, který je perfektně pohodlný ve městě, stejně jako při outdoorových dobrodružstvích, a změňte svůj pohled na svět!

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ POHLED NA SVĚT

Odvažte se ke změně

S plynulými liniemi, agresivní čelní maskou a výrazně tvarovanými zadními blatníky vypadá Renault KADJAR odvážně. Inspirativní, odolný a sportovní – je na vaší straně každý den. Jeho velkoryse navržený a pohodlný interiér zalitý světlem vám přinese dobrodružství se smyslem pro detail.

NECHTE SE OBKLOPIT JEHO ATLETICKÝM STYLEM

Odvažte se ke změně

S plynulými liniemi, agresivní čelní maskou a výrazně tvarovanými zadními blatníky vypadá Renault KADJAR odvážně. Inspirativní, odolný a sportovní – je na vaší straně každý den. Jeho velkoryse navržený a pohodlný interiér zalitý světlem vám přinese dobrodružství se smyslem pro detail.

NECHTE SE OBKLOPIT JEHO ATLETICKÝM STYLEM


Renault KADJAR – velký výkon, malá spotřeba, divoký vzhled

KADJAR je autem pro milovníky cestování. Provede vás mrštně hlučným velkoměstem, zamíří přes průsmyky vysokých hor, až na pláže vzdálených moří. Nezastaví jej sníh, vysoké teploty ani vytrvalé deště.

Nabízí vám dokonalý komfort a pohodlí při cestě na jakoukoli výpravu. Bezpečně přepraví vás, vaše zavazadla, ale najde dostatek prostoru i pro sportovní vybavení nebo třeba váš zvířecí doprovod.

Supernový multimediální systém R-LINK 2 s dotykovou obrazovkou pak dodá ten zbývající pocit k ideální spokojenosti. Na cestách si nastavíte navigaci nebo přehrajete fotky a videa. Držte si klobouky – vůz bude vaším spolehlivým průvodcem.

 

Objevte výhody opravdového designu

Vstupte do světa pokušení s novým Renaultem. Má výraznou, téměř agresivní přední masku a jemně vypouklou zadní část. Společně s inovativními světlomety s typickým světelným podpisem mu to propůjčuje zcela originální vzhled vzdáleně připomínající divokou šelmu na lovu.

Chcete se nechat unášet pod křídly lva?

Přejete si vlastnit automobil s barvou černou jako uhel, stříbřitě šedou jako platina, modrou jako kosmos nebo béžovou jako pouštní duna? Toto temperamentní vozidlo máme i v dalších barvách. S námi se můžete stát lovcem, dobrodruhem i hrdinou. Záleží jen na vás, k čemu seberete odvahu.

Otočte klíčkem a nastartujte si vaše nejtajnější sny

Zažijete vzrušení z dobrodružství a úžasný výhled do krajiny, celá kabina je zalita světlem díky panoramatickému střešnímu oknu. Objevte smysl pro detail díky chromovanému lemování přístrojů včetně řadicí páky.

V dokonale tvarovaných křeslech zažijete příjemný pocit pohodlí. Palubní deska je z měkčených materiálů, abyste se cítili doslova jako v bavlnce. Stačí se jen nechat unést vašimi nejtajnějšími sny, nastartovat motor a vydat se jim vstříc silněji, než kdy předtím. Renault Kadjar vám bude mocným spojencem i spolehlivým společníkem.

 

Zažijte dobrodružství s novým vozem

Systém pohonu všech čtyř kol zajistí ideální plynulou rychlost ve správný okamžik. Sami si totiž můžete vybrat vhodný režim jízdy, pohon na dvě kola maximalizuje úsporu paliva, na čtyři kola pak robustně zvyšuje výkon na nezpevněném povrchu jako je písek, bahno nebo sníh

Elegantní rodinný vůz s nákladními prostory dodávky

Dvojité dno zavazadlového prostoru o celkové výměře až 527 litrů. To je ten největší objem u crossoverů! Naložte, co potřebujete a užijte si dobrodružství v nezmapovaném terénu!

Máte pořád málo místa? Sklopte si zadní sedadla a sedadlo spolujezdce! Získáte tak obrovský „kufr“ až k palubní desce. Vejde se tam náklad až ve velikosti 2,5 metru.

Kadjar vše zařídí  – ať je to parkování, rychlost nebo kontrola značek

Užijte si supernový multimediální systém R-LINK 2, který vám zajistí přes dotykovou obrazovku vylepšený zážitek z jízdy. Chcete dobrou navigaci? Přejete si prohlížet fotky i videa? Není problém. Musíte si zavolat? Využijte bluetooth a funkci hlasového ovládání. Pokud chcete, připojte si ještě více přes USB Port.

Samozřejmostí je aplikace Easy Park Assist, která převezme plnou kontrolu nad řízením a z jakékoli strany vám zaparkuje. Máme zabudovaný systém rozpoznávání dopravních značek. Vadí vám neustálá kontrola rychlosti? S námi máte tempomat, s nímž si nastavíte maximální rychlost. Velmi důležitý je i systém Active Emergency Braking System (AEBS), který vyhodnotí aktuální stav kolem vašeho vozu i možnou rizikovou situaci a automaticky zapojí brzdění.

 

Výkon a nízká spotřeba, to jsou skvělé motory

Stejně jako celé auto jsou i motory vyšperkované do dokonalosti. Snoubí v sobě nepřekonatelný výkon, ale zároveň nízkou spotřebu paliva. Novou generaci vstřikování, ale zároveň klidný prožitek za volantem. To vše společně s přeměnou brzdné energie na elektrickou ukládanou do baterií.

Jediným tlačítkem můžete zvolit pohon na přední kola, který snižuje spotřebu paliva, automatický systém, který rozděluje výkon podle momentálního zatížení či 4WD Lock - režim pro mokré, kluzké a nebezpečné povrchy s pohonem na přední i zadní nápravu v poměru 50:50. Volba typu pohonu je na vás a cíli.

 

Porovnejte tři nabízené modely:

Naftový motor Energy dCi 110

S tímto motorem dosahuje Renault Kadjar extrémně nízké spotřeby paliva pouhých 3,8 l za 100 km a emisí C02 99 g za kilometr. Bez ohledu na to, jestli je vybaven manuální, či automatickou převodovkou. Je to nejúspornější motor v celé řadě.

Naftový motor Energy dCi 130

Tato verze odráží unikátní odborné znalosti našich motorářů. S točivým momentem 320 Nm dosahuje účinnosti v celém spektru otáček. Je dostupný ve verzích s pohonem předních nebo všech čtyř kol a nabízí vskutku skvělé potěšení z jízdy.

Benzínový motor Energy TCe 130

Budete z něj mít úžasný pocit, reaguje totiž již od nízkých otáček. V kombinaci s manuální či automatickou převodovkou nabízí působivě nízkou spotřebu paliva a vysoký výkon. Přímé vstřikování společně s integrovaným sběrným potrubím zvětší rozpětí využitelných otáček na ideální prožitek z jízdy.

KADJAR?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios