RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
box-image-espace-1.jpg

Nechte se unést designem

Ohromující linie, statné křivky, robustní a plynulý design. Renault ESPACE je skutečný crossover a je ztělesněním elegance a výjimečnosti jako nikdy předtím. Vstupte do světa emocí a zážitků!

NECHTE SE UNÉST

box-image-espace-2.jpg

Objevte skutečné pohodlí

Usaďte se do útulných sedadel nového vozu Renault ESPACE a objevte nový druh pohodlí. Jeho úžasné panoramatické čelní sklo prosvětlí váš každodenní život.

UJEĎTE PŘED VŠEDNOSTÍ

box-image-espace-3.jpg

Ovládejte své emoce a zážitky

Užijte si unikátní zážitky z jízdy díky systému Renault Multi-Sense® a speciálně vyvinutými motory. Svou bezchybnou účinností zajišťují naprostý požitek z jízdy.

VYBERTE SI SVŮJ MOTOR

box-image-espace-4.jpg

Řiďte s klidnou myslí

Renault ESPACE nabitý technologiemi vám přináší to nejlepší z aktivní a pasivní bezpečnosti. Inovativní systémy vám budou asistovat, varovat vás a předvídat vaše reakce pro bezpečnější jízdu.

VAŠE BEZPEČNOST
JE PRIORITOU


Auto bez konkurence

Renault Espace je vůz, který si oblíbíte na první pohled. Tento crossover zajišťuje výrazný prostor pro řidiče, posádku i váš náklad. Stane se rázem vaším pohodlným a bezpečným partnerem, který se o vás postará ve městě i na dlouhých cestách.

Automobil na sebe upoutá pozornost na první pohled. Slibuje dostatečný prostor pro řidiče, posádku i velký náklad. Dýchejte volně, udělejte si opravdové pohodlí.

Nová pravidla hry v designu

Vůz vás okamžitě dostane na svoji stranu svým jedinečným designem. Ztělesňuje eleganci i výjimečnost. Ohromeni budete z jeho linie a statných křivek. Robustnost společně s aerodynamickými tvary vozu, jež se v řadě prvků nechává inspirovat světem crossoverů, vzbuzují respekt a lehkost zároveň.

Vítejte ve světě pohodlí

Jedním z cílů výrobců bylo dosažení vašeho maximálního pohodlí při jízdě - to se jim vskutku povedlo. Interiér se zde vyznačuje pořádkem i krásou, to se pak člověk na cestu opravdu těší.

V novém voze Renault Espace jsou použity vysoce kvalitní materiály se stylingovými prvky, inspirace ze soukromých letadel a severského designu je zřejmá. Sedadla v zadní části se dají sklopit do podlahy. Rázem je před vámi zavazadlový prostor s naprosto rovnou plochou, objemem 2 040 l a pohodlným přístupem. Řidič má k dispozici 30l úložného místa.

Když je jízda zážitkem

Váš luxus z jízdy ještě více umocní Bose Surround Systém, jehož technologie Centerpoint 2.0 s 12 reproduktory se postarají o dokonalý hudební zážitek během jízdy. Staňte se pány zvuku: dopřejte si jasné a přirozené hlasy s nástroji, které budou zdařile připomínat živý koncert.

To vše se bude odehrávat v klidu a pohodlí pro vás i vaše spolucestující, jelikož interiér vozu představuje pro osoby ve druhé řadě největší prostor pro nohy v dané kategorii. Se 2 sedadly pohodlně přepravíte až 7 lidí, kteří se mohou těšit na příjemné osvětlení, které do kabiny proniká velkorysým panoramatickým čelním sklem s plochou více než 2,8 m², plynule navazujícím na pevnou nebo elektricky otevíratelnou panoramatickou střechu.

Nejlepší palubní technologie

Interiér je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi, které vám vaše cestování značně usnadní. Renault Multi-Sense se přizpůsobí každému vašemu přání a v rámci 5 volitelných režimů můžete prožít celou řadu pocitů z jízdy. Každý detail totiž hraje roli: osvětlení interiéru, styl, informace zobrazené na obrazovkách, akustika, temperament motoru a mnoho dalších věcí přispívají k vašemu emočnímu prožitku.

Jistě oceníte také regulaci tuhosti tlumičů a modularitu jedním dotykem. Automobil se samozřejmě může pochlubit také dokonalými palubními multimédii, které má na starosti špičkový systém R-LINK 2

Jezděte bezpečně

Bezpečnost je pro nás samozřejmě na prvním místě, proto je model vybaven tak, aby vás ochránil před každým nebezpečím. Visio System plní funkci kopilota, bezpečný odstup od vozu jedoucího před vámi zajišťuje adaptivní tempomat a kromě 6 airbagů, bezpečnostních pásů nebo opěrek hlavy je ve voze také systém ISOFIX, jehož 3 přípojné body ochrání vaše děti. Vůz kontroluje i slepý úhel.

Výkonný a úsporný motor

Renault Espace je vybaven naftovými a benzínovými motory, které nabízejí výkon a zároveň úspornou jízdu. Automatická dvouspojková převodovka EDC znamená pro řidiče ideální pohodlí díky své pružnosti a flexibilitě. 

ESPACE dokáže zpříjemnit každý den, každý váš pohyb po vozovce. Nedělejte si starosti tam, kde nemusíte. ESPACE se postará o hladký průběh jízdy městem i při cestách za víkendovým odpočinkem.

Pro nejlepší možnou obratnost vozu je automobil vybaven inovací Renault 4Control, což znamená speciální podvozek s aktivním řízením všech 4 kol.

ESPACE?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios