Renault ESPACE

Cestujte „první třídou“

_ _
_

Zážitek na palubě vozu

Klid v duši zaštítěný technologiemi


Jízdní asistenti Renault EASY DRIVE, ekosystém Renault CONNECT, režimy MULTI-SENSE a ještě mnohem více. Využijte výhody inovací a usnadněte si svůj každodenní život.  

1576575014165.jpg

MULTI-SENSE


S technologií Renault MULTI-SENSE si můžete přizpůsobit jízdu svého ESPACE přesně podle svých představ a požadavků: od výběru osvětlení, přes řízené odpružení podvozku, systém pohonu všech kol 4CONTROL, až třeba po reakce a zvuk motoru. 

1576575014561.jpg

Asistenční systémy Renault EASY DRIVE


Pohodlně se usaďte a užijte si jízdu! Adaptivní světlomety s technologií LED MATRIX VISION, společník při jízdě na dálnici nebo při uvíznutí v dopravní zácpě, aktivní detekce rozpoznání vozidel vzadu... Vychutnejte si ty nejlepší technologie na palubě svého ESPACE a cestujte s klidnou myslí.

1576575012043.jpg

Multimediální systém EASY LINK


Chytrá navigace, automatická aktualizace map, konektivita, rádio, mobilní aplikace a mnohem více... Díky systému Renault EASY LINK zůstanete na svých cestách připojeni a ve spojení. Všechny potřebné informace vidíte ve svém ESPACE zobrazené na středovém 9,3“ displeji.

Komfort a modulární rozvržení

Unikněte každodennímu stresu 


Prostorný, modulární a komfortní. S ESPACE bude každá vaše cesta jedinečným zážitkem.

1576575012451.jpg

Prvotřídní komfort


Prvotřídní únik... ESPACE je ideálním společníkem na dlouhé cesty. Jeho 5 nebo 7místná verze vás svým komfortem a sofistikovaností skutečně zaujme. Jste připraveni na výjimečný zážitek? 

1576575012822.jpg

Přizpůsobitelný modulární design


Využijte jeho modulární uspořádání na maximum! Sklopte sedadla svého ESPACE buď samostatně, nebo všechna najednou. Stačí jedno cvaknutí a interiér vašeho vozu vám dodá vše, co potřebujete – to je modulární design One Touch.

Auto bez konkurence

Renault Espace je vůz, který si oblíbíte na první pohled. Tento crossover zajišťuje výrazný prostor pro řidiče, posádku i váš náklad. Stane se rázem vaším pohodlným a bezpečným partnerem, který se o vás postará ve městě i na dlouhých cestách.

Automobil na sebe upoutá pozornost na první pohled. Slibuje dostatečný prostor pro řidiče, posádku i velký náklad. Dýchejte volně, udělejte si opravdové pohodlí.

Nová pravidla hry v designu

Vůz vás okamžitě dostane na svoji stranu svým jedinečným designem. Ztělesňuje eleganci i výjimečnost. Ohromeni budete z jeho linie a statných křivek. Robustnost společně s aerodynamickými tvary vozu, jež se v řadě prvků nechává inspirovat světem crossoverů, vzbuzují respekt a lehkost zároveň.

Vítejte ve světě pohodlí

Jedním z cílů výrobců bylo dosažení vašeho maximálního pohodlí při jízdě - to se jim vskutku povedlo. Interiér se zde vyznačuje pořádkem i krásou, to se pak člověk na cestu opravdu těší.

V novém voze Renault Espace jsou použity vysoce kvalitní materiály se stylingovými prvky, inspirace ze soukromých letadel a severského designu je zřejmá. Sedadla v zadní části se dají sklopit do podlahy. Rázem je před vámi zavazadlový prostor s naprosto rovnou plochou, objemem 2 040 l a pohodlným přístupem. Řidič má k dispozici 30l úložného místa.

Když je jízda zážitkem

Váš luxus z jízdy ještě více umocní Bose Surround Systém, jehož technologie Centerpoint 2.0 s 12 reproduktory se postarají o dokonalý hudební zážitek během jízdy. Staňte se pány zvuku: dopřejte si jasné a přirozené hlasy s nástroji, které budou zdařile připomínat živý koncert.

To vše se bude odehrávat v klidu a pohodlí pro vás i vaše spolucestující, jelikož interiér vozu představuje pro osoby ve druhé řadě největší prostor pro nohy v dané kategorii. Se 2 sedadly pohodlně přepravíte až 7 lidí, kteří se mohou těšit na příjemné osvětlení, které do kabiny proniká velkorysým panoramatickým čelním sklem s plochou více než 2,8 m², plynule navazujícím na pevnou nebo elektricky otevíratelnou panoramatickou střechu.

Nejlepší palubní technologie

Interiér je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi, které vám vaše cestování značně usnadní. Renault Multi-Sense se přizpůsobí každému vašemu přání a v rámci 5 volitelných režimů můžete prožít celou řadu pocitů z jízdy. Každý detail totiž hraje roli: osvětlení interiéru, styl, informace zobrazené na obrazovkách, akustika, temperament motoru a mnoho dalších věcí přispívají k vašemu emočnímu prožitku.

Jistě oceníte také regulaci tuhosti tlumičů a modularitu jedním dotykem. Automobil se samozřejmě může pochlubit také dokonalými palubními multimédii, které má na starosti špičkový systém R-LINK 2

Jezděte bezpečně

Bezpečnost je pro nás samozřejmě na prvním místě, proto je model vybaven tak, aby vás ochránil před každým nebezpečím. Visio System plní funkci kopilota, bezpečný odstup od vozu jedoucího před vámi zajišťuje adaptivní tempomat a kromě 6 airbagů, bezpečnostních pásů nebo opěrek hlavy je ve voze také systém ISOFIX, jehož 3 přípojné body ochrání vaše děti. Vůz kontroluje i slepý úhel.

Výkonný a úsporný motor

Renault Espace je vybaven naftovými a benzínovými motory, které nabízejí výkon a zároveň úspornou jízdu. Automatická dvouspojková převodovka EDC znamená pro řidiče ideální pohodlí díky své pružnosti a flexibilitě. 

ESPACE dokáže zpříjemnit každý den, každý váš pohyb po vozovce. Nedělejte si starosti tam, kde nemusíte. ESPACE se postará o hladký průběh jízdy městem i při cestách za víkendovým odpočinkem.

Pro nejlepší možnou obratnost vozu je automobil vybaven inovací Renault 4Control, což znamená speciální podvozek s aktivním řízením všech 4 kol.

 

Prodáváme vozy značek
×