RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png

3 důvody, proč si vybrat Nový Renault CLIO

renault-clio-overview-001.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Stylový malý vůz

s možnostmi personalizace

renault-clio-overview-002.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Revoluční interiér

s prvotřídními materiály

 

renault-clio-overview-003.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Moderní asistenční systém

pro klidnou jízdu

Revoluce uvnitř

Nechte se okouzlit

Uvnitř vozu se počítá každý detail. Nové CLIO prošlo revoluční proměnou a nyní je vybaveno vysoce kvalitními materiály a vkusnými detaily. S novým kokpitem zaměřeným na řidiče a pohodlnými sedadly si užijete jízdu, která bude inspirací pro vaše smysly. A aby byla skutečně ještě více posílena vaše pohoda, můžete si vybrat pakety personalizace interiéru a systém MULTI-SENSE s ambientním osvětlením. Interiér přesně takový, jaký jej chcete mít!

Objevte život na palubě vozu

renault-clio-overview-0010.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

Neodolatelný design...

renault-clio-overview-004.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

Vyjádřete svou osobnost!

Smyslné linie, dynamický profil a nová světla s technologií full LED… Nové CLIO si vás získá na první pohled svým moderním a dynamickým stylem, který je ještě zdůrazněn novým metalickým lakem oranžová Valencia. S možnostmi personalizace, novými disky kol a a sportovní verzí R.S. Line má tento malý vůz širokou nabídku, která uspokojí všechny potřeby.

Sestavte si své Nové CLIO


… a usnadní vám každodenní jízdu.

renault-clio-overview-0016.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

Jízdu s ním budete milovat

Jedna z největších dotykových obrazovek ve své třídě s online navigačním systémem, hledáním bodů zájmu pomocí Google Places atd. Se novým multimediálním systémem Vám Nové CLIO poskytne dokonale jednoduché online zážitky!

Ve městě i mimo něj vás tento malý vůz udrží v bezpečí díky automatickému nouzovému brzdění s detekcí chodců a cyklistů. Nové CLIO představuje nejnovější pokročilé asistenční systémy, které jsou seskupeny pod značku Renault EASY DRIVE. Tyto systémy usnadní řízení a parkování, včetně kamerového systému 360° a parkovacího asistnenta Easy Park Assist.

Objevte nové technologie


                            akcni_nabidka.jpg                         

SERVISNÍ SMLOUVA NA 5 LET / 60 000 km jako bonus k vozu

pouze v Renault Praha Zličín od 14. 10. do 31. 10.

 

*  Servisní smlouva Renault EASY SERVICE zdarma na 5 let / 60 000 km je platná k objednávce nového osobního vozu značky Renault od 14. 10. 2019 do 31. 10. 2019 pouze v Renault Praha Zličín. Nevztahuje se na vozy s označením "Extra cena" a užitkové vozy, není kumulovatelná s velkoodběratelskými podmínkami.

Nové CLIO?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios