RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
renault-clio-b98-ph2-overview-002.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Nechte se uchvátit jeho smyslností

S Renault CLIO je to láska na první pohled. Výrazný a sofistikovaný design lze plně přizpůsobit dle vašim představám. Nastupte do trendy interiéru a vydejte se na cestu se zaručeným potěšením z jízdy.

Objevte jeho design

renault-clio-b98-ph2-overview-003.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Zažijte inovace na vlastní kůži

Usnadněte si život. Renault CLIO je chytrý vůz, který vám nabídne mnoho palubních technologií. Řekněte sbohem stresu při jízdě ve městě díky pokročilým asistenčním systémům. Stačí si jen užívat jízdu.

Oceňte jeho silné stránky

renault-clio-b98-ph2-overview-004.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Propojte své smysly

R-LINK Evolution, Media Nav Evolution nebo R&GO... s Renault CLIO si každý vybere ten správný multimediální systém. CLIO vám může nabídnout i prémiový hudební systém Bose Surround Sound System. Užívejte si při každé jízdě.

Vstupte do světa zážitků


Renault Clio je skvost unikátního designu a špičkových technologií

Představujeme vám model značky Renault – jeden z nejlepších vozů své třídy pro život ve městě. Jemné křivky karosérie, poutavá přední část, výrazné disky kol. Nejmodernější asistenční systémy vám zaručí průjezd městem, dálnicí i silnicí v kteroukoliv hodinu. To ale není všechno. V interiéru si můžete spustit přes dotykovou obrazovku desítky online aplikací – od navigace po předpověď počasí. Nové auto vás zkrátka zaujme ze všech stran.

 

Dotvořte si design automobilu podle vašich představ

Nový vůz má vskutku smyslný design. Sami si vyberete vaší vysněnou podobu z několika nabízených barev karoserie. Například v červené verzi s novými full LED světlomety a denním svícením ve tvaru písmene „C“ vypadá vozidlo vyloženě futuristicky. Výsledný dojem se dá dotvořit barevnými lištami v čelní masce a na ochranných panelech ve spodní části dveří. K dispozici je také několik verzí 16“ disků kol z lehkých slitin Pulsize nebo 17“ disků kol z lehkých slitin Optemic.

Interiér na míru od čalounění až po palubní desky

Vnitřek auta je opatřen kvalitními materiály s elegantním designem černé barvy s červenými pruhy. Barvu palubní desky z nabídky Pack interiér a čalounění sedadel pak můžete přizpůsobit vaší osobnosti.

Jste připraveni vykročit vstříc budoucnosti?

 

Pohodlné parkování s velkým úložným prostorem

Chcete zažívat skutečné pohodlí během jízdy? S novým Cliem cestujete díky prosklené střeše s otevřenou oblohou nad hlavou. Vůz je skloubením elegance a praktického vybavení, pohodlně si hovíte v ergonomických sedadlech, každé z nich má navíc vlastní úložný prostor až 300l k uložení nákupu i objemných zavazadel. Zavazadelník můžete ještě více prodloužit variabilním sklopením zadních sedadel.

Nejmodernější systémy si vás podmaní

Model si vás podmaní také dokonalým komfortem ovládání. Zapínání světel, stěračů či sklopení zrcátek se děje automaticky. Stejně tak se i celý vůz zamkne, pokud od něj odejdete. Pomocí senzorů bez problému zaparkujete v každé situaci – podélně, kolmo i šikmo. Nebo vám funkce Easy Park Assist rovnou automaticky zaparkuje. Nemáte rádi rozjezd do kopce? Asistent pozastaví auto na 2 sekundy po upuštění brzdy. Máte čas v klidu šlápnout na plyn.

Technologie se starají o vaše bezpečí navzdory dopravě i počasí

Pokud je nutné náhle zastavit, systém nouzového brždění zkrátí brzdnou dráhu. Funkce elektronické kontroly stability (ESC) naopak detekuje ztrátu přilnavosti na některém z kol. Ty pak přibržďuje, abyste si zachovali kontrolu nad dráhou auta.

 

Celý interiér auta vám bude říkat pane

Tak jako se vůz dokonale přizpůsobí provozu na silnici, vám se přizpůsobí celý interiér. Palubní deska vám nabídne veškeré systémy od navigace až po online aplikace. Chcete zažít neopakovatelný zážitek při poslechu hudby? Spusťte pomocí dotykové obrazovky hudební systém Bose Surround se sedmi reproduktory s vysokým rozlišením. V Renaultu Clio si každý pasažér užívá malou diskotéku.

Dotyková obrazovka nabízí až třicet online aplikací

Dotyková obrazovka je součástí palubního multimediálního systému R-LINK Evolution, který zahrnuje kromě hudby také navigaci, rádio a telefon. Jedná se dohromady o více než třicet online aplikací. Od E-mailu, díky němuž za jízdy přijímáte a odesíláte zprávy, až po předpověď počasí. Ke všem těmto souborům získáte přístup během okamžiku. Online aplikace vám zpříjemňují obsluhu vozidla během cesty a řízení už pro vás není jen povinnost, ale potěšení.

Celý systém přes chytrý telefon

Dáváte přednost ovládání svých multimedií přes chytrý telefon? Potom doporučujeme aplikaci R&Go. Díky ní řídíte celý svůj systém vskutku pohodlným způsobem. R&Go je zcela jednoduchá, intuitivní a bude vám pomáhat při všech vašich cestách.

CLIO?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios