Renault CLIO Grandtour

Svádění nikdy neskončí

_ _
_

Vybavení

Bohatá a praktická výbava pro každý den


Praktické kombi CLIO Grandtour uvítá celou rodinu i jejich zavazadla.

1537800185363.jpg

Multimédia a audiosystémy


Media Nav Evolution nebo R&GO...u vozu CLIO Grandtour si můžete vybrat multimediální systém, který vám bude vyhovovat.

1537800186629.jpg

Užijte si jeho pohodlí!


Využijte naplno jeho mnoho úložných prostor, sklopná sedadla a velký zavazadlový prostor. Můžete si s sebou vzít vše, co máte rádi.

CLIO Grandtour – překvapuje svou prostorností

Potěšení z jízdy a dokonalé pohodlí – to je Clio Grandtour. Spolehlivý průvodce rušným městem i společník na dlouhých cestách pro celou rodinu. Moderní design vozu bude navíc vaší dokonalou vizitkou.

Clio Grandtour nabízí maximální využití úložného prostoru. Hlavní část se 443 litry disponuje dvojitým dnem. Sklopená opěradla zadních sedadel zajistí celistvou rovnou podlahu. Při vyjmutí dvojitého dna však získáte další objemný prostor. Variabilně můžete sklopit i přední sedadlo, získáte tím neuvěřitelnou délku 2,48m pro převoz jakéhokoli nákladu.

Clio Grandtour vás však osloví i řadou dalších možností. Využívá veškeré moderní technologie, kterými vám bude garantovat pohodlné ovládání a především bezpečnost na cestách.

S vozem se nemusíte bát průjezdu rušného města ani dlouhých kilometrů v neznámé krajině.

Městem vás efektivně provede jakoukoli denní dobou nejmodernější navigace. Bezproblémové parkování zaručí senzory po celém obvodu vozu i zadní parkovací kamera.

Vůz je vybaven systémy pro maximální bezpečnost a je připraven na nepředvídatelné situace. Automatický systém reaguje spouštěním brzd před nenadálou překážkou, zajišťuje hladký rozjezd do kopce i kontroluje stabilitu vozu na vozovce.

Navigace, rádio, hudba, telefon. Vaše pohodlí umocní 7palcová dotyková obrazovka s multimediálními systémy R-LINK Evolution nebo Media Nav Evolution. Upravíte si přístup a personalizujte ovládací prvky pro poslech hudby, telefonování i navigaci.

 

Prodáváme vozy značek
×