_ _

Renault CLIO Grandtour

Svádění nikdy neskončí

r_clio_grandtour_01_3000.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg
renault-clio-estate-k98-ph2-overview-002.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Nechte se uchvátit jeho smyslností

S Renault CLIO Grandtour je to láska na první pohled. Výrazný a sofistikovaný design lze plně přizpůsobit Vašim představám. Nastupte do trendy interiéru a vydejte se na cestu se zaručeným potěšením z jízdy.

Objevte jeho design

renault-clio-estate-k98-ph2-overview-003.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Zažijte inovace na vlastní kůži

Usnadněte si život. Renault CLIO Grandtour je chytrý vůz, který Vám nabídne mnoho palubních technologií. Řekněte sbohem stresu při jízdě ve městě díky pokročilým asistenčním systémům. Stačí si jen užívat jízdu.

Oceňte jeho silné stránky

renault-clio-estate-k98-ph2-overview-004.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Propojte své smysly

R-LINK Evolution, Media Nav Evolution nebo R&GO... s Renault CLIO Grandtour si každý vybere ten správný multimediální systém. CLIO Grandtour vám může nabídnout i prémiový hudební systém Bose Surround Sound System. Užívejte si při každé jízdě.

Vstupte do světa zážitků


CLIO Grandtour – překvapuje svou prostorností

Potěšení z jízdy a dokonalé pohodlí – to je Clio Grandtour. Spolehlivý průvodce rušným městem i společník na dlouhých cestách pro celou rodinu. Moderní design vozu bude navíc vaší dokonalou vizitkou.

Clio Grandtour nabízí maximální využití úložného prostoru. Hlavní část se 443 litry disponuje dvojitým dnem. Sklopená opěradla zadních sedadel zajistí celistvou rovnou podlahu. Při vyjmutí dvojitého dna však získáte další objemný prostor. Variabilně můžete sklopit i přední sedadlo, získáte tím neuvěřitelnou délku 2,48m pro převoz jakéhokoli nákladu.

Clio Grandtour vás však osloví i řadou dalších možností. Využívá veškeré moderní technologie, kterými vám bude garantovat pohodlné ovládání a především bezpečnost na cestách.

S vozem se nemusíte bát průjezdu rušného města ani dlouhých kilometrů v neznámé krajině.

Městem vás efektivně provede jakoukoli denní dobou nejmodernější navigace. Bezproblémové parkování zaručí senzory po celém obvodu vozu i zadní parkovací kamera.

Vůz je vybaven systémy pro maximální bezpečnost a je připraven na nepředvídatelné situace. Automatický systém reaguje spouštěním brzd před nenadálou překážkou, zajišťuje hladký rozjezd do kopce i kontroluje stabilitu vozu na vozovce.

Navigace, rádio, hudba, telefon. Vaše pohodlí umocní 7palcová dotyková obrazovka s multimediálními systémy R-LINK Evolution nebo Media Nav Evolution. Upravíte si přístup a personalizujte ovládací prvky pro poslech hudby, telefonování i navigaci.

 

CLIO Grandtour?

Prodáváme vozy značek
Renault Dacia
×