captur-box-1.jpg

Vnější vzhled

Módní a na míru přizpůsobitelný crossover Renault CAPTUR se vylepšil, aby lépe splňoval vaše představy.

captur-box-2.jpg

Odvážný, městský styl

Módní a na míru přizpůsobitelný crossover Renault CAPTUR se vylepšil, aby lépe splňoval vaše představy.

Objevte jeho nový design

captur-box-3.jpg

Vzhled interiéru

Vytvořte si interiér, který vám vyhovuje a dodejte svému cestování trochu zábavy.


Užijte si dravost i eleganci s Renault CAPTUR

Stylový a funkční vůz splní požadavky i velmi náročných řidičů. Nabídne dynamickou jízdu, vysoké zrychlení či perfektní stabilitu na vozovce. Prostorný interiér s možností variabilní práce s částečným nebo plným sklápěním zadních sedaček ve vteřině uvolní prostor nebývalého objemu. Automobil je pro vás připraven ve více než deseti barevných verzích. Zaujme novými světlomety a originálně navrženými disky kol. Cestujte bez kompromisů, nový model vás obklopí dostatkem prostoru a zvýší ekonomiku provozu.

Vrchol originality a elegance lidského ducha

Atraktivní městský crossover přichází v novém vydání. Nový model nabízí nové barvy karoserie, přepracovanou masku chladiče s decentní chromovanou lištou a prosklenou střechu, takže je nyní ještě lépe připraven dobývat městské ulice. Světlomety LED Pure Vision s technologií Full LED a charakteristické světlomety pro denní svícení ve tvaru písmene „C” skvěle podtrhují silnou a výraznou osobnost tohoto vozu. Disky kol z lehké slitiny rozměru 16 a 17 pak nádherně odrážejí denní světlo.

Barva a doplňky automobilu podle vašeho přání

Renault Captur vyniká kombinacemi svých barev. Přejete si oranžovou barvu s uhlově černou střechou, či auto bílé jako slonová kost? Nebo originální model Cappucino, nádherné kontrastní spojení hnědé spodní části s šedým vrškem? Modely vystupují z davu obyčejných aut. Toto vše a mnohem více můžete mít v podobě nového vozu. Automobil navíc nabízí řadu doplňků, které si navrhnete a sami vyberete podle vašeho vkusu.

Interiér z říše snů

Kvalita, způsob provedení a módní detaily odráží všechna vaše přání i nejúžasnější představy. Tmavě černé sedadla vám zprostředkují pocit, jako byste se vozili v luxusní limuzíně. Volant potažený kůží a převodovka se zářivě stříbrnou rukojetí vám pak dodá kuráž pořádně se rozjet jako král.

Zveme vás na palubu. Máte odvahu?

Úžasný výkon s nízkou spotřebou, to je nový model

U nás si můžete vybrat z nabídky šesti verzí motorů, které vyhovují vašim potřebám. Přejete si benzínový či naftový? Užíváte si pohodlí jízdy s pomocí automatické převodovky? Nebo si určujete jízdu sami prostřednictvím manuálu? Vše máte k mání.

Všech šest verzí máte v různých kombinacích. Spotřeba se pohybuje v řádu 3-5,5 litrů na 100 km. Maximální točivý moment pak kolem 200 NM. Motory mají tak schopnost dosáhnout úžasného výkonu s neobvykle nízkou spotřebou. Jsou navíc šetrné k životnímu prostředí, emise C02 se pohybují okolo 100 g na km.

Vychytávka jako třešnička na dortu

Nejen, že mají motory nízkou spotřebu. V autě je zabudován režim ECO, díky němuž se dá palivo ušetřit o 12 % navíc. K dispozici je také asistenční systém DRIVING EC02, který analyzuje váš jízdní styl a doporučí vám, jak spotřebu ještě více snížit. Tím to však nekončí. S technologií Stop & Start se motor vašeho vozu automaticky vypne a znovu nastartuje. Ještě více se tím uspoří palivo i emise CO2.

Moderní multimediální systémy přímo ve vozu

Nový model vám zprostředkuje přístup k nejnovějším technologiím. Vás i vaši rodinu bezpečně provede městem, nabídne maximální bezpečí a pohodlí i na dlouhých cestách. Crossover vám nabídne vše, co od něj očekáváte. Vyrazte vstříc městským dobrodružstvím.

Systémy zvyšující komfort

Zabudovaný soubor R-LINK Evolution umožňuje online spojení přes dotykovou obrazovku. S pomocí funkce Easy Park Assist převezme kontrolu nad volantem a provede dokonalé podélné, kolmé nebo příčné parkování.

Chcete si pustit hudbu? Zvukový systém má sedm reproduktorů a zařídí vám malou diskotéku. Model disponuje vlastním úložným prostorem pro každého pasažéra a kufrem o prostoru 377 l. Ergonomická sedadla potom zaručují maximální pohodlí.

Jejich úkolem je starat se o naši bezpečnost

V Renaultu Captur nic neunikne vašemu oku, a to dokonce ani mrtvý úhel. Pokud vás začne předjíždět jiné auto, budete okamžitě varováni výstražnou kontrolkou. Neradi se rozjíždíte do kopce? Nevadí. Asistent rozjezdu z kopce vám vůz „uchytí“ na 2 vteřiny po sundání nohy z brzdy. Vy tak můžete v klidu zařadit.

Nechybí ani funkce nouzového brzdění, která automaticky zvýší jejich účinek při nečekané překážce, nebo elektronická kontrola stability při ztráty přilnavosti na kluzké vozovce.

Nový CAPTUR?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios