_ _

Nový Renault CAPTUR

Pro všechny vaše příběhy

1563526496923_1.jpg

Personalizace

Vytvořte si vůz, který odráží vaši osobnost

Vystupte z davu! Nový CAPTUR stále nabízí nevídané množství
možností personalizace exteriéru i interiéru.

img-1.jpg

Personalizace exteriéru

Střecha, zpětná zrcátka, ochranné kryty podvozku... Vyberte si z téměř 80 možných kombinací pro exteriér.

img-2.jpg

... a interiéru

Palubní deska, čalounění, barevné ozdobné prvky, dekorativní panely... Objevte možnosti personalizace interiéru a vyberte si z 15 možných kombinací.

img-3.jpg

MULTI-SENSE posouvá hranice personalizace.

3 jízdní režimy (Eco, Sport, MySense),  8 nastavení osvětlení interiéru... Přizpůsobte jízdní projev vozu podle své osobnosti díky technologii MULTI-SENSE.


Užijte si dravost i eleganci s Renault CAPTUR

Stylový a funkční vůz splní požadavky i velmi náročných řidičů. Nabídne dynamickou jízdu, vysoké zrychlení či perfektní stabilitu na vozovce. Prostorný interiér s možností variabilní práce s částečným nebo plným sklápěním zadních sedaček ve vteřině uvolní prostor nebývalého objemu. Automobil je pro vás připraven ve více než deseti barevných verzích. Zaujme novými světlomety a originálně navrženými disky kol. Cestujte bez kompromisů, nový model vás obklopí dostatkem prostoru a zvýší ekonomiku provozu.

Vrchol originality a elegance lidského ducha

Atraktivní městský crossover přichází v novém vydání. Nový model nabízí nové barvy karoserie, přepracovanou masku chladiče s decentní chromovanou lištou a prosklenou střechu, takže je nyní ještě lépe připraven dobývat městské ulice. Světlomety LED Pure Vision s technologií Full LED a charakteristické světlomety pro denní svícení ve tvaru písmene „C” skvěle podtrhují silnou a výraznou osobnost tohoto vozu. Disky kol z lehké slitiny rozměru 16 a 17 pak nádherně odrážejí denní světlo.

Barva a doplňky automobilu podle vašeho přání

Renault Captur vyniká kombinacemi svých barev. Přejete si oranžovou barvu s uhlově černou střechou, či auto bílé jako slonová kost? Nebo originální model Cappucino, nádherné kontrastní spojení hnědé spodní části s šedým vrškem? Modely vystupují z davu obyčejných aut. Toto vše a mnohem více můžete mít v podobě nového vozu. Automobil navíc nabízí řadu doplňků, které si navrhnete a sami vyberete podle vašeho vkusu.

Interiér z říše snů

Kvalita, způsob provedení a módní detaily odráží všechna vaše přání i nejúžasnější představy. Tmavě černé sedadla vám zprostředkují pocit, jako byste se vozili v luxusní limuzíně. Volant potažený kůží a převodovka se zářivě stříbrnou rukojetí vám pak dodá kuráž pořádně se rozjet jako král.

Zveme vás na palubu. Máte odvahu?

Úžasný výkon s nízkou spotřebou, to je nový model

U nás si můžete vybrat z nabídky šesti verzí motorů, které vyhovují vašim potřebám. Přejete si benzínový či naftový? Užíváte si pohodlí jízdy s pomocí automatické převodovky? Nebo si určujete jízdu sami prostřednictvím manuálu? Vše máte k mání.

Všech šest verzí máte v různých kombinacích. Spotřeba se pohybuje v řádu 3-5,5 litrů na 100 km. Maximální točivý moment pak kolem 200 NM. Motory mají tak schopnost dosáhnout úžasného výkonu s neobvykle nízkou spotřebou. Jsou navíc šetrné k životnímu prostředí, emise C02 se pohybují okolo 100 g na km.

Vychytávka jako třešnička na dortu

Nejen, že mají motory nízkou spotřebu. V autě je zabudován režim ECO, díky němuž se dá palivo ušetřit o 12 % navíc. K dispozici je také asistenční systém DRIVING EC02, který analyzuje váš jízdní styl a doporučí vám, jak spotřebu ještě více snížit. Tím to však nekončí. S technologií Stop & Start se motor vašeho vozu automaticky vypne a znovu nastartuje. Ještě více se tím uspoří palivo i emise CO2.

Moderní multimediální systémy přímo ve vozu

Nový model vám zprostředkuje přístup k nejnovějším technologiím. Vás i vaši rodinu bezpečně provede městem, nabídne maximální bezpečí a pohodlí i na dlouhých cestách. Crossover vám nabídne vše, co od něj očekáváte. Vyrazte vstříc městským dobrodružstvím.

Systémy zvyšující komfort

Zabudovaný soubor R-LINK Evolution umožňuje online spojení přes dotykovou obrazovku. S pomocí funkce Easy Park Assist převezme kontrolu nad volantem a provede dokonalé podélné, kolmé nebo příčné parkování.

Chcete si pustit hudbu? Zvukový systém má sedm reproduktorů a zařídí vám malou diskotéku. Model disponuje vlastním úložným prostorem pro každého pasažéra a kufrem o prostoru 377 l. Ergonomická sedadla potom zaručují maximální pohodlí.

Jejich úkolem je starat se o naši bezpečnost

V Renaultu Captur nic neunikne vašemu oku, a to dokonce ani mrtvý úhel. Pokud vás začne předjíždět jiné auto, budete okamžitě varováni výstražnou kontrolkou. Neradi se rozjíždíte do kopce? Nevadí. Asistent rozjezdu z kopce vám vůz „uchytí“ na 2 vteřiny po sundání nohy z brzdy. Vy tak můžete v klidu zařadit.

Nechybí ani funkce nouzového brzdění, která automaticky zvýší jejich účinek při nečekané překážce, nebo elektronická kontrola stability při ztráty přilnavosti na kluzké vozovce.

                              akcni_nabidka.jpg

 

SERVISNÍ SMLOUVA NA 5 let/ 60 000 km ke skladovému modelu ZDARMA 

 

Servisní smlouva Easy Service na 5 let / 60 000 km v ceně vozu při Nový Renault CLIO ze skladové nabídky pouze u RENAULT RETAIL GROUP CZ, s.r.o., tato nabídka je platná od 3.3. do 31. 5. 2020. 

 

Nový CAPTUR?

Prodáváme vozy značek
Renault Dacia
×