NOVÝ RENAULT ARKANA

hybrid by nature

_ _
_

Pohonná jednotka

tichá, živá a s výbornou odezvou


eb1e3827d5.webp

Arkana E-TECH hybrid

Hybridní technologie E-TECH inspirovaná motoristickým sportem, je dokonalým spojením výkonu a účinnosti. Ve městě se vždy rozjíždí na elektrický pohon, na který dokáže jet až 80 % času. Snižte svou spotřebu paliva až o 40 % v porovnání s podobným benzinovým motorem!

Při rekuperačním brzdění se během jízdy automaticky dobíjí baterie vašeho vozu Arkana E-TECH hybrid. Užijte si příjemnou jízdu, bez ohledu na okolnosti, se skvěle reagujícím motorem a výborným zrychlením. Vůz Arkana E-TECH hybrid se přizpůsobí všem vašim jízdním potřebám a nabídne optimální univerzálnost.

Objevte ARKANA E-TECH hybrid

Zjistěte více o vozu E-TECH hybrid

Pohodlí a technologie

ovládněte silnice z pohodlí vaší kabiny


vid-img.jpg

15 asistenčních systémů řidiče Easy Drive


Asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách, upozornění před přijíždějícími vozidly při couvání a parkovací asistent Easy Park Assist jsou jen tři příklady funkcí navržených pro vylepšení vašeho pohodlí a bezpečnosti při jízdě. Tyto a další funkce jsou k dispozici prostřednictvím asistenčních systémů Renault Easy Drive, které vám pomohou na vašich cestách. Jste připraveni udělat první krok k autonomní jízdě?

79a5dd3544.webp

multimediální systém Easy Link


S tímto multimediálním systémem – kompatibilním s Android Auto™ a Apple CarPlay™ – snadno připojíte svůj chytrý telefon a získáte přistup ke všem vašim aplikacím a online službám prostřednictvím 9,3" centrální obrazovky vašeho vozu Arkana. 

2f697e434e.webp

multi–sense


Zvuk a odezva motoru, řízení, výběr osvětlení interiéru a konfigurace displeje řidiče... Vyberte si ze 3 dostupných režimů jízdy (MySense, Eco a Sport) a přizpůsobte si své cestování pomocí systému MULTI-SENSE.

 

NOVÝ RENAULT ARKANA

JIŽ OD 5 990 KČ MĚSÍČNĚ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ A EASY SERVICE 5 LET/60 000 KM

 

SPORTOVNÍ A PROSTORNÉ SUV A EXKLUZIVNÍ VARIANTA R.S. LINE

Ve voze Arkana se snoubí štíhlé linie a robustní styl. Jeho jedinečný vzhled je výsledkem elegantní karoserie, velké světlé výšky a špičkového interiéru.Ve variantě R.S. Line je efekt ještě silnější. Zamilujte si její exkluzivní barvu Oranžová Valencia, sportovní čelní masku, speciální disky kol s červenými detaily, dvojitou koncovku výfuku a další prvky.paliva a emise co2 jsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla. Vyobrazení vozů je pouze ilustrativní.

Renault Arkana je k dispozici jak v benzínové motorizaci, tak hybridní verzi E-TECH.

 

jl1_eqb.jpg

 

ZVEME VÁS NA TESTOVACÍ JÍZDY V RÁMCI DNŮ ARKANA

 

 

* Nabídka platí od 1. 6. do 30. 6. 2021. nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Financování Easy Plus pro Renault Arkana Zen TCe 140 EDC: 620 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 372 000 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 248 000 Kč, úroková sazba: 5,12 %, RPSN: 10,1 %, 1.–47. měsíční splátka úvěru: 4 471 Kč, 48. splátka úvěru: 223 200 Kč, 1.– 48. měsíční splátka hav. pojištění a povinného ručení: 1 516 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 506 105 Kč, délka úvěru: 48 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 5 987 Kč. součástí financování je servisní smlouva Easy Service na 5 let/ 60 000 km (dle toho, co nastane dříve). Renault Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Nový Renault Arkana: spotřeba 4,9–5,9 l / 100 km, emise co2 111–133 g/km. Uvedené spotřeby paliva a emise co2 jsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla. Vyobrazení vozů je pouze ilustrativní.

Prodáváme vozy značek
×