Menu RENAULT RETAIL GROUP CZ

NOVÝ RENAULT ARKANA

hybrid by nature

Pohonná jednotka

tichá, živá a s výbornou odezvou


eb1e3827d5.webp

Arkana E-TECH hybrid

Hybridní technologie E-TECH inspirovaná motoristickým sportem, je dokonalým spojením výkonu a účinnosti. Ve městě se vždy rozjíždí na elektrický pohon, na který dokáže jet až 80 % času. Snižte svou spotřebu paliva až o 40 % v porovnání s podobným benzinovým motorem!

Při rekuperačním brzdění se během jízdy automaticky dobíjí baterie vašeho vozu Arkana E-TECH hybrid. Užijte si příjemnou jízdu, bez ohledu na okolnosti, se skvěle reagujícím motorem a výborným zrychlením. Vůz Arkana E-TECH hybrid se přizpůsobí všem vašim jízdním potřebám a nabídne optimální univerzálnost.

Objevte ARKANA E-TECH hybrid

Zjistěte více o vozu E-TECH hybrid

Pohodlí a technologie

ovládněte silnice z pohodlí vaší kabiny


vid-img.jpg

15 asistenčních systémů řidiče Easy Drive


Asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách, upozornění před přijíždějícími vozidly při couvání a parkovací asistent Easy Park Assist jsou jen tři příklady funkcí navržených pro vylepšení vašeho pohodlí a bezpečnosti při jízdě. Tyto a další funkce jsou k dispozici prostřednictvím asistenčních systémů Renault Easy Drive, které vám pomohou na vašich cestách. Jste připraveni udělat první krok k autonomní jízdě?

79a5dd3544.webp

multimediální systém Easy Link


S tímto multimediálním systémem – kompatibilním s Android Auto™ a Apple CarPlay™ – snadno připojíte svůj chytrý telefon a získáte přistup ke všem vašim aplikacím a online službám prostřednictvím 9,3" centrální obrazovky vašeho vozu Arkana. 

2f697e434e.webp

multi–sense


Zvuk a odezva motoru, řízení, výběr osvětlení interiéru a konfigurace displeje řidiče... Vyberte si ze 3 dostupných režimů jízdy (MySense, Eco a Sport) a přizpůsobte si své cestování pomocí systému MULTI-SENSE.

 

nový Renault Arkana

již od 5 990 Kč měsíčně

včetně pojištění easy service 5 let/60 000 km

 

moderní technologie, výrazný design i praktické využití s novým Renault Arkana není třeba dělat kompromisy

nepřehlédnutelný design Nový Renault Arkana ohromí svou jedinečností. Nové SUV spojuje zdánlivě nespojitelné: elegantní linie,robustní styl i sportovnírysy. Vytvářítak unikátní vzhled, díky kterému budete na silnicích nepřehlédnutelní. Verze R.S. Line navíc díky sportovním prvkům propůjčuje exteriéru ještě výraznější vzhled sportovních vozů.

 

stylový, ale zároveň praktický

Moderní, stylový a plný inovativních technologií jako například multimediální systém Easy Link, handsfree karta pro bezklíčové odemykání a zamykání nebo bezdrátové nabíjenítelefonu. Nový Renault Arkana však nabízí ito, co je opravdu praktické. Díky velkému prostoru pro cestující i zavazadla budete připraveni na všechny vaše cesty.

 

bezpečně, bezstarostně

Díky inovativním technologiím může být cestování bezpečnější. Systém sledování mrtvého úhlu, adaptivní tempomat, active emergency braking system s detekcí chodců a cyklistů, Easy Pilot – asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách, varování před opuštěním jízdního pruhu nebo inteligentní parkovací asistent Easy Park Assist. Užijte si bezstarostné cestování.

 


ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

 

zvýhodnění až

60 000 kč

 

výkupní bonus*

až 20 000 kč

 

sleva až

4 000 kč na nákup příslušenství**

 

již od

5 990 Kč měsíčně ***

 

jl1_eqb.jpg

 

ZVEME VÁS NA TESTOVACÍ JÍZDY V RÁMCI DNŮ ARKANA

 

 

* Výkupní bonus platí pro výbavy Intens a R.S. Line. 20210827–09 ** Nabídka se vztahuje na ceny příslušenství bez montáže. Při nákupu příslušenství nad 10 000 Kč získáte slevu 2 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 15 000 Kč získáte slevu 3 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 20 000 Kč získáte slevu 4 000 Kč. Veškeré zmiňované částky jsou včetně DPH. Pro více informací kontaktujte vašeho dealera

***Nabídka platí od 7. 9. do 30. 9. 2021. Nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Financování Easy Plus pro model Renault Arkana Zen E-Tech hybrid 145: 640 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 384 000 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 256 000 Kč, úroková sazba: 4,01 %, RPSN: 9,0 %, 1.–47. měsíční splátka úvěru: 4 322 Kč, 48. splátka úvěru: 230 400 Kč, 1.– 48. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 1 632 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 516 192 Kč, délka úvěru: 48 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. celková měsíční splátka včetně pojištění 5 954 Kč. Součástí financování je servisní smlouva Easy Service na 5 let / 60 000 km (dle toho, co nastane dříve). Renault Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. nový Renault Arkana: spotřeba 4,9–5,9 l / 100 km, emise co2 111–133 g/km. Uvedené spotřeby paliva a emise CO2 jsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla. Vyobrazení vozů je pouze ilustrativní.

Prodáváme vozy značek
×