RENAULT MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

vždy elegantní a modulární kombi je nyní k dispozici ve verzi plug-in hybrid

pohonné jednotky

Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID:
dobíjecí hybrid

NaNaši odborníci představili hybridní řešení pro každého vytvořené na základě
našich zkušeností v motoristickém sportu a odborných zkušeností v oblasti
elektromobilů Renault.

7c08de8eaf.webp

univerzální kombi


Každodenní dojíždění nebo cesta na dovolenou, jezděte bez obav z vysoké spotřeby paliva. Využijte možnosti přepínání mezi čistě elektrickým a hybridním pohonem. Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid nabízí elektrický dojezd až 50 km ve smíšeném cyklu WLTP.

f1f33685e6.jpg

nové zážitky z jízdy


Plynulá a tichá jízda, nesrovnatelná odezva a ještě silnější zrychlení a rozjezd... Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid je kombinací inovativní inteligentní automatické převodovky Multi-mode s motorem 1,6 l nejnovější generace, aby vám nabídly nepřekonatelné potěšení z jízdy.

15cd97a028.webp

kontrolovaná spotřeba paliva


S plug-in hybridní pohonnou jednotkou E-Tech můžete využít výhod 100% elektrického rozjezdu ke snížení spotřeby paliva a snížení emisí CO2 u krátkých i dlouhých tras (až o 70 %(1)). Pro ještě lepší úsporu paliva si vyberte režim „B“ na vaší převodovce, aby váš vůz rekuperoval ještě více energie.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): Tento nový protokol zajišťuje výsledky, které přesněji odráží skutečné každodenní použití vozu, než jak tomu bylo u protokolu NEDC.
(1) v kombinovaném cyklu WLTP (podléhá konečnému schválení).

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

 

ZVÝHODNĚNÍ AŽ 45 000 Kč*

 

VÝKUPNÍ BONUS AŽ 20 000 Kč 1)

 

SLEVA AŽ 4 000 Kč NA NÁKUP PŘÍSLUŠENSTVÍ**

 

 

úsporný a přizpůsobivý společník pro všechny vaše cesty Renault Megane Grandtour

 

sportovní a dynamický R.S. Line

Megane Grandtour R.S. Line nabízí designové, sportovní prvky interiéru jako je červeně a bíle prošívané čalounění sportovních sedadel alcantara/kůže s integrovanou hlavovou opěrkou nebo sportovní volant R.S. Line potažený kůží. I exteriér R.S. Line dodává vozu dynamický vzhled díky sportovnímu přednímu a zadnímu nárazníku, zadnímu difuzoru a chromované koncovce výfuku.

úsporně, pohodlně, E-Tech plug-in 160

Toužíte po elektrickém výkonu, úspornosti a zároveň chcete cestovat bez omezení? Megane E-Tech plug-in 160 nabízí spojení všech těchto vlastností. Vůz můžete snadno nabíjet i u vás doma z 230V zásuvky. Dojezd 50 km (kombinovaný cyklus WLTP) na elektřinu vám umožní významně uspořit náklady například na cestování do práce. V případě delších cest se však zároveň nemusíte omezovat, E-Tech plug-in 160 se umí po vybití akumulátoru sám přepnout do hybridního režimu.

inovativní, efektivní

Renault E-Tech je inovativní a exkluzivní technologie, která je chráněna 150 patenty a byla vyvinuta ve spolupráci s týmem Renault F1 na základě našich zkušeností v oblasti elektromobilů. E-Tech plug-in 160 je vybaven multimódovou automatickou převodovkou, která zajistí efektivní a bezstarostnou jízdu. Převodovka navíc disponuje režimem B, díky kterému můžete jezdit téměř bez brzdového pedálu. Při jízdě v režimu B totiž elektromotor výrazně brzdí při uvolnění plynového pedálu a ukládá elektrickou energii, aby ji následně mohl využít a snížil spotřebu.

Prodáváme vozy značek
×