Nové CLIO E-TECH Hybrid

vše, co očekáváte od vozu CLIO, s výhodami hybridního pohonu

MOTORY

Nové CLIO E-TECH hybrid: hybridní technologie v kompaktním balení


1578560851246.jpg

Až 80 % času jízdy ve městě na čistě elektrický pohon


Zažijte elektrickou jízdu, jako nikdy dříve. Nové CLIO E-TECH hybrid kombinuje elektrický a spalovací motor s obzvláště úspornou multimódovou automatickou převodovkou. Výsledek: 100% rozjezdů na elektrický pohon, optimalizovaná jízda na elektrický pohon až z 80 % času ve městě a zážitek z tiché elektrické jízdy

1578560842918.jpg

Účinné ve městě i na dálnici


Hybridní pohon umožňuje ve městě uspořit až% paliva ve srovnání s klasickým benzínovým pohonem. Nové CLIO E-TECH je univerzální: žádné kabely, vysoký výkon, pohodlný interiér, zkrátka všechno, co očekáváte od  poslední generace modelu CLIO.

1578560921966.jpg

Nový pocit z jízdy


Nové CLIO E-TECH hybrid vám přináší systémový výkon 140 koní. Okamžitá odezva jeho elektromotorů, společně se speciální multimódovou automatickou převodovkou nabízí úžasné zrychlení a plynulé řazení. Užijte si různé režimy MULTI-SENSE pro personalizovaný jízdní zážitek.

radost z jízdy, výkon i úspora paliva a emisí CO2

poznejte Renault Clio E-Tech Hybrid

 

úspornější, a přece bez starostí

Technologie E-Tech Hybrid přináší spojení elektrického pohonu s pohonem benzinovým. Nejen, že hybridní provoz snižuje provozní náklady a je šetrný k životnímu prostředí, ale ani vás nijak neomezuje. Clio E-Tech Hybrid totiž není nutné nabíjet – elektromotor získává energii například rekuperací a vy se tak nemusíte o jeho provoz starat. Systém sám přepíná mezi benzinovým a elektrickým pohonem.

 

ve městě i na dálnici

Hybridní technologie E-Tech zazáří ve městě i na delších trasách. Ve městě sníží spotřebu až o 40 % a zvládne až 80 % času jízdy pouze na elektřinu. Zároveň si užijete živější jízdu, kterou hybrid nabízí. Na delších trasách pak oceníte automatickou převodovku a plynulou, pohodlnou jízdu. Na displeji přístrojového štítu také můžete sledovat, zda je využíván elektromotor nebo motor spalovací.

 

pohodlný a efektivní

Renault Clio E-Tech Hybrid je vybaven multimódovou automatickou převodovkou, která zajistí efektivní a bezstarostnou jízdu. Převodovka navíc disponuje režimem B, díky kterému můžete jezdit téměř bez brzdového pedálu. Při jízdě v režimu B totiž elektromotor výrazně brzdí při uvolnění plynového pedálu a ukládá elektrickou energii, aby ji následně mohl využít a snížil spotřebu.

 

 

inovativní technologie, moderní design i prvky usnadňující život – to vše Renault Clio nabízí

 

objevujte a bavte se

Objevování míst bude ještě snazší s multimediálním navigačním systémem Easy Link s až 9,3‘‘ displejem. Systém navíc dokáže dynamicky měnit trasu dle aktuální dopravní situace nebo vyhledávat body zájmů přes Google Places. Zároveň podporuje Apple CarPlay, takže vaše oblíbené aplikace, telefonáty ani výběr hudby nebudou problém.

jezděte i parkujte bez námahy

Díky parkovacím senzorům a kamerovému systému 360°, který využívá 4 kamery s funkcí zobrazení vozu z ptačí perspektivy, bude parkování mnohem snazší. Navíc technologie jako Easy Pilot s asistentem pro jízdu po dálnici a v kolonách, sledováním mrtvého úhlu a adaptivním tempomatem vám dodají pocit bezpečí i bezstarostnosti.

nasedněte a buďte jako doma

Stylové prvky interiéru jako barevné výdechy klimatizace, světle šedý pás palubní desky a šedé výplně dveří, kůží potažený volant, loketní opěrka nebo polokožené čalounění. Všechny tyto prvky přispívají k příjemnému a prémiovému dojmu a zaručí, že se vždy do vozu rádi vrátíte.

 

 

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

 

Clio E-Tech 140 hybrid již za

4 905 kč měsíčně 

s financováním Easy***

VÝKUPNÍ BONUS AŽ

40 000 Kč*

PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ PREMIUM 

-15 000 KČ

SLEVA AŽ 4 000 Kč

NA NÁKUP PŘÍSLUŠENSTVÍ**


 

 

ROZMĚRY: VEJDE SE CLIO DO MÉ GARÁŽE?

Délka, výška, šířka atd. Objevte podrobně rozměry vozu.

   

  

cliorozmer1.webpcliorozmer2.webpcliorozmer3.webp

 

 


 

 

* Výkupní bonusy platí následovně: 20 000 Kč pro výbavu Zen s motorizacemi SCe 65, TCe 90 a TCe 100 LPG, 30 000 Kč pro výbavu Zen s motorizací E-Tech 140, 30 000 Kč pro výbavy Intens a R.S. Line s motorizacemi TCe 90 a TCe 140, 40 000 Kč pro výbavy Intens a R.S. Line s motorizací E-Tech 140. Výkupní bonus platí pouze pro fyzické osoby a není kumulovatelný s velkoodběratelskými podmínkami.

** Nabídka se vztahuje na ceny příslušenství bez montáže. Při nákupu příslušenství nad 10 000 Kč získáte slevu 2 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 15 000 Kč získáte slevu 3 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 20 000 Kč získáte slevu 4 000 Kč. Veškeré zmiňované částky jsou včetně DPH. Pro více informací kontaktujte vašeho dealera.

***Nabídka financování Renault Easy pro model Renault Clio Zen TCe 90 : 340 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 272 000 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 68 000 Kč, úroková sazba: 7,73 %, RPSN: 11,5 %, 1. - 59. měsíční splátka úvěru: 3 147 Kč, 60. splátka úvěru: 173 400 Kč, 1. - 59. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 898 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 412 953 Kč, délka úvěru: 60 měsíců, nájezd: 10 000 km/ rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 4 045 Kč. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o

Prodáváme vozy značek
×