CLIO E-TECH FULL HYBRID

vše, co očekáváte od vozu Clio, s výhodami hybridního pohonu

motory

Clio E-Tech full hybrid: hybridní
technologie v kompaktním balení

39c129b653.webp

až 80 % času jízdy ve městě na čistě elektrický pohon


Zažijte elektrickou jízdu, jako nikdy dříve. Clio E-Tech full hybrid kombinuje elektrický a spalovací motor s obzvláště úspornou multimódovou automatickou převodovkou. Výsledek: 100% rozjezdů na elektrický pohon, optimalizovaná jízda na elektrický pohon až z 80 % času ve městě a zážitek z tiché elektrické jízdy

2f41a7ecc3.webp

účinné ve městě i na dálnici


Hybridní pohon umožňuje ve městě uspořit až 40% paliva ve srovnání s klasickým benzínovým pohonem. Clio E-Tech full hybrid je univerzální: žádné kabely, vysoký výkon, pohodlný interiér, zkrátka všechno, co očekáváte od  poslední generace modelu Clio.

1e830a3f72.webp

nový pocit z jízdy


Clio E-Tech full hybrid vám přináší systémový výkon 140 koní. Okamžitá odezva jeho elektromotorů, společně se speciální multimódovou automatickou převodovkou nabízí úžasné zrychlení a plynulé řazení. Užijte si různé režimy Multi-sense pro personalizovaný jízdní zážitek.

ikona_zvyhodneni.png

Aktuální nabídka

 

 

ZIMNÍ PNEUMATIKY

ZDARMA

k objednávce vozu od 1. 10.  do 31. 12. 2022

ikona_pneu.jpg

PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ PREMIUM 

-15 000 KČ

 

VÝKUPNÍ BONUS AŽ

30 000 Kč*

 

již od 6 087 kč

měsíčně s financováním

Renault Easy 1)

SLEVA AŽ 4 000 Kč

NA NÁKUP PŘÍSLUŠENSTVÍ**

 


 

3db26125f6.webp

radost z jízdy, výkon i úspora paliva a emisí CO2

poznejte Renault Clio E-Tech Full Hybrid

 

úspornější, a přece bez starostí

Technologie E-Tech Full Hybrid přináší spojení elektrického pohonu s pohonem benzinovým. Nejen, že hybridní provoz snižuje provozní náklady a je šetrný k životnímu prostředí, ale ani vás nijak neomezuje. Clio E-Tech Full Hybrid totiž není nutné nabíjet – elektromotor získává energii například rekuperací a vy se tak nemusíte o jeho provoz starat. Systém sám přepíná mezi benzinovým a elektrickým pohonem.

 

ve městě i na dálnici

Hybridní technologie E-Tech zazáří ve městě i na delších trasách. Ve městě sníží spotřebu až o 40 % a zvládne až 80 % času jízdy pouze na elektřinu. Zároveň si užijete živější jízdu, kterou hybrid nabízí. Na delších trasách pak oceníte automatickou převodovku a plynulou, pohodlnou jízdu. Na displeji přístrojového štítu také můžete sledovat, zda je využíván elektromotor nebo motor spalovací.

 

pohodlný a efektivní

Renault Clio E-Tech Hybrid je vybaven multimódovou automatickou převodovkou, která zajistí efektivní a bezstarostnou jízdu. Převodovka navíc disponuje režimem B, díky kterému můžete jezdit téměř bez brzdového pedálu. Při jízdě v režimu B totiž elektromotor výrazně brzdí při uvolnění plynového pedálu a ukládá elektrickou energii, aby ji následně mohl využít a snížil spotřebu.

 

 

inovativní technologie, moderní design i prvky usnadňující život – to vše Renault Clio nabízí

 

objevujte a bavte se

Objevování míst bude ještě snazší s multimediálním navigačním systémem Easy Link s až 9,3‘‘ displejem. Systém navíc dokáže dynamicky měnit trasu dle aktuální dopravní situace nebo vyhledávat body zájmů přes Google Places. Zároveň podporuje Apple CarPlay, takže vaše oblíbené aplikace, telefonáty ani výběr hudby nebudou problém.

jezděte i parkujte bez námahy

Díky parkovacím senzorům a kamerovému systému 360°, který využívá 4 kamery s funkcí zobrazení vozu z ptačí perspektivy, bude parkování mnohem snazší. Navíc technologie jako Easy Pilot s asistentem pro jízdu po dálnici a v kolonách, sledováním mrtvého úhlu a adaptivním tempomatem vám dodají pocit bezpečí i bezstarostnosti.

nasedněte a buďte jako doma

Stylové prvky interiéru jako barevné výdechy klimatizace, světle šedý pás palubní desky a šedé výplně dveří, kůží potažený volant, loketní opěrka nebo polokožené čalounění. Všechny tyto prvky přispívají k příjemnému a prémiovému dojmu a zaručí, že se vždy do vozu rádi vrátíte.

 

 

Prodáváme vozy značek
×