RRG Evropa

Distribuční síť prodeje automobilů Renault Retail Group, která je součástí koncernu Renault otevřela v listopadu 2004 své první prodejní místo Renault Retail Group v České republice.

mapa_ren.png

Skupina Renault Retail Group (dříve Renault Europe Automobiles) vznikla v roce 1997 z bývalých filiálek a poboček RENAULT ve Francii a od roku 2001 se rozšířila do dalších evropských zemí. Je stoprocentní dceřinnou společností skupiny RENAULT a je evropským leadrem v prodeji nových vozů značek Renault a Dacia, s tím spojenými službami, stejně jako v poprodejní péči.

V současnosti má Renault Retail Group s 240 pobočkami zastoupení ve 13ti evropských státech (Německo, Rakousko, Polsko, Česká republika, Belgie, Lucembursko, Švýcarsko, Francie, Španělsko, Portugalsko, Itálie, Velká Británie, Irsko). Přičemž zajišťuje nejlepší kvalitu služeb a spokojenost zákazníka v každém ze svých zastoupení.

Posláním Renault Retail Group je přímá a výhodná distribuce produktů a služeb Aliance (Renault, Dacia, Nissan).

Nabídka produktů je zaměřena na nové vozy, ojeté vozy, které jsou okamžitě k dispozici na našich pobočkách, a náhradní díly. Stejně tak je k dispozici další nabídka služeb, která zahrnuje:

  • Pravidelné prohlídky
  • Služby mechanické dílny
  • Služby karosárny
  • Služby rychloservisu (Renault Minute Service)
  • Půjčovnu vozů (Renault Rent)
  • Financování

Renault Retail Group se zavazuje poskytnout maximální kvalitu v každé z našich provozoven v Evropě.

Cílem Renault Retail Group je zcela naplnit očekávání zákazníků, nabízet služby přizpůsobené jejich potřebám a zajišťovat jejich nejvyšší možnou kvalitu.

Inovace, kvalitní služby a spokojený zákazník – to jsou priority Renault Retail Group.

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios