O dealerství

Od roku 2004 nabízíme našim klientům nejširší nabídku služeb společně se showroomem, který umožňuje vystavit kompletní nabídku modelů značky Renault. Vedle autorizovaného servisu a značkové prodejny Renault, jsme v dubnu roku 2008 otevřeli samostatný salon Dacia.

Naším cílem je poskytovat klientům služby té nejvyšší kvality. Naší organizaci v oblasti kvality opíráme o výsledky anket Spokojenosti klientů organizovaných jednak dovozcem, firmou Renault Česká republika, a.s. jednak oslovujeme klienty pomocí vlastní ankety. Naši pracovníci pravidelně absolvují řadu školení a to ve všech oblastech našich aktivit. V neposlední řadě se více angažujeme i v politice jakosti. Od roku 2005 jsme držitelem certifikace ČSN ISO 9001:2001.

Zaměřujeme se na trvale se zvyšující kvalitu produktů a služeb s cílem dosažení Vaší 100% spokojenosti.

Přijďte nás navštívit na adrese Helsinská 2, Praha 5, v nákupní zóně Zličín. Rádi se Vám budeme věnovat a zodpovíme Vaše případné dotazy.

V oblasti služeb nabízíme českým zákazníkům ty nejmodernější, zejména v oblasti rychlých oprav. Jako první v České republice jsme v Praze na Zličíně otevřeli Renault Minute Servis.
Renault Minute Servis je nový koncept poskytovaných služeb se zaměřením na potřeby dnešních motoristů. Víme, že občas nastane situace, kdy potřebují zajet do servisu co nejdříve a také co nejdříve se svým vozem zase odjet. Renault Minute je rychloservisní služba zaměřená na rychlé údržbové prohlídky a na efektivní řešení oprav nenáročných na čas.. Zatímco je vůz v péči našich mechaniků, může klient využít nabídky blízkých obchodních center Avion a Metropole.

 

RC Louda Auto s.r.o. prodejce značek:

  • Renault
  • Dacia   
   

 

 

Neváhejte a přijďte objevit novou modelovou řadu vozů Dacia 

Rezervace testovací jízdy Objednávka servisu online Ceníky a brožury Kontakty

Prodáváme vozy značek
×