DACIA - RENAULT RETAIL GROUP CZ

Dacia Sandero

Městský vůz, který má styl!

_ _
_

Vybavení

Vše, co potřebujete k usnadnění života

1526485544099.jpg

Elektricky ovládaná okna

Pohodlí pro všechny cestující díky elektricky ovládaným předním a zadním oknům. Řidič může snadno otevřít jejich okna pomocí ručního režimu.  

K dispozici v závislosti na verzi.

1526485546160.jpg

Loketní opěrka řidiče

Pro pohodlnější řízení vůz Sandero nabízí loketní opěrku u sedadla řidiče.

K dispozici v závislosti na verzi.

1557307911374.jpg

12V zásuvka v zadní části

Vaši cestující mohou nabíjet svá mobilní zařízení pomocí 12V zásuvky v zadní části vozu. 

K dispozici v závislosti na verzi.

1557307913179.jpg

Klimatizace

Optimální tepelný komfort díky účinné klimatizaci, která se přizpůsobí vašim potřebám.  

K dispozici v závislosti na verzi.

akcni_nabidka.jpg

Dacia Sandero

Městský vůz, který má styl

dacia-sandero-png-2.png

 

Zvýhodnění 30 000 Kč + prodloužená záruka GARANCE PLUS ZDARMA

platné na LPG/diesel morotizace 

 

při financování vozu s produktem PREMIUM 30 000 Kč  ECO

 

Sleva 30 000 Kč je platná při využití značkového financování vozu Dacia Premium 30 000 ECO, navíc prodloužená záruka k vozu na 5 let / 100 000 km zdarma. Dacia Finance znamená financování od společnosti RCI Financial Services s.r.o.. 

 

 

Praktický vůz do města? To je Dacia Sandero

Pohodlnost a praktičnost. To jsou hlavní znaky nové Dacie. Tento vůz se naprosto ideálně hodí do rušného centra velkoměsta, jelikož nabízí dostatek prostoru. Pohodlně tak můžete cestovat s celou vaší rodinou a navíc máte kam uložit a dopravit své věci. V případě potřeby můžete sklopit sedačky a ještě si rozšířit zavazadlový prostor.

Oslní vás na první pohled

Design exteriéru vás okamžitě zaujme. Vůz má novou chromovanou přední masku, změněné linie karosérie s novými předními a zadními světly a upravenou zadní část, jež dává vyniknout světelnému podpisu. To vše vytváří dynamický, dobrodružný a moderní vzhled tohoto automobilu.

Velkorysý prostor uvnitř

Prostorný interiér vozu dopřeje vám i rodině maximální pohodlí. Nabízí 5 pohodlných míst a nadstandardní zavazadlový prostor. Budete-li potřebovat, nechá vás volně měnit a rozšiřovat zadní úložný prostor, a to jednoduchým sklopením sedaček. Vůz tedy snadno přizpůsobíte aktuálním potřebám.

Interiér provází elegantní hladké linie zvýrazňující komfortní prostornost. Přitáhne vás také pečlivě zpracovanými detaily, jako jsou nové chromované ozdobné prvky, nový design volantu, hodnotnější čalounění a další 12 V zásuvka u zadních sedadel pro dobíjení vašich elektronických zařízení. Pět pohodlných míst tak nabízí opravdu nadstandartní zážitek z jízdy.

Moderní technologie

Naše praktické nejnovější technologie vám z jízdy v Dacii Sandero udělají doslova potěšení. Multimediální a navigační systém Media Nav Evolution oplývá mnoha funkcemi, mezi které patří telefon, zadní parkovací kamera, navigace, impulzní elektrické ovládání oken a také tempomat s omezovačem rychlosti.

Myslíme na vaše bezpečí

Naši automobiloví inženýři dělají maximum pro to, abyste se cítili bezpečně. Z toho důvodu je vůz vybaven systémy aktivní i pasivní bezpečnosti. Cestující jsou jednak chráněni zpevněnou konstrukcí karosérie, a pak také bezpečnostními systémy ABS, které zaručují efektivní brzdění a vyšší stabilitu vozidla.

Součástí výbavy jsou rovněž čelní a boční airbagy, úchyty ISOFIX na bočních sedadlech v zadní řadě, asistent rozjezdu do kopce a zadní parkovací asistent pro snadné zaparkování. S novou Dacií Sandero jezdíte bezpečně a pohodlně, budete mít také dokonalý přehled o okolí vozu i o své posádce.

virtualni_showroom_1200_180.png
Prodáváme vozy značek
×