Dacia Sandero

Městský vůz, který má styl!

_ _
_
dacia-sandero-b52-design-interior-002.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Vybavení

Usnadněte si život na palubě vozu s novým vybavením vozu Dacia Sandero.

Objevte jeho vybavení

dacia-sandero-b52-design-007.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Rozměry

Objevte podrobné rozměry vozu Dacia Sandero.

Objevte jeho rozměry

sandero_box_3.jpg

Příslušenství

Přizpůsobte si svůj vůz Dacia Sandero díky naší nabídce příslušenství.

Objevte jeho příslušenství

Praktický vůz do města? To je Dacia Sandero

Pohodlnost a praktičnost. To jsou hlavní znaky nové Dacie. Tento vůz se naprosto ideálně hodí do rušného centra velkoměsta, jelikož nabízí dostatek prostoru. Pohodlně tak můžete cestovat s celou vaší rodinou a navíc máte kam uložit a dopravit své věci. V případě potřeby můžete sklopit sedačky a ještě si rozšířit zavazadlový prostor.

Oslní vás na první pohled

Design exteriéru vás okamžitě zaujme. Vůz má novou chromovanou přední masku, změněné linie karosérie s novými předními a zadními světly a upravenou zadní část, jež dává vyniknout světelnému podpisu. Samozřejmě nechybí pro vozy SUV typické ochranné prvky. To vše vytváří dynamický, dobrodružný a moderní vzhled tohoto automobilu.

Velkorysý prostor uvnitř

Prostorný interiér vozu dopřeje vám i rodině maximální pohodlí. Nabízí 5 pohodlných míst a nadstandardní zavazadlový prostor. Budete-li potřebovat, nechá vás volně měnit a rozšiřovat zadní úložný prostor, a to jednoduchým sklopením sedaček. Vůz tedy snadno přizpůsobíte aktuálním potřebám.

Interiér provází elegantní hladké linie zvýrazňující komfortní prostornost. Přitáhne vás také pečlivě zpracovanými detaily, jako jsou nové chromované ozdobné prvky, nový design volantu, hodnotnější čalounění a další 12 V zásuvka u zadních sedadel pro dobíjení vašich elektronických zařízení. Pět pohodlných míst tak nabízí opravdu nadstandartní zážitek z jízdy.

Moderní technologie

Naše praktické nejnovější technologie vám z jízdy v Dacii Sandero udělají doslova potěšení. Multimediální a navigační systém Media Nav Evolution oplývá mnoha funkcemi, mezi které patří telefon, zadní parkovací kamera, navigace, impulzní elektrické ovládání oken a také tempomat s omezovačem rychlosti.

Myslíme na vaše bezpečí

Naši automobiloví inženýři dělají maximum pro to, abyste se cítili bezpečně. Z toho důvodu je vůz vybaven systémy aktivní i pasivní bezpečnosti. Cestující jsou jednak chráněni zpevněnou konstrukcí karosérie, a pak také bezpečnostními systémy ABS, které zaručují efektivní brzdění a vyšší stabilitu vozidla.

Součástí výbavy jsou rovněž čelní a boční airbagy, úchyty ISOFIX na bočních sedadlech v zadní řadě, asistent rozjezdu do kopce a zadní parkovací asistent pro snadné zaparkování. S novou Dacií Sandero jezdíte bezpečně a pohodlně, budete mít také dokonalý přehled o okolí vozu i o své posádce.

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios