Dacia Nový Duster

resizer-range-desktop.png resizer-range-mobile.png
dacia-duster-beauty-shot-desktop.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Seznamte se s Novou Dacia Duster

Prvky výbavy

dacia-duster-overview-001.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Vybavení a motory

Objevte praktické vybavení a účinné motory Nové Dacia Duster.

Objevte motory a vybavení

dacia-duster-overview-002.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Rozměry

Objevte rozměry Nové Dacia Duster.

Objevte rozměry

dacia-duster-accessories-004.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Příslušenství

Přizpůsobte si svůj Nový Duster díky naší široké nabídce originálního příslušenství.

Objevte příslušenství

Nová Dacia Duster

Nová Dacia Duster je prvotřídní SUV s nesmírně atraktivním designem, špičkovými jízdními vlastnostmi, vysokým komfortem interiéru, bohatou výbavou a neobvykle nízkou prodejní cenou. Žádný jiný vůz SUV nenabízí tak perfektní poměr mezi cenou, kvalitou a užitnými vlastnostmi. K dispozici jsou vozy s pohonem 4x2 i s pohonem 4x4. Též můžete volit mezi modely s manuální a automatickou převodovkou.

Vozy na dálnice, do měst i do terénu

Nový Duster byl navržen pro univerzální použití. Jízdu v těchto vozech si užijete, ať už se řítíte po dálnici, kličkujete v městském provozu, či se pohybujete v terénu. Automobil je vždy stabilní, bezpečný, perfektně ovladatelný, odolný a tichý. Nový Duster představuje čirou esenci radosti z jízdy.

Špičkový dynamický a robustní design

Tento vůz vás uchvátí už na první pohled svým moderním robustním dynamickým designem. U nové generace Duster totiž došlo k mnoha významným změnám v designu. Zejména byla přepravována přední část vozu, podélné střešní lišty a koncová světla.  Ovšem došlo i k celé řadě dalších designových změn směrem ke kvalitě. Změny se dotkly jak exteriéru, tak interiéru.

Interiér pro vaše maximální pohodlí

Interiér vozu přináší posádce maximální komfort, ticho a bezpečí. Nová Dacia Duster je osazena kvalitními pohodlnými sedadly s širokými možnostmi individuálního nastavení. A také dostala do vínku novou ergonomickou palubní desku a kompletně přepracovanou středovou konzoli. Vůz navíc disponuje pestrou výbavou, objemným zavazadlovým prostorem a naleznete v něm bezpočet praktických úložných prostorů.

Chytré asistenční systémy vozu

Nový Duster vám nabízí celou škálu nových prvků inteligentní výbavy pro usnadnění manévrování (na dálnici, v městském provozu i v těžkém terénu). Například můžeme jmenovat výborný elektromechanický posilovač řízení, užitečný kamerový systém Multiview, praktické asistenty pro sjezd z kopce a rozjezd do kopce, systém pro sledování mrtvého úhlu, tempomat, omezovač rychlosti, či kupříkladu systém pro automatické rozsvěcování světel.

Výbava pro vyšší komfort

Komfort těchto vozů je podporován i mnoha dalšími sofistikovanými moderními technologiemi. Ve výbavě vozu naleznete kupříkladu špičkovou automatickou klimatizaci, praktickou hands-free kartu Dacia pro bezklíčové odemykání a startování vozu, nebo například výborný multimediální navigační systém MediaNav Evolution 3.0.

Multimediální systém MediaNav Evolution 3.0

Se systémem MediaNav Evolution 3.0 se nikdy neztratíte. Tento chytrý multimediální systém vám přináší řadu užitečných funkcí (např. navigace, bluetooth handsfree s podporou audio streamingu…). Systém je ovládán pomocí inteligentní 7palcové dotykové obrazovky a alternativního ovládání pod volantem.

Atraktivní výběr špičkových motorů

Nová Dacia Duster ohromuje také nabídkou motorů. U nové generace Dacia Duster si můžete vybírat mezi několika typy prvotřídních motorů. Na výběr jsou benzínové i dieselové motory.

Motor 1,6 SCe 115

Špičkový benzínový motor o výkonu 115 koní. Jedná se o velmi efektivní, výkonný, živý a úsporný motor se spoustou síly v záloze. Kultivovanost a dynamiku tohoto benzínového motoru ocení i nejnáročnější řidič. Motor přesně a citlivě reaguje na každý váš pokyn.

Motor 1,2 TCe 125

Mimořádně efektivně pracující přeplňovaný benzínový motor disponující výkonem 125 koní. S tímto výkonným motorem si můžete dopřávat skutečně sportovní jízdu. Motor nabízí vysoký výkon, úspornost a perfektní dynamiku - a vždy má skvělou odezvu.

Motor 1,5 dCi 90

Výborný vznětový motor s výkonem 90 koní. Tento motor patří k nejzajímavějším motorům na našem trhu. Tyto motory vykazují skvělou efektivitu provozu – jsou úsporné, mají velmi nízké emise a zároveň disponují dostatkem výkonu a svižnosti.

Motor 1,5 dCi 110

Tato silnější veze vznětového motoru 1,5 dCi s výkonem 110 koní představuje ideální volbu pro náročné řidiče, kteří často jezdí dlouhé trasy. Tento motor poskytuje řidičům mnoho síly a výkonu, ale zároveň je i mimořádně kultivovaný a úsporný – a to i v městském provozu či v terénu.

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios