Nová Dacia Duster

SUV již z podstaty

SUV s bezkonkurenční univerzálností!

Nová Dacia Duster už se nemůže dočkat, až vás bude doprovázet na všech vašich dobrodružstvích
a je považována za ikonické rodinné SUV značky Dacia. 

Multimédia

2 inovativní multimediální systémy

e644f4fa8e.webp

Media Nav*

Rádio s DAB, GPS navigace, vylepšený systém 4x4 Monitor (ve variantě 4x4). Již nemusíte spouštět oči ze silnice. Můžete mít přístup ke svým informacím na 8” dotykové obrazovce. Zrcadlení chytrého telefonu je k dispozici buď pomocí USB či bezdrátově pomocí Wi-Fi. Nebo využijte Bluetooth® handsfree pro telefonování nebo přehrávání hudby. Díky 6 integrovaným reproduktorům si užijete ještě lepší kvalitu zvuku a ponoříte se do své oblíbené hudby.

8de8e45176.webp

Media Display*

Díky funkci zrcadlení chytrého telefonu pomocí USB na 8” dotykové obrazovce multimediálního systému Media Display, můžete získat přístup ke svým oblíbeným aplikacím: navigace, telefon, hudba. Od odjezdu až do cíle můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu z 6 integrovaných reproduktorů. Navíc můžete vyzkoušet vylepšený systém 4x4 Monitor (u varianty 4x4) a mnohem více.

* Kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™. 

Vítejte na palubě

Pohodlí v každém terénu

6b5d7a7315.webp

Velká 8” dotyková obrazovka

Užijte si ještě větší pohodlí. Váš multimediální systém je vybaven 8” dotykovou obrazovkou, která usnadňuje čtení a používání všech důležitých informací. 

d5b4efba0d.webp

Zvýšená středová konzola

Středová konzola je vybavena držáky nápojů a posuvnou loketní opěrkou, která vám nabídne ještě více úložného prostoru (téměř 1,1 l). Může nabídnout i 2 USB vstupy pro zadní cestující.

1d200e857b.webp

Automatická klimatizace

Při jízdě v jakýchkoliv podmínkách můžete přehledně a pohodlně ovládat teplotu kabině vozu dle potřeby a užít si optimální tepelný komfort!

GARANCE PLUS

NA 5 LET

ZDARMA 1)

Dacia Duster Essential TCe 100 LPG

již za 154 Kč denně**

AŽ 12 500 Kč ZVÝHODNĚNÍ

na LPG verze

s financováním PREMIUM*** 

Ceníková cena je platná do 31. 5. 2022 za předpokladu, že nenastane podstatná změna okolností. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy či katalogové ceny. *

Platnost ceníku pouze pro skladové vozy současného modelového roku. Nezávazné ceny s DPH doporučené společností Renault Česká republika, a. s. platné od 1. 5. 2022 pouze do vyprodání skladových zásob. Veškeré ceny a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy. Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte prosím s prodejcem.

Renault Česká republika, a.s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace vozidel či příslušenství. V ceně vozu není zahrnuta povinná výbava.

** Reprezentativní příklad Duster Essential TCe 100 LPG: cena vozu: 372 400 Kč vč. DPH, výše úvěru: 335 160 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 37 240 Kč, úroková sazba: 8,29 %, RPSN: 11,4 %, 1.–47. měsíční splátka úvěru: 3 761,7 Kč, 48. splátka úvěru: 256 956 Kč, 1.– 48. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 920 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 477 938 Kč, délka úvěru: 48 měsíců, nájezd: 10 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 4 682,2 Kč. Denní splátka 154 Kč je vypočtena jako průměrná denní splátka podle vzorce: (měsíční splátka včetně pojištění, tj. 4 682,2 Kč x 12)/365. Součástí financování je zdarma Garance Plus na 5 let/ 100 000 km (dle toho, co nastane dříve).

Dacia Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. ***Dodatečná sleva pro LPG platí při využití značkového financování Dacia Premium 12 500 Kč od Dacia Financial Services. Dacia Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. 1) Uvedená nabídka platí při financování osobních vozů s Dacia Financial Services.


 

Dacia Duster

PRAKTICKÝ, KOMFORTNÍ, ÚSPORNÝ VYRAŽTE ZA DOBRODRUŽSTVÍM S NOVOU DACIA DUSTER

POHODLNÁ A PRAKTICKÁ ŘEŠENÍ

Nová Dacia Duster vždy myslí na praktičnost. Odemykání vozu bude snadné díky bezklíčovému přístupu s hands-free kartou, oblíbíte si i startování pomocítlačítka. Dalšími komfortními prvky jsou například vyhřívaná sedadla, automatická klimatizace, elektricky ovládaná okna nebo například tempomat. Nová Dacia Duster vám zpříjemní každou cestu, která vás čeká.

CHYTRÉ SYSTÉMY

Nová Dacia Duster nabízí systém Media NAV, díky kterému máte přístup k funkcím jako je GPS navigace,rádio, média včetně zrcadlení vašeho chytrého telefonu pomocí Android Auto nebo Apple Carplay. Navíc se na 8" displej promítá obraz kamerového systému Multiview, který disponuje přední, zadní a dvěma bočními kamerami s možností přepínání. Chytré systémy zjednoduší každou vaši cestu.

POHON 4×4

Nová Dacia Dusterje k dispozicitaké s pohonem 4×4. Díky větší světlé výšce, robustnímu vzhledu a odolnému podvozku se budete moci vydat kamkoli budete chtít včetně zhoršeného terénu.

ÚSPORA I SPOLEHLIVOST

Vyberte si z nabídky motorů nové Dacia Duster. K dispozici jsou benzínové motorizace včetně automatické převodovky, vznětové motory i úsporné motory na LPG přímo z výroby, se kterými šetříte vaše náklady i životní prostředí. Snadno přepnete mezi jednotlivými palivy pomocí jediného tlačítka. Navíc na jedno natankování ujedete až 1 000 km.

nova_dacia_duster_1.png

Prodáváme vozy značek
×