DACIA - RENAULT RETAIL GROUP CZ

Nová Dacia Sandero

Agilní a robustní městský vůz

Zážitek na palubě vozu

Snadná jízda

Nové Sandero odhaluje svůj zcela modernizovaný vzhled s robustní siluetou a nově navrženou přední částí, zvýrazněnou
novými světly s technologií LED a světleným podpisem ve tvaru Y. S jedním z nejprostornějších interiéru ve své kategorii,
velkorysým zavazadlovým prostorem a úložnými prostory se přizpůsobí vašemu každodennímu životu, abyste si mohli
ještě více užívat cestování.
fce86f6efb.webp

Přepracovaná palubní deska

Nový navržená palubní deska nabízí všechny ovládací prvky intuitivně vždy v dosahu. Díky tomu nebyla jízda nikdy jednodušší a příjemnější.

87eaf2fea7.webp

Výškově i podélně nastavitelný volant

Zcela nová funkce vám umožňuje rychle a snadno nastavit volant nejen na výšku, ale i podélně, tak abyste mohli zaujmout optimální jízdní polohu.

6b4eab3143.webp

Optimální tepelný komfort

Automatická klimatizace reguluje teplotu, zatímco vy si během jízdy užíváte optimální tepelný komfort.

Multimédia

Moderní technologie

8ab31bb741__1_.webp

MEDIA NAV

Nespouštějte oči ze silnice. Všechny potřebné informace máte na velkém 8“ dotykovém displeji s vestavěnou navigací, v němž se bezdrátově zrcadlí obrazovka chytrého telefonu. Telefon, rádio, GPS navigace, multimédia atd. Připojte snadno svůj chytrý telefon pomocí Bluetooth® nebo USB. Kvalita zvuku linoucího se ze šesti integrovaných reproduktorů vás dostane.*

* Kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™. 

b47309a6b5.webp

MEDIA DISPLAY

Své oblíbené aplikace si snadno otevřete z velkého 8“ dotykového displeje, který zrcadlí displej vašeho chytrého telefonu přes USB. Vytvořte si dokonalý soundtrack na cesty a pusťte si ho do všech čtyř integrovaných reproduktorů.*

418a44c26e.webp

MEDIA CONTROL

S novým ovládacím systémem médií s rádiem, integrovaným Bluetooth® připojením telefonu a integrovaným displejem na přístrojovém štítu můžete ovládat svůj audiosystém na volantu. Pro větší uživatelskou přívětivost je zde aplikace Dacia Media Control, která umožňuje využívat vaše oblíbené aplikace z chytrého telefonu a zobrazuje také rozhraní rádia a výstup z palubního počítače. Dva reproduktory jsou umístěny v předních dveřích.

 

NOVÁ DACIA SANDERO

Kromě benzinové motorizace jsou dostupné i úsporné motory LPG přímo z výroby, se kterými šetříte vaše náklady i životní prostředí.

 Navíc na jedno natankování ujedete až 1 300 km.

s financováním EASY již za 99 Kč / den

Včetně havarijního pojištění

Včetně povinného ručení

Včetně Garance Plus na 5 let / 100 000 km ZDARMA

 AŽ 30 000 Kč ZVÝHODNĚNÍ

s financováním PREMIUM*

Palivová karta v hodnotě 2 500 Kč

zdarma s Dacia finance 1)

 

* Dodatečná sleva 30 000 Kč platí pouze pro verze LPG při využití značkového financování PREMIUM 30 000 Kč ECO od Dacia Finance. Dodatečná sleva 20 000 Kč pro model Nová Dacia Sandero platí pro verze s benzínovým motorem při využití značkového financování PREMIUM 20 000 Kč od Dacia Finance. Součástí financování je zdarma Garance Plus na 5 let/100 000 km (dle toho, co nastane dříve). Dacia Finance znamená financování poskytované společnosti RCI Financial Services, s. r. o. Nezávazné ceny s DPH doporučené společností Renault Česká republika, a. s. platné od 1. 7. 2021. Veškeré ceny jsou uvedeny v Kč a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy.

Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte prosím s prodejcem. V ceně vozu není zahrnuta povinná výbava.

Reprezentativní příklad Sandero Essential TCe 90: cena vozu: 279 900 Kč vč. DPH, výše úvěru: 167 940 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 111 960 Kč, úroková sazba: 3,74 %, RPSN: 9,0 %, 1.–47. měsíční splátka úvěru: 2 190 Kč, 48. splátka úvěru: 83 970 Kč, 1.– 48. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 825 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 225 675 Kč, délka úvěru: 48 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 3 015 Kč. Denní splátka 99 Kč je vypočtena jako průměrná denní splátka podle vzorce: (měsíční splátka včetně pojištění, tj. 3015 Kč x 12)/365. Součástí financování je zdarma Garance Plus na 5 let/ 100 000 km (dle toho, co nastane dříve). Dacia Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. 1) Palivová karta v hodnotě 2 500 Kč jako dárek platí při využití značkového financování Dacia Finance

Prodáváme vozy značek
×