Nová Dacia Sandero

Agilní a robustní městský vůz

Zážitek na palubě vozu

Snadná jízda

Nové Sandero odhaluje svůj zcela modernizovaný vzhled s robustní siluetou a nově navrženou přední částí, zvýrazněnou
novými světly s technologií LED a světleným podpisem ve tvaru Y. S jedním z nejprostornějších interiéru ve své kategorii,
velkorysým zavazadlovým prostorem a úložnými prostory se přizpůsobí vašemu každodennímu životu, abyste si mohli
ještě více užívat cestování.
fce86f6efb.webp

Přepracovaná palubní deska

Nový navržená palubní deska nabízí všechny ovládací prvky intuitivně vždy v dosahu. Díky tomu nebyla jízda nikdy jednodušší a příjemnější.

87eaf2fea7.webp

Výškově i podélně nastavitelný volant

Zcela nová funkce vám umožňuje rychle a snadno nastavit volant nejen na výšku, ale i podélně, tak abyste mohli zaujmout optimální jízdní polohu.

6b4eab3143.webp

Optimální tepelný komfort

Automatická klimatizace reguluje teplotu, zatímco vy si během jízdy užíváte optimální tepelný komfort.

Multimédia

Moderní technologie

8ab31bb741__1_.webp

MEDIA NAV

Nespouštějte oči ze silnice. Všechny potřebné informace máte na velkém 8“ dotykovém displeji s vestavěnou navigací, v němž se bezdrátově zrcadlí obrazovka chytrého telefonu. Telefon, rádio, GPS navigace, multimédia atd. Připojte snadno svůj chytrý telefon pomocí Bluetooth® nebo USB. Kvalita zvuku linoucího se ze šesti integrovaných reproduktorů vás dostane.*

* Kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™. 

b47309a6b5.webp

MEDIA DISPLAY

Své oblíbené aplikace si snadno otevřete z velkého 8“ dotykového displeje, který zrcadlí displej vašeho chytrého telefonu přes USB. Vytvořte si dokonalý soundtrack na cesty a pusťte si ho do všech čtyř integrovaných reproduktorů.*

418a44c26e.webp

MEDIA CONTROL

S novým ovládacím systémem médií s rádiem, integrovaným Bluetooth® připojením telefonu a integrovaným displejem na přístrojovém štítu můžete ovládat svůj audiosystém na volantu. Pro větší uživatelskou přívětivost je zde aplikace Dacia Media Control, která umožňuje využívat vaše oblíbené aplikace z chytrého telefonu a zobrazuje také rozhraní rádia a výstup z palubního počítače. Dva reproduktory jsou umístěny v předních dveřích.

 

NOVÁ DACIA SANDERO

SPOJENÍ MODERNÍHO S UŽITEČNÝM

PROZKOUMEJTE, CO VŠECHNO NOVÁ DACIA SANDERO NABÍZÍ

 

 

PROSTORNÁ A PROMYŠLENÁ

Zcela přepracovaný interiér nového vozu Dacia Sandero vás překvapí svou prostorností. Na zadních sedadlech cestující ocení rekordní prostor pro nohy, vpředu naleznete novou palubní desku s intuitivně umístěnými ovládacími prvky, podélně a výškově nastavitelným volantem. Vše je umístěno na dosah ruky, můžete se tak plně věnovat řízení.

VŠE POD KONTROLOU 

Nová Dacia Sandero nabízí spojení moderního s užitečným. Díky novému multimediálnímu systému s 8“ dotykovým displejem máte vše dokonale pod kontrolou. Ovládat tak můžete vestavěnou navigaci, rádio, ale také svůj telefon, jehož obrazovka může být bezdrátově zrcadlena. Jednoduše tak ovládáte vaše oblíbené aplikace a zároveň se můžete soustředit na silnici před vámi.

MODERNÍ, PRAKTICKÁ

Nová Dacia Sandero nabízí spojení moderních a praktických prvků. Odemykání vozu bude snadné díky bezklíčovému přístupu s hands-free kartou, oblíbíte si i startování pomocí tlačítka. Dalším moderním prvkem je například elektronická parkovací brzda nebo středová loketní opěrka s úložným prostorem. Nová Dacia Sandero je připravena vám cestování zpříjemnit.

ÚSPORA I SPOLEHLIVOST

Vyberte si z nabídky motorů nové Dacia Sandero. K dispozici jsou benzínové motorizace včetně automatické převodovky. Dostupné jsou i úsporné motory LPG přímo z výroby, se kterými šetříte vaše náklady i životní prostředí. Snadno přepnete mezi jednotlivými palivy pomocí jediného tlačítka. Navíc na jedno natankování ujedete až 1 300 km.

 

 

zimni_pneu_1.png

Sada zimních pneumatik ZDARMA k novému vozu

při výkupu vozu na protiúčet

 

 

GARANCE PLUS NA 5 LET ZDARMA

s Dacia Financial Services *

 AŽ 12 500 ZVÝHODNĚNÍ

na LPG verze

s financováním PREMIUM* 

Dacia Sandero již od 111 Kč denně

s Dacia Financial Services1)

 

nove_sandero_rozmery.png

 

Dodatečná sleva pro model Sandero platí při využití značkového financování Dacia Premium 12 500 Kč od Dacia Financila Services. Dacia Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Nezávazné ceny s DPH doporučené společností Renault Česká republika, a. s. platné od 1. 1. 2022. Veškeré ceny jsou uvedeny v Kč a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy. Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte prosím vždy s prodejcem. V ceně vozu není zahrnuta povinná výbava. Renault Česká republika, a.s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace vozidel či příslušenství.

1) Reprezentativní příklad Sandero Essential SCe 65: cena vozu: 270 900 Kč vč. DPH, výše úvěru: 216 720 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 54 180 Kč, úroková sazba: 6,87 %, RPSN: 10,6 %, 1.–47. měsíční splátka úvěru: 2 668 Kč, 48. splátka úvěru: 140 868 Kč, 1.– 48. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 722 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 300 873 Kč, délka úvěru: 48 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 3 389 Kč. Denní splátka 111 Kč je vypočtena jako průměrná denní splátka podle vzorce: (měsíční splátka včetně pojištění, tj. 3 389 Kč x 12)/365.

Součástí financování je zdarma Garance Plus na 5 let/ 100 000 km (dle toho, co nastane dříve). Dacia Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

Uvedená nabídka platí pro financování osobních vozů s Dacia Financial Services

Prodáváme vozy značek
×