DACIA - RENAULT RETAIL GROUP CZ

Nová Dacia Sandero Stepway

Robustní a univerzální crossover

_ _
_

Zážitek na palubě vozu

Dokonalý zážitek na palubě vozu s funkcemi, které oceníte

Působivá silueta, plynulé vodorovné linie, nové světlomety s technologií LED a se světelným podpisem ve tvaru Y a vysoká světlá výška... Nové Sandero Stepway odhaluje zcela přepracovaný vzhled a současně vyjadřuje svůj styl SUV. Posaďte se do detailně propracovaného a prostorného interiéru, abyste si mohli vychutnat svá dobrodružství v plném pohodlí.

b2e176718f.webp

Modulární podélné střešní lišty

Včera jste potřebovali převážet kolo, dneska chcete namontovat střešní box. Že vám to zní povědomě? Důmyslné modulární podélné střešní lišty se jednoduše přemění na příčníky, na něž si můžete namontovat to, co potřebujete, aniž byste si museli kupovat nové příslušenství. A navíc ušetříte místo. Tak chytré!

8c9554ddb5.webp

Variabilní zavazadlový prostor

Máte při cestování hodně zavazadel? Sklopte jednoduše zadní sedadla a zavazadlový prostor se rázem zvětší.

7f995342b5.webp

Vysoká světlá výška

S velkou světlou výškou Nové Sandero Stepway snadno zvládne různé druhy silnic i nezpevněných cest.

Multimédia

Moderní technologie

41a4f818c3.webp

MEDIA NAV

Nespouštějte oči ze silnice. Všechny potřebné informace máte na velkém 8“ dotykovém displeji s vestavěnou navigací, v němž se bezdrátově zrcadlí obrazovka chytrého telefonu. Telefon, rádio, GPS navigace, multimédia atd. Připojte snadno svůj chytrý telefon pomocí Bluetooth® nebo USB. Kvalita zvuku linoucího se ze šesti integrovaných reproduktorů vás dostane.*

* Kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™.

35f0e80462.webp

MEDIA DISPLAY

Své oblíbené aplikace si snadno otevřete z velkého 8“ dotykového displeje, který zrcadlí displej vašeho chytrého telefonu přes USB. Vytvořte si dokonalý soundtrack na cesty a pusťte si ho do všech čtyř integrovaných reproduktorů.*

241656c15a.webp

MEDIA CONTROL

S novým ovládacím systémem médií s rádiem, integrovaným Bluetooth® připojením telefonu a integrovaným displejem na přístrojovém štítu můžete ovládat svůj audiosystém na volantu. Pro větší uživatelskou přívětivost je zde aplikace Dacia Media Control, která umožňuje využívat vaše oblíbené aplikace z chytrého telefonu a zobrazuje také rozhraní rádia a výstup z palubního počítače. Dva reproduktory jsou umístěny v předních dveřích.

 

 

NOVÁ DACIA SANDERO STEPWAY

 

S PLNOU NÁDRŽÍ ZDARMA pouze v Dacia Praha Zličín

s financováním EASY již za 109 Kč za den

včetně havarijního pojištění

včetně povinného ručení

včetně Garance Plus na 5 let / 100 000 km ZDARMA

 

 

Reprezentativní příklad Sandero Stepway Essential TCe 90 s financováním Dacia Easy: Cena vozu: 304 900 Kč vč. DPH, výše úvěru: 182 940 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 121 960 Kč, úroková sazba: 4,2 %, RPSN: 9,5 %, 1.–47. měsíční splátka úvěru: 2 440Kč, 48. splátka úvěru: 91 470 Kč, 1.– 48. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 872 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 248 006 Kč, délka úvěru: 48 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 3 015 Kč. Součástí financování je zdarma Garance Plus na 5 let/ 100 000 km (dle toho, co nastane dříve). Dacia Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

 

 

Prodáváme vozy značek
×