DACIA - RENAULT RETAIL GROUP CZ

Dacia Logan

Rodinný sedan za nejlepší cenu

_ _
_

Vybavení

Vše, co potřebujete k usnadnění života

1557236312764.jpg

Elektricky ovládaná okna

Pohodlí pro všechny cestující díky elektricky ovládaným předním a zadním oknům. Řidič může snadno otevřít jejich okna pomocí ručního režimu.

K dispozici v závislosti na verzi.

1557236320566.jpg

Klimatizace

Optimální tepelný komfort díky účinné klimatizaci, která se přizpůsobí vašim potřebám.

K dispozici v závislosti na verzi.

1557236333757.jpg

12V zásuvka v zadní části

Vaši cestující mohou nabíjet svá mobilní zařízení pomocí 12V zásuvky v zadní části vozu. 

K dispozici v závislosti na verzi.

1557236328504.jpg

Loketní opěrka řidiče

Pro pohodlné řízení je vůz Logan vybaven loketní opěrkou u řidiče.

K dispozici v závislosti na verzi.

Osobitý rodinný vůz v krásném podání

Dacia Logan představuje ideální rodinný vůz, který vás nadchne svým designem, pohodlím a nejmodernějšími technologiemi. Stane se vašim spolehlivým partnerem při dalekých cestách i jízdě po městě. To vše v harmonickém prostředí.

Dopřejte si luxusní design

Automobil symbolizuje krásu i odolnost. Přední světlomety se zadními světly přejímají nový vizuální popis značky Dacia a moderní dynamický vzhled je dosažen díky nové chromované přední masce. Nový design jednoznačně koresponduje s robustností a respektem vozu.

Jelikož naši inženýři mysleli na všechny maličkosti, objevíte v rámci útulného interiéru rovněž modernější pohodlnější potahy, nový volant a novou centrální konzoli. V tomto autě se budete cítit jako v bavlnce. Už když si sednete do pohodlných sedaček, budete mít pocit, jako byste se vznášeli v mracích. Jen otočit klíčky a užijete si parádní jízdu.

Efektivnost spojená s jednoduchostí

Kouzlo nové tohoto vozu se vyznačuje především efektivním a jednoduchým stylem. Široká škála nových technologií promění cestování v nesporný požitek. Logan využívá multimediální systém Media Nav Evolution, který zahrnuje navigaci, telefonování, zadní parkovací kameru a také impulzní elektrické ovládání oken.

Interiér vozu nabízí 5 pohodlných míst a také objemný zavazadlový prostor, který bez problémů zajistí dostačující přepravní kapacitu pro všechny pasažéry i s jejich zavazadly.

 Cesta na dovolenou nikdy nebyla pohodovější, těšíte se?

Bezpečnost za každé situace

Našim prvořadým úkolem je vždy bezpečnost cestujících, proto je automobil vybaven řadou spolehlivých prvků systému aktivní a pasivní bezpečnosti. Dokonalou ochranu cestujících zaručuje zpevněná konstrukce karosérie. Zadní parkovací senzory varují sérií přerušovaných zvukových signálů řidiče před překážkami za vozidlem.

Efektivní brzdění a vyšší stabilitu vozu má na starosti systém ABS s elektronickým rozdělovačem brzdných sil – EBV, ale také s elektronickým stabilizačním systémem – ESC, který zaručuje lepší přilnavost vozidla se systémem kontroly trakce.

Dacia Logan je rovněž vybavena čelními i bočními airbagy, úchyty ISOFIX na bočních sedadlech v zadní řadě a asistentem rozjezdu do kopce.

Prodáváme vozy značek
×