Dacia Logan

Prostorný rodinný sedan

Vzhled

Prostorný rodinný sedan

01362a05ee.webp

Dacia Logan odhaluje svůj zcela nový modernizovaný vzhled s robustní siluetou, kterému dominuje nově navržená přední část zvýrazněná novými světlomety s technologií LED ve tvaru Y. Tento sedan má praktické vybavení, modulární zavazadlový prostor a jeden z největších interiérů ve své kategorii, což znamená, že si cestování může užít celá rodina.

Zážitek na palubě vozu

Uvolněný zážitek na palubě
vozu

4d00a7a30f.webp

Přepracovaná palubní deska

Nově navržená palubní deska nabízí všechny ovládací prvky intuitivně vždy v dosahu. Díky tomu nebyla jízda nikdy jednodušší a příjemnější.

975a1ec276.webp

Výškově i podélně nastavitelný volant

Zcela nová funkce vám umožňuje rychle a snadno nastavit volant nejen na výšku, ale i podélně, tak abyste mohli zaujmout optimální jízdní polohu.

b57834fbf8.webp

Optimální tepelný komfort

Automatická klimatizace reguluje teplotu, zatímco vy si během jízdy užíváte optimální tepelný komfort.

DACIA NOVÝ LOGAN

 

PROSTORNÝ, MODERNÍ, VŠESTRANNÝ

POZNEJTE PŘEDNOSTI NOVÉ DACIA LOGAN

 

MODERNÍ I PRAKTICKÝ

Nový Logan nabízí spojení moderního s užitečným. Díky novému multimediálnímu systému s 8" dotykovým displejem máte vše dokonale pod kontrolou. Ovládat tak můžete vestavěnou navigaci, rádio, ale také svůj telefon, jehož obrazovka může být bezdrátově zrcadlena. Jednoduše tak ovládáte vaše oblíbené aplikace a zároveň se můžete soustředit na silnici před vámi.

PROSTORNÝ A PROMYŠLENÝ

Nový Logan s novým přepracovaným interiérem disponuje novou palubní deskou i objemným zavazadlovým prostorem, díky němuž se budete moci hravě vydat na dovolenou i s většími zavazadly. Navíc díky víku zavazadlového prostoru s automatickým otevíráním bude nakládání vždy pohodlné. Teď už opravdu stačí jen vyrazit.

 

logan_rozmery.png

 

ÚSPORNÝ SPOLEČNÍK

K dispozici je motor LPG přímo z výroby, se kterým šetříte vaše náklady i životní prostředí. Snadno přepnete mezi jednotlivými palivy pomocí jediného tlačítka. Navíc na jedno natankování ujedete až 1 300 km.

 

Dacia Logan již od 128 Kč denně

s Dacia Financial Services1)

GARANCE PLUS NA 5 LET ZDARMA

s Dacia Financial Services2)

ZVÝHODNĚNÍ AŽ

12 500 Kč

s financováním PREMIUM*

 

Dodatečná sleva pro model Logan platí při využití značkového financování Dacia Premium 12 500 Kč od Dacia Financila Services. Dacia Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Nezávazné ceny s DPH doporučené společností Renault Česká republika, a. s. platné od 1. 1. 2022. Veškeré ceny a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy.

Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte prosím vždy s prodejcem.

V ceně vozu není zahrnuta povinná výbava. Renault Česká republika, a.s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace vozidel či příslušenství.

1) Reprezentativní příklad Logan Essential TCe 100 LPG 5 míst: cena vozu: 313 900 Kč vč. DPH, výše úvěru: 251 120 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 62 780 Kč, úroková sazba: 6,87 %, RPSN: 10,6 %, 1.–47. měsíční splátka úvěru: 3 090 Kč, 48. splátka úvěru: 163 228 Kč, 1.– 48. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 801 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 346 906 Kč, délka úvěru: 48 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 3 891 Kč. Denní splátka 128 Kč je vypočtena jako průměrná denní splátka podle vzorce: (měsíční splátka včetně pojištění, tj. 3 904 Kč x 12)/365.

Součástí financování je zdarma Garance Plus na 5 let/ 100 000 km (dle toho, co nastane dříve). Dacia Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

2) Uvedená nabídka platí pro financování osobních vozů s Dacia Financial Services.

Prodáváme vozy značek
×