Dacia Lodgy

Pohodlí osobního vozu s rozměry dodávky

_ _
_
dacia-lodgy-j92-ph1-more-lodgy-002.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Výhody vozu Dacia Lodgy

Volte chytrou investici! Objevte první pravé MPV Dacia. Nadchne vás nejen svou cenou, ale i spolehlivostí a vybavením.

Objevte výhody vozu Dacia Lodgy

 

dacia-lodgy-j92-ph1-accessoires-001.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Příslušenství pro vůz Dacia Lodgy

Přizpůsobte si svůj vůz Dacia Lodgy s naší nabídkou výbavy a příslušenství.

Objevte příslušenství

 

dacia-lodgy-j92-ph1-more-lodgy-001.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Film Dacia Lodgy

Objevte ve filmu vše, co může Dacia Lodgy nabídnout.

Vyberte si tu správnou verzi pro vás

Skvělý výkon a komfortní prostor

Potřebujete převážet větší počet osob? Nebo snad velký náklad? Žádný problém. Do automobilu se v pohodě vejde 5-7 osob. Nabízí se zde široká nabídka interiérových prvků podle vašich potřeb. Praktická osobní dodávka přináší pohodové cestování s rodinou, rozumnou cenu, spolehlivost i praktičnost v podobě nejmodernějších technologií a neuvěřitelně velkého objemu pro přepravu.

Design podtrhuje osobnost

Exteriér vozu Dacia Lodgy vyjadřuje jeho odolnost i prostornost. Přední část představuje novou vizuální identitu vozů - jedná se především o čelní masku a velkorysé nárazníky. Zaujmou vás však rovněž velké světlomety s poutavým designem zadních světel.

Variabilní interiér

V autě můžete snadno upravovat interiér dle vašich potřeb. Plným využitím prostoru za řidičem získáte neuvěřitelný objem 2 617 dm3 pro přepravu nákladu. Vůz je navržen s ohledem na celou rodinu, je schopen převézt až 7 osob. Rekordní prostor pro nohy ve třetí řadě s velikostí a výškou sedadel se postará o dokonalý pocit pohodlí.

Pokud byste snad potřebovali navýšit přepravní kapacitu, může se tak stát. Sklopná sedadla v druhé řadě jsou dělena v poměru 60:40 -  dají se sklopit stejně, jako třetí řada sedadel. Sedmisedadlová verze se může jednoduše změnit na dvousedadlovou sklopením třetí řady a ponecháním ve voze, nebo jejím úplným odstraněním. Velmi praktickým prvkem jsou také úložné prostory, které mají objem až 30 litrů.

Intuitivní multimediální systém

Vůz je vybaven skvělými technologiemi. Multimediální systém Media Nav Evolution oplývá celou škálou nových funkcí. Nabízí se zde dopravní informace, bezpečnostní výstrahy či konektivita s kompatibilními aplikacemi chytrých telefonů. Stávající funkce však samozřejmě zůstaly zachovány. Nadále proto můžete využívat 7“ dotykovou obrazovku, GPS navigaci, telefon, rádio a média. K dispozici je také připojení Bluetooth.

Vaše jízda může být naprosto klidná. Víte proč? Vůz Dacia Lodgy je totiž vybaven praktickým tempomatem. Převodové stupně můžete řadit pomocí ovládacího prvku na sloupku řízení.

Chcete zjistit odhadovaný dojezd vaší cesty? Popřípadě spotřebu, ujetou vzdálenost, průměrnou rychlost nebo servisní interval? To snadno můžete díky skvělému palubnímu počítači. O vaše pohodové parkování se pak postará zadní parkovací asistent.

Bezpečnost a spolehlivost

Primární starostí našich inženýrů je bezpochyby vaše bezpečnost, proto je Dacia Lodgy obdařena vynikajícími bezpečnostními systémy. Elektronická kontrola stability (ESC) dokáže zabránit smyku v kritických chvílích, tempomat sám udržuje nastavenou rychlost vozidla a řízení úsporné jízdy ušetří vaše finance. Nejmodernější technologie se tak starají nejen o vaši bezpečnost, ale i pohodlí a peníze.

Systém ISOFIX umožňuje bezpečně převážet vaše děti, a to na třech sedadlech ve druhé řadě. Abyste vaši bezpečnost ještě zvýšili, můžete si jednoduše upravit výšku předních a zadních opěrek hlavy. Zároveň se vaše jízda stane ještě pohodlnější.

Prodáváme vozy značek
Renault Dacia