Dacia Duster

Dobrodružství nikdy nekončí

resizer-range-desktop.png resizer-range-mobile.png
dacia-duster-beauty-shot-desktop.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

Seznamte se s Dacia Duster

Prvky výbavy

dacia-duster-overview-001.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Vybavení a motory

Objevte praktické vybavení a účinné motory Dacia Duster.

Objevte motory a vybavení

dacia-duster-overview-002.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Rozměry

Objevte rozměry Dacia Duster.

Objevte rozměry

dacia-duster-accessories-004.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Příslušenství

Přizpůsobte si svůj Duster díky naší široké nabídce originálního příslušenství.

Objevte příslušenství

Elegán do každého počasí i terénu

Dacia Duster je off-roadem, který sází na technologie prověřené skutečným náročným terénem. Poradí si se sněhem, náledím, blátem, vodou, ale i pískem. Nezdolný vůz vám zprostředkuje nezapomenutelnou jízdu a v náročném prostředí bude vaším bezpečným průvodcem.

Bezpečným průvodcem s dokonalým stylem. Jako James Bond. Stoj ve vás důvěru i bezpečnost, ale zároveň vám ponechá pocit stylu a elegance v každém prostředí.

Objevte možnosti Dacia Duster
Dacia Duster pro dobrodruhy

Do terénu i do města

Zajímavý vzhled dokládá atraktivitu vozu. Značka Dacia překypuje elegantním stylem s chromovanou mřížkou a čelními světlomety s dvojitou optikou. Kdo řekl, že vkus musí být drahý?

Nezkrotný drak, který se hodí i do města

Automobil má výjimečně vypadající přední masku. Při troše představivosti připomíná čínského draka s bdělýma očima. Je robustní a přitom elegantní. Tvar vozu je svým způsobem zvláštní. Okolo předních i zadních kol je zajímavým způsobem vypouklý a dveře jsou tak trochu v zákrytu. Právě proto vypadá z boku jako starodávný kočár. Tento má ale mnohem více koní pod kapotou.

Jiný odstín vytváří odlišnou představu. Životní temperament zůstává

Každá barva mu propůjčuje naprosto jinou identitu. Ve světle hnědé vypadá jako blýskavá ještěrka, titanový háv mu přisuzuje vzhled opancéřovaného kočáru, v bílé nebo tmavě fialové zase evokuje luxusní limuzínu s extra zážitkem z jízdy. Disky kol z lehké slitiny a střešní ližiny odstínu tmavého chromu dotváří takřka dokonalý dojem vybroušeného šperku.

Objevte pohodlí interiéru Dacia Duster

Pokud vstoupíte do prostoru interiéru, doslova vás udeří krásný povznášející pocit. Hned budete vědět, že se chcete alespoň na chvíli projet a poznat, jaké to je ocitnout se přímo v kabině obrovského draka, kterému dáváte křídla. Černý interiér vás nadchne, dodá vám představu staré gentlemanské elegance propojujícími se s nejmodernějšími hi-tech technologiemi. Tmavý volant připomíná létající talíř s okřídleným logem značky Dacia. Než nastartujete, dotkněte se zbrusu nových sedadel poddávajících se váze lidského těla.

Probuďte svoje touhy

Když ve vozu otočíte klíčky, máte dojem, jakoby jste probudili bájného Fénixe z popela, který vzlétne pro to, co mu právem patří. Máte kuráž ho řídit?

Pořiďte si bezpečné a spolehlivé auto

Nový model přímo vyniká skvělou bezpečností. Ať už jedete na dálnici, či na okresní silnici, budete mít důvěru v tento automobil. Robustní a pevná karoserie hladce a mrštně překonává terén, snadno se ovládá a vykazuje vynikající stabilitu. Na první pohled patrná výška a velké nájezdové úhly umožňují hladký průjezd jakýmkoli prostředím. Ve městě i mimo něj vás obklopí maximální prostor. Elegantně zařízený interiér zajistí dostatek prostoru pro vás, vaši rodinu i veškerá potřebná zavazadla a vybavení.

Systém Nav Evolution zařizuje navigaci, telefon, ale třeba i tempo jízdy

 Model je vybavený nejmodernějším multimediálním systémem Media Nav Evolution, který zjednoduší váš život ve voze. Obsahuje širokou škálu funkcí včetně telefonu, rádia a dalších aplikací, jako je třeba navigace. Tempomat neboli omezovač rychlosti vám zprostředkuje ještě lepší jízdu – můžete jet bezpečně a v naprostém klidu bez neustálého sledování tachometru.

Bezpečnost při parkování, ale i v provozu

Zadní senzory se postarají o zaparkování, jejich zvukové signály vás upozorní na překážky v cestě. Silná karoserie garantuje vynikající úroveň ochrany pro všechny cestující za všech okolností. Automobil disponuje také elektronickou kontrolou stability (ESC). Je to aktivní bezpečností systém proti smyku. Pokud se vaše auto dostane do nebezpečí, udrží vůz v požadovaném směru jízdy.

Ve spolupráci se systémem ABS jsme do auta zabudovali také asistenta nouzového brzdění (EBA). Tento asistent zareaguje v případě nutnosti rychlého zabrzdění a včas zpomalí vaše vozidlo. Součástí je kontrola bezpečné vzdálenosti při parkování.

Špičkové multimediální systémy
Pohodlný interiér Dacia Duster
Senzory Dacia Duster
Špičkové motory do města i terérnu

Benzín nebo nafta? Vyberte si motor

Dacia Duster vyniká kromě designu či technologií také nabídkou čtyř motorů. Benzínových i dieselových. S pohonem na dvě nebo na čtyři kola. S vysokým výkonem v těžších terénech, nebo nižším výkonem s úsporou paliva. Pojďte si vyzkoušet řízení tohoto vozu s dobrodružným charakterem.

Benzínové motory

Máte rádi mimořádné jízdní zážitky, třeba i v náročnějších terénech nebo s vyšší zátěží? Máme tu pro vás přeplňovaný TCe 125, který je unikátním spojením výkonu a pružnosti.  Automobil má s tímto motorem i v nízkých otáčkách skvělý rozjezd, za což vděčí výkonu 125 k a velkému točivému momentu. V kombinaci s manuální převodovkou zaručuje opravdový prožitek a pocit, že udáváte tempo okřídlenému draku.

Kromě tohoto motoru je v nabídce i jiný kousek, 1,6 SCe 114 k, který má výhodnější pořizovací cenu a předpoklady pro široké využití.

Dieselové motory

Jestli dáváte přednost spíše dieselové verzi, jsou tu dvě výkonové varianty: 90 k a 109 k. Jedná se o příjemné, pružné a odolné motory s ekonomickým provozem. Spotřeba je pouhých 4,4 l na 100 kilometrů a s emisemi 115 g/km. Můžete si navíc vybrat pohon na všechny čtyři kola, který vám za trochu paliva navíc nabídne jinou dimenzi cestování.

Nastartujte a vyzkoušejte si otáčky motoru na vlastní kůži!

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios