DACIA - RENAULT RETAIL GROUP CZ

Dacia Duster

Ještě lepší Duster než dříve!

Vybavení

Pohodlný v jakémkoliv terénu

Moderní a robustní Duster je také nejvíce přizpůsobitelným SUV
modelem, který vás bude doprovázet při všech vašich dobrodružstvích.

1557401905355.jpg

Hands-free karta

Díky funkci uvítacího osvětlení snadno najděte svůj vůz spuštěním světlometů, odemkněte jej a nastartujte, aniž byste museli vytahovat klíče!

K dispozici v závislosti na verzi.

1526485594301.jpg

Elektricky ovládaná okna

Pohodlí pro všechny cestující díky elektricky ovládaným předním a zadním oknům. Řidič může snadno nastavit jejich okna pomocí funkce na jeden dotyk.

K dispozici v závislosti na verzi. 

1557401906710.jpg

Automatická klimatizace

S automatickou klimatizací bude na palubě vozu Duster vždy příjemně.

K dispozici v závislosti na verzi.

1548168532687.jpg

Nastavení pro řidiče

Upravte si pohodlí nastavením výšky bederní opěrky na sedadle řidiče. Také si můžete upravit výškové a podélné nastavení volantu.

K dispozici v závislosti na verzi.

duster_info.png

 

DACIA DUSTER

 

Kromě benzinové motorizace jsou dostupné i úsporné motory LPG přímo z výroby, se kterými šetříte vaše náklady i životní prostředí.

 Navíc na jedno natankování ujedete až 1 000 km.

 


GARANCE PLUS NA

5 LET

ZDARMA

AŽ 30 000 KČ ZVÝHODNĚNÍ

s financováním PREMIUM**

Palivová karta na 2 500 Kč

zdarma

s Dacia finance 1)

 

Nezávazné ceny s DPH doporučené společností Renault Česká republika, a. s. platné od 1. 9. 2021. Veškeré ceny a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy. Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte prosím vždy se svým nejbližším prodejcem Dacia. Renault Česká republika, a.s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace vozidel či příslušenství. V ceně vozu není zahrnuta povinná výbava. * Pouze do vyprodání skladových zásob. ** Nabídka platí od 1. 9. do 30. 9. 2021. Nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Dodatečnou slevu 30 000 Kč pro verze s motorizací LPG či diesel lze získat při využití značkového financování Premium 30 000 Kč ECO od Dacia Finance. Součástí financování je zdarma Garance Plus na 5 let/ 100 000 km (dle toho, co nastane dříve). Dacia Finance znamená financování poskytované společnosti RCI Financial Services, s.r.o. Vztahuje se pouze na model Dacia Duster a je platné pouze na omezenou populaci vozů a do vyprodání skladových zásob. Smluvní záruka Dacia 3 roky / 100 000 km (dle toho, co nastane dříve) se řídí konkrétními záručními podmínkami, které jsou neoddělitelnou součástí kupní smlouvy. Vyobrazení vozů je pouze ilustrativní. 1) Palivová karta v hodnotě 2 500 Kč jako dárek platí při využití značkového financování Dacia Finance.


 

Dacia Duster

Dacia Duster je prvotřídní SUV s nesmírně atraktivním designem, špičkovými jízdními vlastnostmi, vysokým komfortem interiéru, bohatou výbavou a neobvykle nízkou prodejní cenou. Žádný jiný vůz SUV nenabízí tak perfektní poměr mezi cenou, kvalitou a užitnými vlastnostmi. K dispozici jsou vozy s pohonem 4x2 i s pohonem 4x4. V nabídce je také motorizace s LPG, díky které lze ušetřit přes 40% nákladů za pohonné hmoty.

Vozy na dálnice, do měst i do terénu

Nový Duster byl navržen pro univerzální použití. Jízdu v těchto vozech si užijete, ať už se řítíte po dálnici, kličkujete v městském provozu, či se pohybujete v terénu. Automobil je vždy stabilní, bezpečný, perfektně ovladatelný, odolný a tichý. Nový Duster představuje čirou esenci radosti z jízdy.

Špičkový dynamický a robustní design

Tento vůz vás uchvátí už na první pohled svým moderním robustním dynamickým designem. U nové generace Duster totiž došlo k mnoha významným změnám v designu. Zejména byla přepravována přední část vozu, podélné střešní lišty a koncová světla.  Ovšem došlo i k celé řadě dalších designových změn směrem ke kvalitě. Změny se dotkly jak exteriéru, tak interiéru.

Interiér pro vaše maximální pohodlí

Interiér vozu přináší posádce maximální komfort, ticho a bezpečí. Nová Dacia Duster je osazena kvalitními pohodlnými sedadly s širokými možnostmi individuálního nastavení. A také dostala do vínku novou ergonomickou palubní desku a kompletně přepracovanou středovou konzoli. Vůz navíc disponuje pestrou výbavou, objemným zavazadlovým prostorem a naleznete v něm bezpočet praktických úložných prostorů.

Chytré asistenční systémy vozu

Nový Duster vám nabízí celou škálu nových prvků inteligentní výbavy pro usnadnění manévrování (na dálnici, v městském provozu i v těžkém terénu). Například můžeme jmenovat výborný elektromechanický posilovač řízení, užitečný kamerový systém Multiview, praktické asistenty pro sjezd z kopce a rozjezd do kopce, systém pro sledování mrtvého úhlu, tempomat, omezovač rychlosti, či kupříkladu systém pro automatické rozsvěcování světel.

Výbava pro vyšší komfort

Komfort těchto vozů je podporován i mnoha dalšími sofistikovanými moderními technologiemi. Ve výbavě vozu naleznete kupříkladu špičkovou automatickou klimatizaci, praktickou hands-free kartu Dacia pro bezklíčové odemykání a startování vozu, nebo například výborný multimediální navigační systém MediaNav Evolution.

Multimediální systém MediaNav Evolution 

Se systémem MediaNav Evolution se nikdy neztratíte. Tento chytrý multimediální systém vám přináší řadu užitečných funkcí (např. navigace, bluetooth handsfree s podporou audio streamingu…). Systém je ovládán pomocí inteligentní 7palcové dotykové obrazovky a alternativního ovládání pod volantem.

 

POHON LPG DACIA DUSTER

Umožní vám zažít stejná dobrodružství, úsporněji, s nižšími emisemi a s lepším pocitem.

Ani s pohonem na LPG se nemusíte omezovat v počtu zavazadel, které si na svá dobrodružství vezmete. Naopak se dvěma nádržemi se dostanete mnohem dále a zažijete ještěvíce zážitků.

Systém LPG je zkonstruován tak, aby splňoval přísné evropské normy pro zajištění nejvyšší možné bezpečnosti.

Se svým muskulaturním vzhledem má Duster skutečný charakter. Ve městěnebo v terénu se jistěneztratíte, s pohonem na LPG se navíc neztratíte ani v nákladech na jeho provoz.

 

Prodáváme vozy značek
×