DACIA - RENAULT RETAIL GROUP CZ

Dacia Dokker

Vůz pro volnočasové aktivity od značky Dacia

_ _
_

Vybavení

Vše, co potřebujete k usnadnění života

Užitečné vybavení, které se o vás stará při vašem cestování.

1557236333757.jpg

12V zásuvka v zadní části

Vaši cestující mohou nabíjet svá mobilní zařízení pomocí 12V zásuvky v zadní části vozu.

K dispozici v závislosti na verzi.

1557314805012.jpg

Tepelný komfort

Cestujte v pohodlí díky systému, který rovnoměrně a účinně rozvádí vytápění a klimatizaci.

K dispozici v závislosti na verzi.

1557236312764.jpg

Elektricky ovládaná okna

Pohodlí pro všechny cestující díky elektricky ovládaným předním a zadním oknům. Řidič může snadno nastavit jejich okna pomocí funkce na jeden dotyk. 

K dispozici v závislosti na verzi.

Dacia Dokker – klenot mezi dodávkami

Dacia Dokker patří plným právem mezi nejoblíbenější dodávky. Snoubí v sobě prostor pro komfortní převoz cestujících i velkou kapacitu pro náklad. Přizpůsobí se vám podle vašich potřeb. Značka Dacia je spolehlivý vůz pro velkou rodinu, volný čas i pro práci v terénu. Stejně jednoduše jako středem města sviští ve volném prostoru na dlouhých cestách.

Objevte možnosti Dacia Dokker

Vzhled, který nelze přehlédnout

Harmonický design všestranného vozu vás jistě velmi rychle upoutá. 4,36 m dlouhý vůz má pevné vyšperkované linie, které vyjadřují jeho eleganci. Automobil se může navíc pyšnit vysokou boční linií i chráněnými světlomety.

Ke skvělému dojmu přispívají také podélné střešní lišty, ochranné komponenty na boční straně karoserie a mlhové světlomety.

Vy si zasloužíte pohodlí

Dacia Dokker je vysoce univerzální i praktická. Vůz je připraven se vám přizpůsobit ve všech směrech. Ať už jako místo pro vaše pasažéry nebo nákladový prostor. Zavazadlový prostor patří k nejdelším na trhu - 1,16 m opravdu není málo! Sklopná zadní sedadla mohou znamenat velmi snadnou změnu pětimístného vozu na čtyř, tří nebo dvoumístný.

Čelní tvarované sklo vám dává skvělý výhled, k dispozici je zde rovněž více než dostatek místa pro vaše pohodlí. Kapsy na zadní straně předních sedadel, horní úložný prostor a schránka před spolujezdcem nabízí doplňující umístění pro vaše věci.

Nové multimediální funkce

Automobil značky Dacia používá špičkové moderní technologie. Jednoduchý, dokonce přímo intuitivní multimediální systém Media Nav Evolution nabízí nové funkce, které vaši jízdu výrazně obohatí. Dopřát si můžete například dopravní informace, bezpečnostní výstrahy a zajisté také konektivitu s kompatibilními aplikacemi chytrých telefonů.

Dosavadní funkce, jako 7“ dotyková obrazovka, telefon, rádio, GPS navigace a další, jsou samozřejmě zachovány.

Usnadnění jízdy i parkování

Usnadněte si jízdu díky udržování konstantní rychlosti, aniž byste se museli dotknout plynového pedálu. Vše zařídí tempomat – omezovač rychlosti. Umožní vám nastavení maximální rychlosti, aby se vaše jízda mohla stát klidnější i bezpečnější. K vašemu komfortu navíc přispěje účinné a rychlé topení plus klimatizace.

Pro vaše snazší parkování je ve voze nastavený zadní parkovací asistent. Funguje tak, že vás upozorní na překážky za vozem vydáním řady zvukových signálů, které začnou znít rychleji, když se objekt přibližuje.

parkovací senzory Dacia Dokker
bezpečné rodinné auto Dacia Dokker

Bezpečnost ruku v ruce se spolehlivostí

Poznávacími znaky každého dobrého vozu jsou bezpečnost zkombinovaná se spolehlivostí. Přesně tak je tomu i v případě tohoto automobilu. Výkonné motory efektivně pracují v každém prostředí. Pro cestu středem města vůz bezpečně přeřadí na úsporný provoz, na volném prostoru se zase projeví jako dynamický a dobře ovladatelný prostředek.

O vaše bezpečí se postará ESC – elektronická kontrola stability, což je aktivní bezpečnostní systém proti smyku. Ten zlepšuje trakci a udržuje také váš vůz v požadovaném směru jízdy. Bezpečné převážení dětí má potom na starosti systém ISOFIX. Děje se tak na třech sedadlech ve druhé řadě. Přední i zadní bezpečnostní pásy lze u vozu Dacia Dokker samozřejmě také snadno nastavit.

 

 

Prodáváme vozy značek
×