Letní nabídka Servis 5+

Speciální letní nabídka pro vozy starší 5 let

V letní nabídce pro vozy starší pěti let naleznete akční prohlídku vozu včetně asistenční služeb za 319 Kč. Dále také nabídku údržby vozidla za akční ceny nebo využijte slevu na nákup příslušenství.

s5-hp-tema-cz.jpg

Všechny uvedené ceny v letáku jsou včetně DPH a jsou doporučené společností Renault Česká republika, a.s. Nabídka je platná od 1. 6. do 31. 8. 2017 nebo do vyprodání zásob. O konkrétní nabídce a přesných cenách pro svůj vůz se prosím informujte u svého servisního poradce. Renault Česká republika, a.s., si vyhrazuje právo na změnu uvedených cen, výše slev a technické specifikace výrobků bez předchozího upozornění. Nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Použité obrázky jsou ilustrativní.

Letní prohlídka vozu včetně asistenčních služeb

Za akční cenu 319 Kč provedeme profesionální prohlídku vašeho vozu, a abyste si užili bezstarostnou jízdu, přidáme vám k tomu kompletní asistenční služby Comfort Assistance+ na 3 měsíce po celé Evropě, které kryjí i případnou nehodu či poruchu vozu!

brzdy.png.ximg.l_3_m.smart.png

Brzdy:

 • kontrola stavu a opotřebení brzdových kotoučů
  a destiček
 • kontrola množství kapaliny, stavu a těsnosti okruhu
  brzd a spojky
klima.png.ximg.l_3_m.smart.png

 

Klimatizace:

 • kontrola funkčnosti klimatizace
pneu.png.ximg.l_3_m.smart.png

Pneumatiky:

 • kontrola a seřízení tlaku pneumatik
 • kontrola stavu a poškození pneumatik
 • kontrola rezervního kola / sady pro opravení
  pneumatiky
sklo.png.ximg.l_3_m.smart.png

Viditelnost:

 • kontrola opotřebení stěračů
 • kontrola množství kapaliny ostřikovačů
 • kontrola stavu čelního skla a zpětných zrcátek
 • kontrola osvětlení a signalizace
baterie.png.ximg.l_3_m.smart.png

Autobaterie:

 • kontrola stavu nabití akumulátoru
motor.png.ximg.l_3_m.smart.png

 

Motor:

 • kontrola hladiny motorového oleje
 • kontrola množství kapaliny, stavu a těsnosti okruhu chlazení
podvozek.png.ximg.l_3_m.smart.png

Podvozek:

 • kontrola stavu a těsnosti manžet a silentbloků
 • kontrola stavu kulových kloubů a tlumičů
 • kontrola výfukového potrubí
karoserie.png.ximg.l_3_m.smart.png

Karosérie:

 • vizuální kontrola karosérie
 • kontrola spodní části vozu proti korozi
vybava.png.ximg.l_3_m.smart.png

Povinná výbava:

 • kontrola data expirace autolékárny

europasist_1.png Asistenční služby:

 • kryjí: nehodu, poruchu vozidla, defekt pneu, vybitou baterii, srážku se zvěří, záměnu nebo nedostatek paliva, ztrátu nebo uzamčení klíče uvnitř vozu atd.

 

Akční prohlídka nenahrazuje předepsanou servisní prohlídku. Asistenční služby jsou poskytovány na 3 měsíce od data uskutečnění prohlídky v autorizovaném servisu Renault.

Všechny uvedené ceny v letáku jsou včetně DPH a jsou doporučené společností Renault Česká republika, a.s. Nabídka je platná od 1. 6. do 31. 8. 2017 nebo do vyprodání zásob u smluvních partnerů Renault účastnících se akce. O konkrétní nabídce a přesných cenách pro svůj vůz se prosím informujte u participujících partnerů Renault. Renault Česká republika, a.s., si vyhrazuje právo na změnu uvedených cen, výše slev a technické specifikace výrobků bez předchozího upozornění. Nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Použité obrázky jsou ilustrativní.

 

 

ÚDRŽBA VOZIDLA

rrg_klima_balicek.jpg

Klimatizace

Čištění klimatizace 499 Kč
Doplnění chladícího média 790 Kč

 

Uvedená cena platí pro plyn R134a. Ceny jsou včetně originálních náhradních dílů Renault, práce a DPH. Tyto akční nabídky nelze sčítat s jinými slevami.

Stěrače

Pár předních stěračů:

Clio III od 639 Kč
Mégane III, Fluence od 669 Kč
Scénic III od 799 Kč

Zadní stěrač

Pro všechny modely Renault od 179 Kč
udrzba2.jpg

 

Rozvody

Výměna sady rozvodů a příslušenství:

Clio III od 7 590 Kč
Mégane III, Fluence od 7 590 Kč
Scénic III od 7 590 Kč

 

 

udrzba4.jpg

 

Tlumiče

 

Výměna dvou zadních tlumičů:

Clio III od 3 990 Kč
Mégane III, Scénic III od 4 630 Kč
Espace IV, Laguna III od 5 270 Kč

 

 

udrzba3.jpg

 

Uvedené ceny jsou včetně náhradních dílů Motrio nebo originálních náhradních dílů Renault se slevou 20 % v rámci programu Servis S+, práce a DPH. Přesnou cenu pro svůj vůz konzultujte se svým servisním poradcem.

Všechny uvedené ceny v letáku jsou včetně DPH a jsou doporučené společností Renault Česká republika, a.s. Nabídka je platná od 1. 6. do 31. 8. 2017 nebo do vyprodání zásob. O konkrétní nabídce a přesných cenách pro svůj vůz se prosím informujte u svého servisního poradce. Renault Česká republika, a.s., si vyhrazuje právo na změnu uvedených cen, výše slev a technické specifikace výrobků bez předchozího upozornění. Nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Použité obrázky jsou ilustrativní.

 

Příslušenství pro bezstarostné cestování

 

prislusentsvi_cz.png.ximg.l_12_m.smart.png

 

Sleva 500 Kč včetně DPH se vztahuje na nákup vybraného příslušenství z nabídky: autosedačky, nosiče kol, střešní boxy a DVD přehrávače. Slevu lze uplatnit při nákupu zmíněného příslušenství (jednoho nebo více kusů) v minimální hodnotě 2500 Kč vč. DPH. Slevu nelze sčítat a kumulovat s jinými akcemi. Všechny uvedené ceny v letáku jsou včetně DPH a jsou doporučené společností Renault Česká republika, a.s. Nabídka je platná od 1. 6. do 31. 8. 2017 nebo do vyprodání zásob u smluvních partnerů Renault účastnících se akce. O konkrétní nabídce a přesných cenách pro svůj vůz se prosím informujte u participujících partnerů Renault. Renault Česká republika, a.s., si vyhrazuje právo na změnu uvedených cen, výše slev a technické specifikace výrobků bez předchozího upozornění. Nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Použité obrázky jsou ilustrativní.

Renault Servis Servis 5+
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios