RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png

Technologií k úspěchu

Rodina Nový Renault MEGANE

Již od 319 900 Kč

 

S hrdostí vám představujeme nové přírůstky do rodiny MEGANE: nový Renault Megane, nový Renault Megane Grandtour a nový Renault Megane GrandCoupé.

 

Rodina vozů Renault MEGANE si svou oblibu získala díky svému skvělému designu, který zohledňuje všechny aspekty, které jsou pro řidiče důležité – jízdní vlastnosti, praktičnost, bezpečnost i estetiku. Samozřejmostí u vozů z rodiny Renault MEGANE byl vždy i pestrý výběr motorů a bohatá výbava vozů.

 

Nové automobily Renault MEGANE si berou to nejlepší od svých předchůdců, a zároveň uživatelům přináší i spoustu nových vylepšení.

 

Pokud sháníte atraktivní, perfektně ovladatelný, spolehlivý, komfortní a bezpečný vůz, který bude vybaven nejmodernější technikou, seznamte se s novými vozy MEGANE.    


   rodina Megane

 

Nový MEGANE GrandCoupé

Již od 329 900 Kč

00108892.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
 
renault-lff-ph1-reveal-preview-video-001.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
 
renault-lff-ph1-reveal-002.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Vystupte z davu

Impozantní, charakteristické křivky, velkorysé rozměry, rozšířená silueta v oblasti blatníků, dynamicky tvarované boční křivky, dynamická linie spodní části oken, světlomety s působivým 3D efektem... Jeho dynamická a elegantní karosérie přitáhne pozornost všech.

renault-lff-ph1-reveal-003.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Zažijte technologii

Nový Renault MEGANE GrandCoupé vám díky svým nejmodernějším technologiím dopřeje klidnou a intuitivní jízdu. Možnost nastavení vozu prostřednictvím technologie MULTI-SENSE, 8,7'' dotykového displeje R-LINK 2, 7'' TFT displeje na přístrojovém štítu či barevného Head-up displeje... Usaďte se v opravdovém kokpitu.

renault-lff-ph1-reveal-004.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Usnadněte si řízení

Adaptivní tempomat, systém varování před opuštěním jízdního pruhu, rozpoznávání dopravních značek, automatické přepínání dálkových světel, Active Emergency Braking System, systém sledování mrtvého úhlu... Všechny tyto technologie si můžete dopřát na palubě Nového MEGANE GrandCoupé


 

Nový MEGANE Grandtour

Již od 349 900 Kč

Technologií k úspěchu

TVspot%20PIc.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
 
renault-megane-estate-kfb-reveal-003.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Založený na originalitě

Dynamický a elegantní Nový Renault MEGANE Grandtour má svůj styl! Jeho nízký podvozek ve spojení s dlouhým rozvorem zaručuje dokonalou stabilitu na vozovce. Vyvážené proporce, smyslné křivky a precizně tvarovaná karoserie, chromované střešní lišty, jedinečný světelný podpis předních a zadních světlometů s 3D efektem... Tento vůz toho má opravdu hodně, co nabídnout ze své osobitosti a přilákat tak pozornost!

renault-megane-estate-kfb-reveal-004.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Využijte možnost změnit uspořádání vnitřního prostoru

Kromě originálního stylu nabízí Nový Renault MEGANE Grandtour také neobvyklé možnosti konfigurace vnitřního prostoru vozu. Maximální délka ložné plochy, velký zavazadlový prostor, který lze rozdělit na části praktickou přepážkou, dělená sklopná opěradla zadních sedadel, která po sklopení vytvoří dokonale rovnou podlahu, promyšlený prostor pro celou rodinu... Naši odborníci mysleli na všechno, co pomůže každodennímu využití tohoto vozu.

renault-megane-estate-kfb-reveal-005.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Využijte nejnovější technologie na palubě

Když usednete za volant, zjistíte, že kabina v high-tech stylu Vám dovolí ponořit se do světa pokročilých technologií sloužících k zajištění maximálně příjemného a bezpečného řízení. Head-Up displej, digitální přístrojový štít s barevným TFT displejem 7", multimediální a navigační systém R-LINK 2 s online připojením se 7" nebo 8,7" dotykovým displejem... Nový Renault MEGANE Grandtour nabízí nový druh požitku z jízdy s nejnovějšími a intuitivními technologiemi.

 

Nový Renault MEGANE Grandtour GT

Vstupte do světa Renault Sport a poznejte neporovnatelný zážitek z jízdy díky technologii 4CONTROL. V této třídě jde o unikátní systém se 4 aktivně řízenými koly, který je k dispozici v Novém MEGANE Grandtour GT a zajišťuje dokonalou stabilitu na vozovce a neuvěřitelnou přilnavost. Řízení vozu je přesnější a bezpečnější, a tím získáte nesrovnatelný požitek z jízdy nezávisle na Vašem stylu řízení.

renault-megane-estate-kfb-reveal-006.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
 

 

Nový MEGANE

Již od 319 900 Kč

Probuďte v sobě vášeň

renault-megane-bfb-ph1-image-video.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
Nový Renault MÉGANE
renault-megane-bfb-overview-001.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Vystupte z davu!

Nechte se unést dynamickým stylem Nového Renault MEGANE. Nezaměnitelné světlomety s LED denním svícením vpředu i vzadu přitahují pozornost.

renault-megane-bfb-overview-002.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Využijte výhod těch nejlepších technologií

Ponořte se do světa jeho intuitivního kokpitu. Užijte si výhod barevného head-up displeje, multimediálního systému R-LINK 2 s dotykovým displejem 8,7“, digitálního přístrojového štítu se 7„ TFT displejem a systému MULTI-SENSE.

renault-megane-bfb-overview-003.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Užijte si to

Díky kompletní řadě motorů pro Nový Renault MEGANE si můžete užít nejnovější inovace a docenit odbornost našich inženýrů vyvíjejících motory.

Renault Nové vozy Rodina Nový Renault MEGANE
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios