box-image-twingo-1.jpg

Objevte jeho úchvatný design!

Se svým inovativním designem čelní masky a úchvatným vzhledem působí Renault TWINGO působivě moderně a optimisticky! Nechte se unést!

JSTE PŘIPRAVENI NECHAT SE OKOUZLIT?

box-image-twingo-2.jpg

Zažijte jeho technologie

Vždy připojen? S Renault TWINGO a jeho multimediálním systémem R-LINK Evolution nebo aplikací R&GO zažijete jízdu v moderním stylu.

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ 

 

box-image-twingo-3.jpg

Silou vpřed

Objevte znovu potěšení z jízdy s Renault TWINGO. S úspornými motory, přizpůsobenými všem vašim potřebám a přáním, je nadšení zaručeno.

VYBERTE SI SVŮJ MOTOR

 


Renault TWINGO – dokonale mrštný

Renault TWINGO vás bude bavit. Moderním designem, sytými barvami, dokonalým pohodlím interiéru. V kombinaci s lehkým ovládáním a úsporným provozem je perfektním společníkem pro život ve městě.

Renault TWINGO se s vámi naladí na společnou vlnu. Řadu detailů, na karoserii, v osvětlení, a zejména v interiéru, si můžete nechat upravit podle vlastního přání. Twingo je přizpůsobené pohodlné jízdě po městě, nabídne dostatek prostoru k uložení nákupu nebo zavazadel při delších cestách. Pětidvéřová karoserie vám uvolní snadný nástup i manipulaci s uloženými věcmi. Ložná délka 2,2m efektivně poslouží i při přepravě velkých předmětů.

Při řízení jistě oceníte systém R-Link Evolution. Hands free modul, ovládání multimediální stanice, a zejména profesionální navigace TomTom vám zpříjemní i dlouhé hodiny na cestách. Online systém vám vždy vybere nejkratší a nejúspornější cestu, pracuje s informacemi o dopravě v reálném čase.

Twingo umí využít moderní technologie nejen k vašemu pohodlí a bezpečí.  Motory o výkonu 70k pracují s téměř minimální spotřebou. Kombinovaný cyklus hospodaří s 4,7l na 100km. Navíc aktivně zapojuje systém Stop & Start. V koloně stačí zařadit neutrál, který automaticky vypne motor. Při lehkém sešlápnutí spojky jej opět aktivuje. Bez složitých opatření denně snižujete spotřebu paliva i emisí.

Twingo vás usadí do pohodlných sedaček, nabídne komfortní jízdu vám i vašim spolujezdcům a zásadně ušetří vaše náklady. Twingo vás bezpečně proveze nejen rušným městem, ale spolehlivě vás doprovodí i při letních toulkách na dovolené.

TWINGO?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios