box-image-talisman-1.jpg

Stvořen k upoutání pozornosti

Dynamický profil podtržený chromovanými prvky, asertivně vyhlížející čelní maska, jedinečný světelný podpis s full LED světlomety... Renault TALISMAN vystupuje z davu díky svým stylovým liniím.

NECHTE SE UCHVÁTIT JEHO DESIGNEM

box-image-talisman-2.jpg

Nastupte do jeho uklidňujícího elegantního prostředí

Posaďte se a udělejte si pohodlí. Kabinu vozu Renault TALISMAN jsme navrhli pro pohodlí vás i vašich spolucestujících.

VOLTE POHODLÍ

box-image-talisman-3.jpg

Užijte si jízdu naplno

Přizpůsobené zážitky z jízdy s Multi-Sense®. Vyberte si ten správný režim, se kterým zažijete zbrusu novou úroveň požitku z jízdy.

OBJEVTE MULTI-SENSE®

box-image-talisman-4.jpg

Jezděte v klidu

Active Emergency Breaking Systém (AEBS), Safe Distance Warning, systém sledování mrtvého úhlu a další. Užijte si množství pokročilých asistenčních systémů ve voze Renault TALISMAN.

USNADNĚTE SI ŘÍZENÍ


TALISMAN – Take kontrol

Upoutejte na sebe pozornost. Dopřejte si jedinečnou eleganci a dravost ve městě i na dálnici. TALISMAN je vůz nové generace, který bude vašim dokonalým společníkem.

Karosérie vozu je navržena s citem pro detail a luxusní vzhled. Rovněž interiér vozidla odpovídá vyšší střední třídě. Sedadla poskytují dokonalou oporu páteře, jsou vyhřívána na komfortní teplotu a za dlouhé jízdy vám zpříjemní řízení jemnou masáží.

Váš vůz se k vám bude hrdě hlásit a bude o vás pečovat. Speciální senzory při vašem příchodu rozsvítí kabinu, odklopí zpětná zrcátka a osvětlí zem. Po jízdě se sedadlo řidiče automaticky posune vzad a umožní vám pohodlné vystoupení ven.

K dispozici je 25l úložného prostoru přímo v interiéru vozu, včetně chlazené schránky pro nápoje. Zavazadlový prostor nabízí 608l pro uložení nákupu nebo zavazadel. Dveře úložného prostoru se ovládají senzoricky pohybem nohy pod zadním nárazníkem.

TALISMAN je vozem, který je konstruován pro vaše maximální pohodlí, ale také bezpečnost. Součástí vybavení je skvělá kombinace systémů, které ochrání nejen váš vůz před neopatrnou jízdou – například asistent rozjezdu do kopce nebo Easy park Assist, ale chrání vás před nepředvídatelnou situací v provozu. Systém za vás hlídá doporučenou bezpečnou vzdálenost a v případě ohrožení aktivuje automatické brzdy. Vůz zachytí slepý úhel i dopravní značení. Zároveň je díky unikátnímu  systému  4CONTROL  v  kombinaci  se  systémem  Electronic  Damper  Control (elektronické  řízení tuhosti  tlumičů)  Renault  Talisman v zatáčkách dokonale stabilní.

Nabízen je se třemi naftovými motory nebo benzínovými motory Energy TCe 150 a Energy TCe 200. Prvotřídní dílo konstruktérů v kombinaci se sedmistupňovou automatickou dvouspojkovou převodovkou EDC vám dopřejí skutečný zážitek z jízdy. Vůz flexibilně reaguje ve všech otáčkách, má vynikající stabilitu a pohotově reaguje na změny ve stylu jízdu. Navíc efektivně využívá pohonné látky a pracuje s minimální spotřebou.

Prožijte a vychutnejte si dokonalou souhru. TALISMAN je vůz, který splní vaše tajná přání.

TALISMAN?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios