RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
box-image-megane-1.jpg

Vystupte z davu!

Nechte se unést dynamickým stylem Nového Renault MÉGANE. Nezaměnitelné světlomety s LED denním svícením vpředu i vzadu přitahují pozornost.

OBJEVTE JEHO DESIGN

box-image-megane-2.jpg

Využijte výhod těch nejlepších technologií

Ponořte se do světa jeho intuitivního kokpitu. Užijte si výhod barevného head-up displeje, multimediálního systému R-LINK 2 s dotykovým displejem 8,7“, digitálního přístrojového štítu se 7„ TFT displejem a systému MULTI-SENSE.

NASTUPTE SI

box-image-megane-3.jpg

Užijte si to

Díky kompletní řadě motorů pro Nový Renault MÉGANE si můžete užít nejnovější inovace a docenit odbornost našich inženýrů vyvíjejících motory.

VYBERTE SI SVŮJ MOTOR


Nový MEGANE – probuďte v sobě vášeň

Nový MÉGANE je silný vůz ve velmi elegantním provedení. Ladnosti a komfortu odpovídá i výbava a materiály použité v interiéru. Chromové prvky, kůže, pohodlná široká sedadla. MÉGANE v sobě soustřeďuje maximální bezpečí, dokonalou kontrolu nad vozem při jízdě a pohodlí. Barevný head-up displej, efektivní systém R-LINK2 s dotykovým displejem, přístrojový štít i systém MULTI-SENSE dokonale zabezpečí veškeré funkce od kontroly nad děním na vozovce, ale i uvnitř vozu.

Nový MÉGANE dosahuje nejvyšší úrovně bezpečnosti. Hledáte-li skutečně bezpečný, plně ovladatelný vůz se systémy připravenými předvídat dění na vozovce – MÉGANE je vozem pro vás. Automatické systémy vás upozorní na dopravní značení, varují při překročení povolené rychlosti, zajistí za vás sledování mrtvého úhlu. Pomohou snadno zaparkovat i v problematických místech díky „Easy Park Assist“ či předejdou nepohodlné situaci aktivací adaptivního tempomatu. Velmi důležitým doplňkem je systém 4CONTROL, který zajišťuje stabilitu vozu, řízení je tak plynulejší a přesnější.

Pohybujte se městem i po dálnici s jistotou a grácií. MÉGANE vám zajistí vše, po čem toužíte. Renault vám navíc dává na výběr z 5 benzínových a 5 naftových variant motorů. Volit můžete vůz s manuální převodovkou nebo automatickou dvouspojkovou převodovkou EDC.

Motory ENERGY Tce 130, dCi 110 i TCe 205 EDC mají společné prvky ve vysokém výkonu a točivém momentu s minimální spotřebou. ENERGY Tce 130 s výkonem 130k při 5 500 ot/min dosahuje srovnatelné výkonnosti jako atmosférický motor s obsahem 2l. Jeho spotřeba je však významně menší.

Užijte si jízdu městem bez stresu. Vydejte se na daleké cesty obklopeni luxusem a pohodlím.

Nový MEGANE?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios