RENAULT RETAIL GROUP CZ renault_mobile_logo.png
resizer-range-wide.png resizer-range-mobile.png

Nový MEGANE Grandtour

Technologií k úspěchu

nouvelle-megane-estate-desktop.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg
box-new-grt-1.jpg

Volte výjimečnost

Silnější postoj, smyslné linie a dynamické křivky, vůz Nový Renault MÉGANE Grandtour má vše potřebné, aby upoutal pozornost!

Objevte jeho design

box-new-grt-2.jpg

Využijte naplno jeho modulární uspořádání

Nový Renault MÉGANE Grandtour má nejen úžasný styl, poskytuje také výjimečnou modularitu s rekordní délkou pro přepravu nákladu.

Oceňte jeho prostornost

box-new-grt-3.jpg

Zažijte technologii

Díky místu pro řidiče se budete cítit stejně jako v kokpitu letadla. Ponořeni do ultramoderního a intuitivního technologického světa vytvořeného pro vaše potěšení z jízdy.

Vstupte do světa prožitků


Nový MÉGANE Grandtour – technologií k úspěchu

Nový MÉGANE Grandtour si vás s jistotou získá. Spojuje a dokonale využívá veškeré moderní technologie a luxusní design. Tento vůz bude vaší perfektní vizitkou. Spolehlivě vás provede rušným dnem ve městě, ale s jistotou vás dopraví i na dlouhé vzdálenosti. Dopřejte si komfortní cestu, nedělejte kompromisy.

MÉGANE Grandtour vám dává k dispozici nejen maximální prostor interiéru pro cestující. Zadní opěradla, včetně opěradla spolujezdce, můžete podle dělení 2/3 – 1/3 skládat. Získáte rovnou podlahu, boční úložné prostory a nepřekonatelnou délku 2,7m.

Nicméně, MÉGANE Grandtour nenabízí pouze velký prostor. Je to vůz, který zajistí vaše bezpečí na jakékoli trase. Systém 4CONROL automaticky ovládá jednotlivá kola, vždy tak, aby vůz bezpečně a stabilně „seděl“ na jakémkoli povrchu. Systém Visio vám bude asistovat při cestě rozpoznáváním dopravních značek, varováním o překročení rychlosti nebo před vybočením z jízdního pruhu, sleduje mrtvý úhel. Vůz vyhodnotí situaci s předstihem a v případě hrozící kolize automaticky uvede do provozu brzdy. Veškeré systémy jsou vyvinuty pro vás a vaši bezpečnost.

Dvojspojková převodovka EDC, účinné posilovače řízení, osvětlení interiéru, řada automatizovaných funkcí. Veškeré parametry můžete naladit přesně podle svého stylu jízdy.

Vozy MÉGANE Grandtour jsou vybaveny nejmodernějšími motory s výkonností 110, 130, ale i 205k. Motory pracují s minimální hlučností a zejména pak s minimální spotřebou. Motorizace ENERGY dCi 110 využívá systém Stop & Start, díky automatickému vypínání motoru v době nečinného čekání v koloně tak dostává spotřebu na rekordně nízkých 3,7 l/100 km. Milovníky adrenalinové jízdy a náročné motoristy jistě uspokojí ENERGY TCe 205 EDC s automatickou sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou EDC.

MÉGANE Grandtour vás bude provázet na každém kilometru - se stylem a dravostí.

Nový MEGANE Grandtour?

Renault Nové vozy Osobní vozy Mégane Nový MEGANE Grandtour
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios