koleos-box-1.jpg

Nechte se strhnout jeho silným vzhledem

Atletický profil, robustní přední část, typické světlomety LED Pure Vision, pevné linie podtržené chromovanými prvky... Nový Renault KOLEOS přitáhne pozornost všech okolo. Užijte si svou cestu s jistotou.  

Objevte jeho design

koleos-box-2.jpg

Udělejte si pohodlí

Nový Renault KOLEOS je pozvánkou do světa naprosté pohody. Prostorná kabina, široké možnosti úložných prostor, vyhřívaná sedadla pro všechny cestující, přizpůsobitelné osvětlení interiéru, panoramatické střešní okno... Cestujte první třídou. 

Užijte si prvky jeho výbavy

koleos-box-3.jpg

Vkročte do jeho světa technologických novinek

Využijte široké nabídky palubních technologií v Novém Renault KOLEOS. Tablet s dotykovou obrazovkou R-LINK 2, elektrické ovládání víka zavazadlového prostoru, řada asistenčních systémů... Řízení ještě nikdy nebylo tak zábavné. 

Zažijte inovace


Jste připraveni na Nový Renault KOLEOS?

 

Nový Renault KOLEOS rozšiřuje obzory. Jeho výrazný, odvážný design, který v sobě spojuje rafinovanost a sílu, posouvá hranice požadavků. Jeho atletická silueta budí respekt. Výrazné podběhy kol a linie karosérie plné síly, robustní přední maska, široká kola a vysoká světlá výška dodávají tomuto SUV vzhled vozu, který je připraven se chopit každé výzvy.

Nový Renault KOLEOS nabízí jedinečné jízdní prožitky také díky tomu, že naši konstruktéři propojili dynamiku dvoulitrového motoru s komfortem nové bezstupňové převodovky X-Tronic. Toto výjimečné spojení je zárukou opravdového potěšení z řízení.

S Novým Renault KOLEOS se dostanete ještě dál, bez ohledu na to, jakou cestu zvolíte a za jakým dobrodružstvím se vydáte.

 

 

Nový KOLEOS?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios