box-image-espace-1.jpg

Nechte se unést designem

Ohromující linie, statné křivky, robustní a plynulý design. Renault ESPACE je skutečný crossover a je ztělesněním elegance a výjimečnosti jako nikdy předtím. Vstupte do světa emocí a zážitků!

NECHTE SE UNÉST

box-image-espace-2.jpg

Objevte skutečné pohodlí

Usaďte se do útulných sedadel nového vozu Renault ESPACE a objevte nový druh pohodlí. Jeho úžasné panoramatické čelní sklo prosvětlí váš každodenní život.

UJEĎTE PŘED VŠEDNOSTÍ

box-image-espace-3.jpg

Ovládejte své emoce a zážitky

Užijte si unikátní zážitky z jízdy díky systému Renault Multi-Sense® a speciálně vyvinutými motory. Svou bezchybnou účinností zajišťují naprostý požitek z jízdy.

VYBERTE SI SVŮJ MOTOR

box-image-espace-4.jpg

Řiďte s klidnou myslí

Renault ESPACE nabitý technologiemi vám přináší to nejlepší z aktivní a pasivní bezpečnosti. Inovativní systémy vám budou asistovat, varovat vás a předvídat vaše reakce pro bezpečnější jízdu.

VAŠE BEZPEČNOST
JE PRIORITOU


ESPACE – Make your time great

Crossover, který na sebe upoutá pozornost na první pohled. ESPACE slibuje dostatečný prostor pro řidiče, posádku i velký náklad. Je vozem, který vás v sobě neuzavře. Dýchejte volně, udělejte si opravdové pohodlí. ESPACE vám zaručí bezpečnou jízdu ve městě i na dlouhé cestě.

ESPACE vám dovolí přepravovat až 7 osob najednou. Bez kompromisů či nedostatku místa. Čelní sklo vám dopřeje výhled 2,8 m2 a tím i dokonalý přehled o dění na vozovce. Cestujte v klidu a nenechte se rušit hlasitým hovorem a překážejícími zavazadly.

Řidič má k dispozici 30l úložného místa. Veškeré ovládací panely jsou přehledně a jednoduše nastavené. Dotykové intuitivní ovládání vás nebude vyrušovat. Zapojte navigaci, bezpečnostní systémy vás sami předem varují o vaší dostatečné vzdálenosti, vyjetí z dráhy nebo o dopravním značení. Vůz kontroluje slepý úhel.

Enormní interiér vozu za vámi působí klidně a dopřeje všem cestujícím prostor a soukromí. V případě potřeby můžete variabilně sklápět zadní sedadla a tím dojít až k objemu 2 040l pro přepravu nákladu. Rovná a celistvá plocha podlahy vám usnadní nakládání i vykládání.

Velký trumfem vozu ESPACE je i motorové vybavení. Energy dCi 160 EDC využívá technologii Twin Turbo. Tím dosahuje vysokého točivého momentu i výkonu pro dynamické a rovnoměrné zrychlení. Automatická dvouspojková převodovka (EDC) přispívá pohodlnému ovládání. Motor pracuje s výkonem 160 k a točivým momentem 380 Nm. Zároveň vykazuje velmi nízkou spotřebu.

ESPACE dokáže zpříjemnit každý den, každý váš pohyb po vozovce. Nedělejte si starosti tam, kde nemusíte. ESPACE se postará o hladký průběh jízdy městem i při cestách za víkendovým odpočinkem..

ESPACE?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios