renault-clio-b98-ph2-overview-002.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Nechte se uchvátit jeho smyslností

S Novým Renault CLIO je to láska na první pohled. Výrazný a sofistikovaný design lze plně přizpůsobit dle vašim představám. Nastupte do trendy interiéru a vydejte se na cestu se zaručeným potěšením z jízdy.

Objevte jeho design

renault-clio-b98-ph2-overview-003.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Zažijte inovace na vlastní kůži

Usnadněte si život. Nový Renault CLIO je chytrý vůz, který vám nabídne mnoho palubních technologií. Řekněte sbohem stresu při jízdě ve městě díky pokročilým asistenčním systémům. Stačí si jen užívat jízdu.

Oceňte jeho silné stránky

renault-clio-b98-ph2-overview-004.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Propojte své smysly

R-LINK Evolution, Media Nav Evolution nebo R&GO... s Novým Renault CLIO si každý vybere ten správný multimediální systém. Nové CLIO vám může nabídnout i prémiový hudební systém Bose Surround Sound System. Užívejte si při každé jízdě.

Vstupte do světa zážitků


Nové Clio – v rytmu vašeho srdce

Představujeme vám Renault Clio – jeden z nejlepších vozů své třídy pro život ve městě. Jemné křivky karosérie, poutavá přední část, výrazné disky kol. Nové Clio vás zkrátka zaujme ze všech stran.

Nové Clio je skloubením elegance a praktického vybavení. Dává vám k dispozici 300l zavazadlového prostoru k uložení nákupu i objemných zavazadel. Zavazadelník můžete ještě více prodloužit variabilním sklopením zadních sedadel.

Nové Clio však myslí i na pohodlí a dostatečný prostor svých cestujících. Každé místo má k dispozici vlastní prostor. Váš vůz bude vždy působit lehce a vzdušně.

Nové Clio si vás podmaní také dokonalým komfortem ovládání. Pokročilé asistenční systémy vám zaručí hladký průjezd městem v kteroukoli hodinu, snadné parkování i bezpečnost v náročné situaci.

I zkušení řidiči ocení systém automatického parkování Easy park Assist, který bez stresu zaparkuje váš vůz podélně, kolmo i šikmo k parkovacímu stání. Systém nouzového brzdění garantuje maximální bezpečí i v nepředvídatelné chvíli. Elektronická kontrola stability (ESC) přizpůsobí a přibrzdí jednotlivá kola tak, aby vám zajistil dokonalou kontrolu při jízdě.

Tak jako se vůz dokonale přizpůsobí provozu na silnici, vám se přizpůsobí celý interiér. Palubní deska vám nabídne veškeré systémy od navigace, přes online aplikace, až po prémiový hudební systém.

Nebojte se plánovat dlouhé cesty. Nové Clio vás provede až za obzor vašich přání bezpečně a spolehlivě.

Nové CLIO?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios