captur-box-1.jpg

Vnější vzhled

Módní a na míru přizpůsobitelný crossover Renault CAPTUR se vylepšil, aby lépe splňoval vaše představy.

captur-box-2.jpg

Odvážný, městský styl

Módní a na míru přizpůsobitelný crossover Renault CAPTUR se vylepšil, aby lépe splňoval vaše představy.

Objevte jeho nový design

captur-box-3.jpg

Vzhled interiéru

Vytvořte si interiér, který vám vyhovuje a dodejte svému cestování trochu zábavy.


Nový CAPTUR

Stylový a funkční vůz splní všechny požadavky i velmi náročných řidičů. Dynamickou jízdu, vysoké zrychlení, perfektní stabilitu na vozovce. Prostorný interiér s možností variabilní práce s částečným nebo plným sklápěním zadních sedaček ve vteřině uvolní prostor nebývalého objemu.

Vás i vaši rodinu bezpečně provede městem, nabídne maximální bezpečí a pohodlí i na dlouhých cestách. Cestujte bez kompromisů. Vůz je vybaven nejmodernějšími technologiemi pro orientaci v provozu, řadou zlepšení pro úspornou jízdu i parkovacím asistentem.

Crossover vám nabídne vše, co od něj očekáváte. Neuzavírejte se v malém voze, Renault CAPTUR vás obklopí prostorem a zároveň výrazně zlepší ekonomiku provozu.

 

Atraktivní městský crossover značky Renault přichází v novém vydání. Nový Renault CAPTUR nabízí nové barvy karoserie, má přepracovanou masku chladiče s decentní chromovanou lištou a prosklenou střechu, takže je nyní ještě lépe připraven dobývat městské ulice. Světlomety LED Pure Vision s technologií Full LED a charakteristické světlomety pro denní svícení ve tvaru písmene „C” skvěle podtrhují silnou a výraznou osobnost tohoto vozu. Dvoubarevná karoserie a bohaté možnosti personalizace každému umožní vyjádřit svůj vlastní styl.

Nový Renault CAPTUR - vyrazte vstříc městským dobrodružstvím!

 

Nový CAPTUR?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios