SOUTĚŽ O VSTUPENKY
NA KONCERT RÁDIA BLANÍK

RENAULT RETAIL GROUP CZ je dlouholetým partnerem narozeninového koncertu Rádia Blaník a jako každý rok, jsme se i tentokrát mohli zapojit do soutěže o 3 x VIP vstupenku pro dvě osoby!

Pro zařazení do této soutěže bylo nutné do 22. 5. vyplnit soutěžní formulář a zároveň dát Like/To se mi líbí naší stránce www.facebook.com/daciapraha.

 

VIP vstupenky na již zcela vyprodaný koncert Rádia Blaník na Konopišti vyhrávají:

 

1. Marie R. z Prahy 4

2. Petr Č. z Prahy 5

3. Dana K. z Berouna

 

Informace o koncertu:

Kdy: sobota 3. června 2017 od 12:30 hodin
Kde: přírodní divadlo na Konopišti
Účinkující: TEAM, Hana ZAGOROVÁ, Tomáš KLUS, SLZA, Miroslav ŽBIRKA, XINDL X, Janek LEDECKÝ, Ilona CSÁKOVÁ, Jakub SMOLÍK, JELEN, VERONA

Vedle zmíněných hudebních hostů nebude na Konopišti chybět ani stánek Dacia Praha Zličín, který naleznete hned vedle vstupu. Kromě vystavených modelů značky Dacia se můžete těšit na drobné reklamní předměty a také další soutěž pro Vás!

Na výherce soutěže na Konopišti čeká zapůjčení vozu Dacia s plnou nádrží na víkend zdarma + voucher na 2 vstupenky do kina Cinema City a další dva výherci se pak také mohou těšit na vouchery do kina.

Stačí pouze vyplnit kontaktní formulář na soutěžním letáčku a odevzdat ho ve stánku Dacia. Letáčky budou k dispozici ve stánku Dacia a také u našich hostesek pohybujících v areálu Konopiště.  Následné vylosování výherců proběhne v odpoledních hodinách přímo na pódiu.

Přijďte si s námi zasoutěžit a oslavit narozeniny Rádia Blaník.

Neváhejte a přijďte objevit novou limitovanou sérii
Stepway Outdoor vozů Dacia 

Rezervace testovací jízdy Objednávka servisu online Ceníky a brožury Kontakty

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios