Dacia Sandero

resizer-range-desktop.png resizer-range-mobile.png
sandero_banner.jpg
sandero_box_1.jpg

Design exteriéru

Upravený design Nové Dacia Sandero vás zaujme hned na první pohled! Vůz má s novou chromovanou přední maskou, novými předními světlomety a upravenou zadní částí, jež dává vyniknout novému světelnému podpisu značky Dacia, mnohem dynamičtější a modernější vzhled. Okamžitý úspěch je zaručený!

sandero_box_2.jpg

Design interiéru

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si jeho nový prostorný interiér: 5 pohodlných míst s velkorysým zavazadlovým prostorem. Naši inženýři a návrháři udělali vše pro to, aby vám zjednodušili život - ve voze najdete řadu praktických funkcí, mimo jiné například sklopné zadní sedadlo nebo nové úložné prostory pro celou rodinu…  Ať již cestujete sami nebo s rodinou a přáteli, máte před sebou ideální městský vůz, který je připravený doprovodit vás při vašich každodenních cestách a poskytnout vám maximální pohodlí.

sandero_box_3.jpg

Technologie

Vyzkoušejte náš multimediální a navigační systém Media Nav Evolution se všemi jeho funkcemi (navigace, telefon, zadní parkovací kamera…), impulzní elektrické ovládání oken nebo tempomat s omezovačem rychlosti a splňte si své sny… Díky našim užitečným a praktickým technologiím budete na palubě Nové Dacia Sandero zažívat jen samé potěšení! 

resizer-range-slider.png

Dacia Sandero

Dacia Sandero je pohodlným a praktickým vozem do města. Komfortně vás provede rušným centrem, nabídne dostatek prostoru celé vaší rodině a v případě potřeby vás nechá volně měnit a rozšiřovat zadní úložný prostor. Úpravu můžete volit jednoduchým sklopením sedaček a vůz přizpůsobit aktuálním potřebám. Dacia Sandero sází s jistotou na nový dynamický styl, který se promítá nejen v inovativně navržené karoserii. Elegantní hladké linie provází i interiér vozu a podtrhují jeho komfortní prostornost. Vůz je samozřejmě vybaven moderními systémy pro navigaci, ovládání telefonu či multimédií. Technologická výbava zvyšuje přehled nad situací na silnici, zajišťuje snadné parkování i bezpečné couvání. Řidič má dokonalý přehled o okolí vozu i své posádce.

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios