Dacia Nový Logan MCV

resizer-range-desktop.png resizer-range-mobile.png
logan_mcv_banner.jpg
logan_mcv_box_1.jpg

Exteriér

Nová Dacia Logan MCV je prostorné kombi s dostatkem pohodlného místa pro všechny osoby i předměty, které potřebujete převézt. A kromě užitečných vlastností mu nelze upřít ani styl! Nové disky kol z lehkých slitin 15", přední mlhové světlomety, výraznější přední maska a podélné střešní lišty mu dodávají dynamický a moderní vzhled.

logan_mcv_box_2.jpg

Interiér

Nová Dacia Logan MCV vybavená sklopným zadním sedadlem děleným v poměru 1/3-2/3 a zavazadlovým prostorem velikosti XXL se přizpůsobí všem vašim potřebám a aktivitám a stane se vaším nerozlučným společníkem. 5 plnohodnotných míst vám umožní cestovat pohodlně s celou rodinou a společně si užívat klid a pohodu v útulném a prakticky uspořádaném interiéru vašeho nového vozu.

logan_mcv_box_3.jpg

Technologie

Efektivní a jednoduchý, to jsou hlavní rysy Nové Dacia Logan MCV. Multimediální systém Media Nav Evolution s navigací, telefonem a zadní parkovací kamerou nebo impulzní elektrické ovládání oken… Novou Dacia Logan MCV jsme vybavili nanejvýš užitečnými technologiemi, díky nimž se pro vás cestování stane pravým potěšením.

resizer-range-slider.png
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios