Dobrodružství začíná tady...

Limitovaná série Stepway Outdoor

Na trh přichází nová limitovaná edice vozů Dacia s názvem Stepway Outdoor. Je dostupná na modely Duster, Dokker, Lodgy a Sandero. Limitovaná edice Stepway Outdoor vychází z dobře známého výbavového stupně Stepway, je tedy vybavena plastovými ochrannými prvky a chromovanými okrasnými prvky podtrhující dobrodružný charakter vozů.

Dacia_stepway_vizu.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

 

Objevte modely

Nová limitovaná série přináší exkluzivní šedou barvu Island a 16“ kola Flexwheel v barvě Dark Metal. Na modelu Sandero Stepway Outdoor bude navíc k dispozici nová výrazná barva Oranžová Ocre. Vůbec poprvé je u modelu Duster (dieslové varianty 4x2) k dispozici i dvouspojková automatická převodovka EDC, která je vyhrazená právě pro novou limitovanou sérii Outdoor.

dacia-outdoor-sandero.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Nové Sandero Stepway Outdoor

Odvažte se na crossover

dacia-outdoor-duster.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Duster 2017 Outdoor

Skvělá obratnost v terénu

dacia-outdoor-dokker.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Dokker 2017 Stepway Outdoor

Dobrodružná osobní dodávka

dacia-outdoor-lodgy.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Lodgy 2017 Stepway Outdoor

5 nebo 7 plnohodnotných míst

dacia-outdoor-logan-mcv.JPG.ximg.l_6_m.smart.jpg

Nový Logan MCV Stepway Outdoor

Velké kombi s duší dobrodruha 

Dobrodružství v komfortním stylu

Dacia ve verzi Stepway Outdoor neznamená jen stylové oplastování a chromové kryty chránící před poškozením. Protože myslíme i na vaše pohodlí, je pro všechny modely společná bohatá sériová výbava, která mj. zahrnuje multimediální systém Media Nav Evolution, zadní parkovací senzory nebo tempomat s omezovačem rychlosti.

dacia-outdoor-parkcam.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

 

Zadní parkovací kamera

Se zadními parkovacími senzory a zadní parkovací kamerou se ani ve městě nemusíte obávat parkování. Systém vás akusticky i vizuálně varuje o možné překážce za vozidlem a snižuje tak riziko poškození vozidla při parkování.

dacia-outdoor-medianav.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

 

Media Nav Evolution

Multimediální systém Media Nav Evolution s dotykovou obrazovkou o úhlopříčce 7 palců umožňuje využívat velké množství funkcí: navigace, audiostreaming, telefonování přes Bluetooth. Součástí systému je vstup USB a jack a také ovládací prvky pod volantem.

dacia-outdoor-trims.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg
 

Stylové čalounění

Specifické čalounění limitované série Stepway Outdoor dodává vozu ještě větši exkluzivitu a nechává vyniknout jemným detailům. 

Nová Dacia Sandero Stepway Outdoor

Limitovaná série

Styl i pohodlí.

 

dacia-sandero-stepway-serie-limite-001.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

S limitovanou sérií Stepway Outdoor přichází nová Dacia Sandero s novou barvou šedá Island a 16" disky kol Flexwheel a také exkluzivní oranžovou Ocre barvou určenou pouze pro tento model.

Uvnitř naleznete detaily v měděné barvě, ozdobné prvky v matném chromu a speciální čalounění, které z interiéru dělají opravdu vkusné prostředí.

 

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios